Unutursam Fısılda'dan Merak Uyandıran Şarkı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi başarılı filmlerin yönetmeni Çağan Irmak'ın merakla beklenen son filmi Unutursam Fısılda'dan heyecan yaratan bir şarkı paylaşıldı.

Söz, müzik ve düzenlemesini Kenan Doğulu'nun yaptığı, başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın ise yorumladığı "Gel Ya Da Git" şarkısı, kısa zamanda büyük yankı uyandırdı. Gelen yorumlara baklılırsa filmin büyük bir heyecanla beklendiğini söyleyebiliriz.

Başrollerini Hümeyra, Farah Zeynep Abdullah, Mehmet Günsür, Kerem Bürsin, Gözde Çığacı ve Işıl Yücesoy'un paylaştığı film, genç ve güzel bir kız olan Ayperi (Farah Zeynep Abdullah / Hümeyra)'nin yakışıklı Tarık (Mehmet Günsür) ve müzik aşığı Erhan (Kerem Bürsin) ile birlikte bir müzik grubu kurmaya karar vermesini ve sonrasında yaşananları anlatıyor. Ayperi, yıllar sonra kız kardeşi Hanife (Işıl Yücesoy / Gözde Çığacı)'nin yanına, kendi evine dönmeye karar verir ve ikisi de geçmişleriyle hesaplaşmak zorunda kalır.

Unutursam Fısılda, 29 Ekim'de sinemalarda!

Son düzenleme:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
dinledim bence sesi güzel:)
şarkı da harika tabi kenan harika yazmış:)
Bu film bu senenin filmi olacak bence:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
gözde çığacıya yaşlanınca nolmuşş öyle :F şarkıdan çok o dikkatimi çekti .:F

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Filmi merakla bekliyorum, arkadaslarla izleyeceğiz.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel olmamış , ortalama olmuş. :)
Şarkı sözleri fena değil , filmden kesitlerle bir klip yapmışlar. :)

Bende delirebilirdim , Yoldan çıkabilirdim , Yapmadım , Kıyamadım sana yeri güzel ama :D

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Hem filmin fragmanı, hem şarkı harika, Çağan Irmak yine alıp götürecek bizi eminim :) Farah harika seslendirmiş şarkıyı :X

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben çok başarılı buldum. Zaten Farah Zeynep Abdullah'ın olduğu her şeye pozitif bakıyorum. :):) Şu bir önceki şu an adını hatırlamadığım filmini de izlemem lazım bir ara. :):)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Bence de oldukça iyi bir şarkı olmuş, Farah'ın sesi tek kelimeyle muhteşem. Filmin vizyona girmesine de çok az kaldı, bekliyoruz merakla... :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben ortalama buldum şarkıyı. :)
Filmden kesitlerle verilmiş , 3 tane film oldu bunuda izlemem lazım. :(
Off filmide bekliyoruz. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şarkı harika olmuş Farah müthiş seslendirmiş. :)

Yılın en merakla beklediğim filmi açıkçası sinemaya gitmeye pek vaktim olmuyor ama bu filme gideceğim süper olacağından kuşkum yok. :)

@yakup09 sen de dinle foruma girince görmezsin büyük ihtimal konuyu etiketlememde fayda var. :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Farah Zeynep Abdullah her ne kadar ÖBGZK ile parlasa da kız kendini her anlamda geliştirdi.Ses oyunculuk fizik harika daha ne olsun,Ayrıca filmin fragmanlarıda harika bana garip gelen tek şey ise Kerem ve Mehmet'in tipleri çok acaip geldi :D