Umuda Kelepçe Vurulmaz'ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Umuda Kelepçe Vurulmaz'ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

IMG_20161026_224806-1024x341.jpg

FOX'un merakla beklenen yeni dizilerinden Umuda Kelepçe Vurulmaz'ın yayın tarihi belli oldu.

Başrollerinde Begüm Birgören, Mert Yazıcıoğlu, Özge Özder, Melisa Şenolsun, Burak Dakak, Zeynep Bastık ve Yiğit Dikmen'in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Cemal Şan'ın oturduğu ve farklı suçlardan hüküm giymiş mahkum gençlerin hikayesinin anlatılacanı dizi ilk bölümüyle 3 Kasım Perşembe akşamı izleyiciyle buluşacak.

Senaryosunu Yekta Torun ve Hilal Yıldız'ın kaleme aldığı Bi Yapım imzalı Umuda Kelepçe Vurulmaz, 3 Kasım Perşembe 20.00'da FOX'ta!
Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Oha Kösem p.tesi. :A

Tv'den izleyemem ama netten mutlaka bakarım.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Herkes gibi ben de Kösem'in Perşembe olmasını bekliyordum ama FOX Vatanım Sensin'in karşısına dönem dizisiyle çıkmayı göze alamamış olmalı. O zaman Kösem Pazartesi, Şevkat Yerimdar da Salı olur. Bu dizi de VS'ye kurban gidebilir. :A

Oha Kösem p.tesi. :A

Tv'den izleyemem ama netten mutlaka bakarım.
Bakılır, beğenilir, her konuda savunulur ve 5 bölüm sonra bırakılır. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Herkes gibi ben de Kösem'in Perşembe olmasını bekliyordum ama FOX Vatanım Sensin'in karşısına dönem dizisiyle çıkmayı göze alamamış olmalı. O zaman Kösem Pazartesi, Şevkat Yerimdar da Salı olur. Bu dizi de VS'ye kurban gidebilir. :A

Bakılır, beğenilir, her konuda savunulur ve 5 bölüm sonra bırakılır. :A
Onun adı Billy Kane. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Baya şaşırdım tarihi görünce :A

@Aserat VS daha başlamadı nasıl bir iş olduğunu bilmiyorsun sadece fragmana aldanma büyük beklentili bir çok dizi çakıldı zaten dönem dizilerini sevmiyorsun 2 bölüme bırakacaksın :A Boşuna savunma bence :F

Fragman etkileyiciydi. Umarım başarılı olur.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Güzel, İçerde bir güzel yer Kösem'i :A

Kelepçe dizisinin de tutacağını zannetmiyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Baya şaşırdım tarihi görünce :A

@Aserat VS daha başlamadı nasıl bir iş olduğunu bilmiyorsun sadece fragmana aldanma büyük beklentili bir çok dizi çakıldı zaten dönem dizilerini sevmiyorsun 2 bölüme bırakacaksın :A Boşuna savunma bence :F

Fragman etkileyiciydi. Umarım başarılı olur.
Hayır bırakmayacağım ve ayrıca çakılmayacak, çünkü yorum konusunu ben açacağım. Ayrıca Twitter başında yatan da sensin sanırım, iki tane konu açmışsın. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hayır bırakmayacağım ve ayrıca çakılmayacak, çünkü yorum konusunu ben açacağım. Ayrıca Twitter başında yatan da sensin sanırım, iki tane konu açmışsın. :A
Fragman bana da umut verdi ama KSVŞ gibi olabilir sonu bir de O3 yapıyor güven olmsz :F Ayrıca yorum konusunu açtın diyr çakılmayacak mı Familya'yı da sen açtın sonuç ortada :A

Twitterla alakası yok No: 309 reklam arasında yayınlandı :F Çok takılmıyorum artık :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
Ovvvv devletlü padişahimiz sultan kösem nurgül yesilcat hazretleri pazartesiye geliyor simdi içerde ve @Çiğdem- düşünsün:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Perşembe günü bomboş gün şu an İçin. Ve bu dizide oldukça iddialı bence. Günü kurtaracaktır,

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Fragman bana da umut verdi ama KSVŞ gibi olabilir sonu bir de O3 yapıyor güven olmsz :F Ayrıca yorum konusunu açtın diyr çakılmayacak mı Familya'yı da sen açtın sonuç ortada :A

Twitterla alakası yok No: 309 reklam arasında yayınlandı :F Çok takılmıyorum artık :A
İçerde'yi de ben açtım ve 10 reyting alıyor. :A

Familya tutmamış olabilir (o da 2. bölüm 5.70 almıştı) ama bu sefer içimdeki ses buna uğurlu geleceğimi söylüyor, tabii yarın konusunu bana bırakman lazım. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İçerde'yi de ben açtım ve 10 reyting alıyor. :A

Familya tutmamış olabilir (o da 2. bölüm 5.70 almıştı) ama bu sefer içimdeki ses buna uğurlu geleceğimi söylüyor, tabii yarın konusunu bana bırakman lazım. :A
İçerde'yi de çok övdün ama sonuç ortada fiziyi bıraktın hemen :F Sana öyle senaryosu iyi işlenmiş diziler ters zaten :F Bunu da bırakacaksın 2 3 bölüme adım gibi eminim :A

Yarın akşam zaten dersim var evde değilim uğraşmam bile ama elbet rakip çıkacaktır. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
İçerde'yi de çok övdün ama sonuç ortada fiziyi bıraktın hemen :F Sana öyle senaryosu iyi işlenmiş diziler ters zaten :F Bunu da bırakacaksın 2 3 bölüme adım gibi eminim :A

Yarın akşam zaten dersim var evde değilim uğraşmam bile ama elbet rakip çıkacaktır. :A
Hayat Şarkısı, Poyraz Karayel, Arkadaşlar İyidir, Baba Candır gibi senaryosu iyi işlenmiş dizileri izliyorsam demek ki ters gelmiyor. Ayrıca İçerde'yi sıkıldığım için bıraktım yoksa çoğu diziden daha kaliteli. Ayrıca dönem dizilerini seviyorum, mesela Analar ve Anneler'i izlemiştim. Ama işin içine tarih girince biraz kafam karışıyor ama fragmanlar olağanüstü. Yani lafı toparlamak gerekirse bu sefer yeni dizimi buldum gibi. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beklenilenden çok farklı bir gün. Perşembe boşluğunu değerlendirmek istiyor demek ki Fox.
Kösem bu sezon iyice umutsuz vaka o zaman.:A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hayat Şarkısı, Poyraz Karayel, Arkadaşlar İyidir, Baba Candır gibi senaryosu iyi işlenmiş dizileri izliyorsam demek ki ters gelmiyor. Ayrıca İçerde'yi sıkıldığım için bıraktım yoksa çoğu diziden daha kaliteli. Ayrıca dönem dizilerini seviyorum, mesela Analar ve Anneler'i izlemiştim. Ama işin içine tarih girince biraz kafam karışıyor ama fragmanlar olağanüstü. Yani lafı toparlamak gerekirse bu sefer yeni dizimi buldum gibi. :A
İçlerinde bi Poyraz iyi diğerleri tırt zaten :F

Analar ve Anneler de tam senlik diziydi zaten :A Neyse birkaç hafta içinde görürüz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@sokak sanati kulağını çınlatalım biraz sanırım fox fanı oydu ben bu fox dizilerini sevemiyorum nedense ayoll bana tuhaf diziler gibi geliyor bir bez bebeği birde haremi izlemiştim sanırım okadar :F :F :F

Zaten Bez Bebek fox un kurucu dizisiydi ahh özledik tekrarları bile sabah akşam yayınlanıp iyi oran alıyordu :( :( :(