Unutursam Fısılda'dan Merak Uyandıran Şarkı!

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Farah çok emin adımlarla kendini geliştirdi ve uzun bi yol kat etti bence. :) kesin gidicektim zaten filme, şarkı ise çok güzel. Farahın sesinden daha bi güzel ve özel olmuş. Merakla bekliyorum filmi..

@Bully dostum sağolsın. :D

@xemrexxx asıl yıldızları görde örnek al. Farahta bi yerlere kaçıp sadece instagram üzerinden haber olabilirdi ama kız gelişimiyle, kaçıncı filmiyle haber olmayı seçti :X Darısı meryoş'un başına. Tabi altından kalkabilip yine tükenmezse :F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Şarkı o kadar güzel değil ve ilk kısım hariç sesi detone olmuş

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Farah çok emin adımlarla kendini geliştirdi ve uzun bi yol kat etti bence. :) kesin gidicektim zaten filme, şarkı ise çok güzel. Farahın sesinden daha bi güzel ve özel olmuş. Merakla bekliyorum filmi..

@Bully dostum sağolsın. :D

@xemrexxx asıl yıldızları görde örnek al. Farahta bi yerlere kaçıp sadece instagram üzerinden haber olabilirdi ama kız gelişimiyle, kaçıncı filmiyle haber olmayı seçti :X Darısı meryoş'un başına. Tabi altından kalkabilip yine tükenmezse :F
kss si gibi çakılmasın da:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Vay be bana KSS yi savunuyordun baktım saldıran tarafa geçtin))) popüler ask filimlerinim kafadan 500 bin izleyicisi olur. Hafta sonu manitayi alıp cem YILMAZA gitmez ergenler mecbur ask filmine gidecek)))
kalite anlamında hala savunuyorum ;:))

yakup kaliteye bakan biri değil ona somut şeyler lazım :)))

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Seside kendisi gibi güzelmiş. :Z

Şu içinde olmadı çay içeriz posterinden beri kendisini ilgiyle takip ediyorum. Ali kaptandan sonra çok iyi ivme yakaladı. Bence şuan bayanlar klasmanında hızla zirveye tırmanıyor.a

Filmin kadrosuda çok iyi, son dönemin en iyilerini toplamışlar.. Şimdilik bilmiyorum ama arkadaşlarla giderim belki değişiklik olur.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
beren-hazal-tuba-murat yıldırım-kıvanç boştayken meryem seçildi mi seçildi o zaman no problem :)))
biz bi gelişme duyamadık :)))) cannes'e gitti diye tüm rivayetler dönüp durdu. ünlü yönetmen/yapımcı haberlerinin doğruluğu şu an meçhul. gerçekleşsin öyle realiteye döneriz :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
biz bi gelişme duyamadık :)))) cannes'e gitti diye tüm rivayetler dönüp durdu. ünlü yönetmen/yapımcı haberlerinin doğruluğu şu an meçhul. gerçekleşsin öyle realiteye döneriz :A
cannesa gitti kendi adına parti verdirtti başka oyuncu yapabildi mi yok tabisi de :A senin farah ile kıvanç da gitti ikisinin adına bile parti yapılmadı , birin geçtim :F

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
cannesa gitti kendi adına parti verdirtti başka oyuncu yapabildi mi yok tabisi de :A senin farah ile kıvanç da gitti ikisinin adına bile parti yapılmadı , birin geçtim :F
partilerle avutulyor işte, malum sorumluluk verilince kaçıp bulunmaz deliklere girdiği için böyle işliyorlar kadını :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
partilerle avutulyor işte, malum sorumluluk verilince kaçıp bulunmaz deliklere girdiği için böyle işliyorlar kadını :F
kendi adına parti düzenletmek kolay iş değil panpa 100+ ülkeden kanallar,yapımcılar vb. var öyle yer açıp herkese parti hakkı vermiyorlar:A zaten bir meryemin bir simon ın (x factor ün mucidi) partisi konuşuldu fark-ı meryem :A