Ufak Tefek Cinayetler - 27. Bölüm - Oya, Gerçekleri Anlıyor!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Gecenin kuşkusuz en güzel sahnesi, Oya'nın gerçekleri anlaması oldu. Sahnedeki çekim kaliteside izleyicilerin beğenisini topladı.

Üst üste yaşadığı talihsiz olayların yükünü kaldıramayan Oya, ilacında etkisiyle bir bunalıma sürüklenir ve tek çarenin ölüm olduğunu düşünür. Kendini derin sulara bıraktığı zaman yasadıkları gözlerinin önünde bir film şeridi gibi geçer ve en sonunda Oya kendisine yapılanların Elif ve Merve ile alakalı olduğunu anlar.

İşte o sahne

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bölumde çok sıkıldığımız yerler oldu ama bu sahne ve ardından önizleme sahnesiyle kurtardılar :A
Haftaya çok güzel bir bölüm bekliyorum :Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Açıkçası ben böyle toparlayacaklarını beklemiyordum,daha sürer diye bekliyordum :A
Ben kaç kere kanal değiştirdim bilmiyorum ama işte insan merak edip tekrar açıp bakıyor :A Bu sahneyi beğendim ve telefondan izlediğim için önizlemeyide bölümün bir parçası sanmıştım :F
Bakalım Oya nasıl bir plan yapacak ama keşke öldü derirtmeseydi. Kısa sürer bu bilgi.Elif'i başka şekilde kullanıp Merve'yi süründürseydi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,060
Ben kaç kere kanal değiştirdim bilmiyorum ama işte insan merak edip tekrar açıp bakıyor :A Bu sahneyi beğendim ve telefondan izlediğim için önizlemeyide bölümün bir parçası sanmıştım :F
Bakalım Oya nasıl bir plan yapacak ama keşke öldü derirtmeseydi. Kısa sürer bu bilgi.Elif'i başka şekilde kullanıp Merve'yi süründürseydi
Öldü demesi daha iyi oldu bence,başka şekilde kullanması nasıl olurdu bilmiyorum :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Öldü demesi daha iyi oldu bence,başka şekilde kullanması nasıl olurdu bilmiyorum :A
Oya artık Merve'nin gerçekleri bildiğini anladı, yani Serhan'la ilişkisi. Merve'nin yaptığı gibi "arkadaşca" onla takılıp bazı planlar yapabilirdi.
Bakalım ne gibi bir planı var. Merve vicdan azabı bile çekmez öldüğünü sansa

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,060
Oya artık Merve'nin gerçekleri bildiğini anladı, yani Serhan'la ilişkisi. Merve'nin yaptığı gibi "arkadaşca" onla takılıp bazı planlar yapabilirdi.
Bakalım ne gibi bir planı var. Merve vicdan azabı bile çekmez öldüğünü sansa
Tabi vicdan azabı çekmez,ölümü hediye olur Merve'ye

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ay Yapım bu su sahnelerinde pek başarılı ve hiç ödün vermiyor. Kara Sevda, Bi Küçük Eylül Meselesi ilk aklıma gelenler. :A

Güzel sahneydi. :D