FOX Wayward Pines 2. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fox'un mini dizi olarak başlayan ama sonrasında çoklu sezonlu diziye çevirilen dizisi Wayward Pines'ta ikinci sezon başladı.

Yenilenen kadrosuyla dizinin ikinci sezonu hakkındaki yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

Wayward-Pines-season-2-premiere-date.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Zaten o final olmamıştı diziye. 2. sezon mantıklı karar ama imdbye baktım da 2. Sezon bölümleri beğenilmemiş. Yine de izleyeceğim zaten bu sezon final olur muhtemelen. İzlediğim zaman yazarım yorumumu buraya.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x1 ve 2x2

Beklediğimden iyi çıktı yeni sezon. Yeni kahramanız doktor Yedlin olmuş. Bu sefer işin gizem yönü kalmadığından bir an önce ona gerçekleri öğretip birinci kuşak çocuklarıyla yönetim için bir iç savaş verirler diye düşünüyorum.

Fakat ilk bölümde Kate'yi ikinci bölümde de Ben'i kaybettik. Bir tek Theresa kaldı önceki sezondan iyiler arasında. Geri kalanlar birinci kuşak ve sarışın meymenetsiz kadın.(Megan'mış adı) Kate kendini kesmeden önce onu da yanında götürseydi iyiydi :D

2x1 = 8 2x2 = 7.5

@Harunnn60 @DarkLeqenD izliyor musunuz siz?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
2x1 ve 2x2

Beklediğimden iyi çıktı yeni sezon. Yeni kahramanız doktor Yedlin olmuş. Bu sefer işin gizem yönü kalmadığından bir an önce ona gerçekleri öğretip birinci kuşak çocuklarıyla yönetim için bir iç savaş verirler diye düşünüyorum.

Fakat ilk bölümde Kate'yi ikinci bölümde de Ben'i kaybettik. Bir tek Theresa kaldı önceki sezondan iyiler arasında. Geri kalanlar birinci kuşak ve sarışın meymenetsiz kadın.(Megan'mış adı) Kate kendini kesmeden önce onu da yanında götürseydi iyiydi :D

2x1 = 8 2x2 = 7.5

@Harunnn60 @DarkLeqenD izliyor musunuz siz?
ben 3le 4 ü de izledim ama hala o 1.sezon da ki sonradan açılmayı göremedim :D 5.bölüm de bişeyler olacak gibi :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
bende ilk sezon 5 bölüm izlemiştim devam edeceğim inşallah
2.sezonuda izlicem:D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x1 - 2x2

İzledim sonunda aslında başta ümitliydim ama ertelemiştim diziyi. :D
1.sezonun altında bence ve olaylar beklediğimden çok çok farklı gidiyor, anlam veremedim. :D

Kate'yi ilk bölümden gördük, tanıdık bir yüz sonuçta. Ama o da ne? Bölümün sonunda intihar etti. Bir iki uyduruk söz söyledi filan. Hiç iyi olmadı ölmesi. 1-2 bölüm daha oynayabilirdi.

Artık kasabada ki herkes dışarıda neyin ne olduğunu biliyor. Bilmeyenlerde son abby saldırısında öğrendi.

Yiyecek-yemek sıkıntısı filan güzelde o ekinleri ne ara diktiler.Ne ara suladılar filan? Zar zor toparladılar zaten hasatları.

Onun dışında Ben öldü mü acaba merak ettim. Zaten bir şey yapamadı boş boş dolandı. :F

Thresa'yı görmek sevindirdi. :Z Kadro da olduğunu bilmiyordum. Umarım ölmez. :Z

2x1: 7.5
2x2 : 7.7

@DarkLeqenD @MasacRE-

@OzaN Shannyn Sossamon dizide var. :D Ama konuk mu olur yoksa kalıcı bilmem. :D

@destere @yatutarsa sizde bakarsınız artık? :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
2x1 - 2x2

1.sezonun altında bence ve olaylar beklediğimden çok çok farklı gidiyor, anlam veremedim. :D

Kate'yi ilk bölümden gördük, tanıdık bir yüz sonuçta. Ama o da ne? Bölümün sonunda intihar etti. Bir iki uyduruk söz söyledi filan. Hiç iyi olmadı ölmesi. 1-2 bölüm daha oynayabilirdi.

Artık kasabada ki herkes dışarıda neyin ne olduğunu biliyor. Bilmeyenlerde son abby saldırısında öğrendi.

Yiyecek-yemek sıkıntısı filan güzelde o ekinleri ne ara diktiler.Ne ara suladılar filan? Zar zor toparladılar zaten hasatları.

Onun dışında Ben öldü mü acaba merak ettim. Zaten bir şey yapamadı boş boş dolandı. :F

@DarkLeqenD @MasacRE-

bende izliyorum bir etikette ben alsaydım:D:D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2x6
Güzel ilerliyor dizi.
Bu sezonki flashback'leri çok sevdim, dizinin en sevdiğim kısmı onlar şuan.
İnsanların abby'lere ateşi kullanmayı öğretmesine kaç puan? :) :) Dişi olan neler yapacak çok merak ediyorum. Büyük potansiyel var onda.
8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x1 - 2x2

@DarkLeqenD @MasacRE-

bunu izlemiyorum sevmemiştim başta :) başka diziler öner mesela roots a bir başla bakalım güzelse benide çağır :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yeni duydum o diziyi? :D
Şu Preacher dizisine de bakacağım. AMC'de yayınlanıyor. Sende gel?
preacher a bende bakacaktım hatta bir ay önce yeni başlayan dizilerden başlayacaklarım arasında başa yazmıştım sonra zamansızlıktan devam etiklerim bile yarım kaldı :)
roots kölelikle alakalı bir diziydi güzel çıkma ihtimali var ilk bölümüne bak beğenirsen benide mutlaka çağır konuya :))

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2x7
Allah'ım delireceğim. Wayward Pines yöneticileri neden aptal olmak zorunda? Pilcher hadi yanlış hesapladı erken uyandılar neden CJ'i dinleyip yeniden uyumadılar? Pilcher aptallığının bedelini ölerek ödedi şimdi de Jason çıktı başımıza o da ayrı bir alem. Abby'leri öldürmesi hangi akla hizmet acaba? Margaret zekilik yapıp kafesten çıktı ama Yedlin'e gideceğini ve zarar vermeyeceğini düşünüyorum.
Pilcher da Jason da "Humanity will win" dedi ama Jason başta olduğu ve abby'leri bu kadar hafife aldığı sürece o iş yaş. Bu arada flashback'lerde Pam'i görmemek üzüyor. :(
8.5/10