Ufak Tefek Cinayetler 31. Bölüm Fragmanı

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Salı akşamlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in 31. bölüm fragmanı yayınlandı.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Bende sırf bu konu açıldımı diye gelmişim açılmış teşekkürler :D :D :D bence taylan ve arzu kanıtların yönünü şaşırtmak için bir plan kurguladılar yani mesela polis dedi ya sert bir cisim vurulmuş diye...... bence öyle birşey hiç olmadı bizim kızlar okun yönünü değiştirdi. Efsane bir bölüm geliyor bekliyoruz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Güzel bölüm olacak. :Z Bölümlerde Oya ve Merve'den Arzu ve Pelin'e yer kalmıyordu bu sefer tam tersi olmuş. :A

Bence de Elif ölecek. Tabii sonradan kadroya gelen birinin ölmesi ne kadar iyi bilemiyorum ama 4 kadından birini harcayıp risk almak istemiyorlardır ki bunu da anlıyorum. Gelecek sezon da katil kim sorusu üzerinden gider sanırım.

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Elif ölürse çok büyük hayal kırıklığı olur

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Bence maktul Serhan olacak. Bu bölümü değil de sezon finalini izlerim artık.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Merve'yi fragmana koymamışlar daha önce hiç böyle olmuş muydu ben hatırlayamadım, heyecan gittikçe artıyor, Elif ölürse etkisi olmaz bence konuk değil kalıcı kadrodan biri ölmeli ikinci sezon da izlenmesi için.
İkinci sezonu çok merak ediyorum, uyandırılmalarından itibaren nasıl olacaklar? Birbirleriyle araları nasıl olacak? Sarmaşık'ta mı yaşamaya devam edecekler? Eylül'ü bekleyelim bakalım.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Yukarıdan düşen kişi siyah giymiş kişi, zaten en baştan gösterdikleri oydu.
Ve hepsi siyah giymiş. :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaylanın bir kadını bogazlayacagini sanmıyorum bence Edip ölür ama umarım sürpriz yaparlar bence bir kişi olsun üstüne biri daha ölsün ; ilk ölenin cinayeti ikinci ölene yıkılsın :A @Ahmed @kerem @Çiğdem- @Forumdash @Aserat @Harunnn60
4lü kadın da ölmeyeceği için hiç mi hiç heycanlı değil :A Erkekler ölse bile videoda yere düşen kişinin popo bölgesi belli oluyor :A Gayet kadınsı bi popo:A Hee kadınsı hatlara sahip erkek biri geldiyse diziye bilemem:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
4lü kadın da ölmeyeceği için hiç mi hiç heycanlı değil :A Erkekler ölse bile videoda yere düşen kişinin popo bölgesi belli oluyor :A Gayet kadınsı bi popo:A Hee kadınsı hatlara sahip erkek biri geldiyse diziye bilemem:A
Edip I oldursunler sonra da Elif'i :X geçmişteki olaylarri bahane ederek elif oyayı öldürmeye çalıştı ama ecipi öldürdü biz de camdan attık elifi desinler:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Edip I oldursunler sonra da Elif'i :X geçmişteki olaylarri bahane ederek elif oyayı öldürmeye çalıştı ama ecipi öldürdü biz de camdan attık elifi desinler:A
Star'da avlu dizisi varhatırlatırım:A Başka hapishane dizisine gerek yok:A (biz derken 4lüyü kast ettin heralde:X)