Diğer Vikings 4. Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,609
Puanı
1,061
4x20
ıvar sonunda açıdı sigurd un öldüğü sahne bölöümdeki en iyi sahneydi
lagerthayı göremedik umarım 5.sezon görürüz kahin haklıysa ivar nasıl öldürecek lagerthayı ingilterede kalıyor (b) diğer kardeşler nasıl tepki gösterevcek bekliyoruz
kralın ölümü içler acısıydı ragnarla konuştuğu yerde öldü güzel ayrıntıydı

@Çiğdem- diziye senin oğlan katıldı spoi içindeki sahneyi izle :A

9/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x20
lagerthayı göremedik umarım 5.sezon görürüz kahin haklıysa ivar nasıl öldürecek lagerthayı ingilterede kalıyor (b) diğer kardeşler nasıl tepki gösterevcek bekliyoruz

9/10
Kimki bu bee tanıyamadım :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,609
Puanı
1,061
Kimki bu bee tanıyamadım :F
kız iyice bunadın sen :(
upload_2017-2-3_22-57-36.jpeg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x20. Bölüm

muhteşemdi bölüm
ivarın baltası, piskopos hagmond un teselli yöntemleri:) linus roche un echbert karakteriyle harikalar yaratması , flokinin dramı derken bölümün nasıl bittiğini anlamadık bile gerçekten harikaydı..

athelwulf fazla dayanamadı erkekliğin bilmem kaçta kaçı kaçmaktır deyip tabanlara kuvvet babasının yanında aldı soluğu :) echbert in soğukkanlılığı ve ölüme giderken bile karizmasını bozmadan gidişi takdirimizi kazandı :)
son bölümlerde ivar da mantık sıfırı tüketti mantıklı olan kişi genelde bjorn oldu .. ivar öfkesini kontrol edemese sonu yakındır diyordumki bu öfkeye ilk kurban giden sigurd oldu , sigurd un baltayla öldürüldüğü sahne harikaydı ölmeside dizi açısından pek bir eksiklik yaratmayacaktır .. yalnız kardeşlerin birbirine düşmesi ingilizlerin arayıpta bulamadığı bir fırsata dönüşecektir..
helgaya üzüldüm ama sonunun böyle olacağını tahmin ettim, kızın annesini babasını doğra birde üstüne sevgi gösterilerinde bulun ? mantıksız şeylerdi? tıfıl kızıda takdir ettim boyun eğip mutlu evlat rolü yapmaktansa ölmeyi tercih etti:)
son sahnede ortaya çıkan piskopos hagmondun, kadının kocasını gömer gömmez kadını teselliye kalkışı bizi derinden etkiledi:)

4x20

9/10
bölümün en çarpıcı sahnesini yakalamışsın :) piskopos hagmond teselli yöntemleriyle örnek alınacak bir insan:) onun izindeyiz:))

hhahaha aa dzi biteli kaç yıl olmuş adamı hatırlayamam normal bence :F

rolunude zaten beğenmedim ayoll @destere baksın :A :A :A
bu rolün nesini beğenmedin:) orda acı çeken kadını insanlık namına teselli ediyor oğlancık:)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x20. Bölüm

muhteşemdi bölüm
ivarın baltası, piskopos hagmond un teselli yöntemleri:) linus roche un echbert karakteriyle harikalar yaratması , flokinin dramı derken bölümün nasıl bittiğini anlamadık bile gerçekten harikaydı..

athelwulf fazla dayanamadı erkekliğin bilmem kaçta kaçı kaçmaktır deyip tabanlara kuvvet babasının yanında aldı soluğu :) echbert in soğukkanlılığı ve ölüme giderken bile karizmasını bozmadan gidişi takdirimizi kazandı :)
son bölümlerde ivar da mantık sıfırı tüketti mantıklı olan kişi genelde bjorn oldu .. ivar öfkesini kontrol edemese sonu yakındır diyordumki bu öfkeye ilk kurban giden sigurd oldu , sigurd un baltayla öldürüldüğü sahne harikaydı ölmeside dizi açısından pek bir eksiklik yaratmayacaktır .. yalnız kardeşlerin birbirine düşmesi ingilizlerin arayıpta bulamadığı bir fırsata dönüşecektir..
helgaya üzüldüm ama sonunun böyle olacağını tahmin ettim, kızın annesini babasını doğra birde üstüne sevgi gösterilerinde bulun ? mantıksız şeylerdi? tıfıl kızıda takdir ettim boyun eğip mutlu evlat rolü yapmaktansa ölmeyi tercih etti:)
son sahnede ortaya çıkan piskopos hagmondun, kadının kocasını gömer gömmez kadını teselliye kalkışı bizi derinden etkiledi:)

bölümün en çarpıcı sahnesini yakalamışsın :) piskopos hagmond teselli yöntemleriyle örnek alınacak bir insan:) onun izindeyiz:))

bu rolün nesini beğenmedin:) orda acı çeken kadını insanlık namına teselli ediyor oğlancık:)
aaa sus sen bee seninle @xemrexxx i teselli etsin ozaman beğenicekmisniz
:A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bak burda güzel laf vurmuşsun @xemrexxx ye :) ama ben üstüme alınmadım :) hem bizide teselli edebilir yeterki oğlanın fazlalıklarını nacakla keselim önce :) fazlalıkları alırsak teselliden zarar görmeyiz :)
hhahaha aa evet sen üstüne neden alınıcaksınkı zaten cnm laf tamamen @xemrexxx e evet
:A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
4x20

Farklı bir sezon finaliydi ama beğendim. Fazla gelişme yaşandı gelecek sezon adına da umutlandırdı.

Savaşın kısa sürmesi aradaki güç farkını çok net belli etti. Ama vahşet dolu sahnelerdi hoşuma gitti Vikings ayarına yakışan cinstendi. Özlemişim böyle sahneleri biraz da olsa görmek iyi geldi.

Ekbert'in ölüm sahnesi de çok heybetliydi. Adam karakteri müthiş oynuyordu zaten son bölümünde de şovunu yapıp öldü. Kurduğu plan da gider ayak iyiydi. Bunlar resmi belge sandılar ama adam krallığı devretti geçersiz sayılacak yani Aethelwolf için iyi bir fırsat doğdu. İngilizler 5. sezonda sağlam dönecekler son sahnedeki elemandan bunu anladım.

Tabi bölümdeki asıl mesele kardeşlerin daha şimdiden fikir ayrılıklarına düşüp birbirlerine ters düşmesi. Ivar bu işi iyice abartıp kardeşini biçti adam. Kasap misali baltayla kesti resmen. :A Büyük ordunun dağılacağını şimdiden anladık ve İngiltere'de kalanların başlarının belaya gireceği de şimdiden belli. Bjorn içinse bakalım tutturdu Akdeniz diye ne olacak merak ediyorum.

5.sezon sanırım Nisan'da gelecek biz de beklemeye koyulalım şimdiden. Dizi bu seviyesini korursa izlenilebilitesi olmaya devam edecektir. :)

9/10

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Dizinin yeni sezonuna başladım. Beklenmedik ölümler oldu.
@sürgünüm @destere nin Aslaug büyücüsünden kurtulduk :)
Ragnar reisin gitmesini ise beklemiyordum :(
Bakalım sürüngen çocuk Ivar bir şey yapabilecek mi?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Suratsız kadın için Üzüldüm diyemem :A
o sahnede lagerthaya ne biçim saydırdım ama :) repertuarımda küfür kalmadı diyebilirim:) öyle masum bir yaratığa kıyılırmı? lagertha ırspısı bu ihanetinden sonra hala yaşıyor ? :)oysa orda çarpılıp iki büklüm gezmesi gerekirdi :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
o sahnede lagerthaya ne biçim saydırdım ama :) repertuarımda küfür kalmadı diyebilirim:) öyle masum bir yaratığa kıyılırmı? lagertha ırspısı bu ihanetinden sonra hala yaşıyor ? :)oysa orda çarpılıp iki büklüm gezmesi gerekirdi :)
:F:F
Lagerthamız o cadıyı diğer tarafa yolladığında ben ise çok mutluydum :)
Bir ara yerden kalkıp dirilecek diye çok korktum @sürgünüm

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dizinin yeni sezonuna başladım. Beklenmedik ölümler oldu.
@sürgünüm @destere nin Aslaug büyücüsünden kurtulduk :)
Ragnar reisin gitmesini ise beklemiyordum :(
Bakalım sürüngen çocuk Ivar bir şey yapabilecek mi?
Reis'in karısı olmasına rağmen savaştan çıkınca kadınların Lagertha'ya doğru koşmasını gören at suratlı Aslaug'un hazin sonu. :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
4. sezonu bitirdim. Vikinglerin savaş taktiklerini değiştirmeleri mantıklıydı.
Ivar:ok:
Ecbert'in o hallere düşeceğini tahmin etmezdim :)