Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Samsunspor - 29
Antalyaspor - 25
Galatasaray - 27

Son 3 maçta rakip takım Trabzonspor ceza sahası içinde 81 defa topla buluşurken, Trabzonspor rakip ceza sahalara sadece 42 defa girebildi

Teşekkürler, emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Ertuğrul Doğan cidden içinde ufak bir Trabzonspor sevgisi varsa ve koltuğu kurtarmak istiyorsa en kısa zamanda Avcı ile yollarını ayırır.
Taraftar nezdinde ipler koptu oyuncular tarafında ipler koptu.
Sizin sahada gösterdiğiniz futbolu kimse istemiyor.
Değişiklik şart.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Farioli
Jose Mourinho

Şimdi değilse ne zaman Sayın Doğan.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Farioli iyi bir teknik direktör ve Scout adamı. Tâbi bana göre. Fenerbahçe zamanında almadı. Sırf bu yüzden şampiyonluk gidebilir.
Asla büyük takım hocası değil ve olamaz. Avcı gibi pas hastası. Gittiği her takımda en az 4-5 kere kaleden çıkmaya çalışırken kaptırdığı topla gol yedi. İnatla da aynı oyunu oynuyor. Küçük takımlarda iş yapar ama bu sapık anlayışla büyük takımlarda ömrü uzun olmaz.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Asla büyük takım hocası değil ve olamaz. Avcı gibi pas hastası. Gittiği her takımda en az 4-5 kere kaleden çıkmaya çalışırken kaptırdığı topla gol yedi. İnatla da aynı oyunu oynuyor. Küçük takımlarda iş yapar ama bu sapık anlayışla büyük takımlarda ömrü uzun olmaz.
Nice, Trabzonspordan büyük bir takım. Mali açıdan da öyle. Evet oyunu sıkıcı gelebilir ama bu pas oyununu Abdullah Avcı ile oynayacağıma Farioli ile oynarım. Hazır Scout transferlerine ve ekiplere önem artmışken tam zamanı. Oyuncu bulup, parlatıp satmak istiyorsak 1 numaralı adam Farioli.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Nice, Trabzonspordan büyük bir takım. Mali açıdan da öyle. Evet oyunu sıkıcı gelebilir ama bu pas oyununu Abdullah Avcı ile oynayacağıma Farioli ile oynarım. Hazır Scout transferlerine ve ekiplere önem artmışken tam zamanı. Oyuncu bulup, parlatıp satmak istiyorsak 1 numaralı adam Farioli.
İki sene kaldı ligde ne başarı kazandı? Hangi futbolcusuna değer kattı? Kimi buldu, getirdi ve sattı? Bu adamların oynadığı pas oyunu modern değil. Her takımın rahatlıkla yenebileceği taktikleri var. Yahu Avcı her maç bu adamı yenip gönderiyordu. Bizim kaderimizdeki teknik direktör belli. Diğerlerine bir kuruş para vermem.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
İki sene kaldı ligde ne başarı kazandı? Hangi futbolcusuna değer kattı? Kimi buldu, getirdi ve sattı? Bu adamların oynadığı pas oyunu modern değil. Her takımın rahatlıkla yenebileceği taktikleri var. Yahu Avcı her maç bu adamı yenip gönderiyordu. Bizim kaderimizdeki teknik direktör belli. Diğerlerine bir kuruş para vermem.
Herkesin futbola bakışı farklı. Profilinde ki kişi gelirse 10 haftaya klüp içinde sıradan insanlar dâhi söz sahibi olur. Bizim çocuk deyip sonrada bir güzel mideye indirirler. Aklı var ise uzun bir süre daha gelmez Trabzonspor'a.
Fatih Tekke benim için Kraldır o ayrı..

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Herkesin futbola bakışı farklı. Profilinde ki kişi gelirse 10 haftaya klüp içinde sıradan insanlar dâhi söz sahibi olur. Bizim çocuk deyip sonrada bir güzel mideye indirirler. Aklı var ise uzun bir süre daha gelmez Trabzonspor'a.
Fatih Tekke benim için Kraldır o ayrı..
Bu yönetime gelmesini istemiyorum zaten. Ama Ertuğrul Doğan herkesin çalışmak isteyeceği bir başkan. Ne istersen yapıyor. Parayı daha akıllı kullanan bir başkan ile Fatih Tekke çok başarılı işler yapabilir. Ünal hocam kadar da sakin birisi değil gerekene gerektiği muameleyi de çeker.

• Beğendim
Reactions: Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Bu yönetime gelmesini istemiyorum zaten. Ama Ertuğrul Doğan herkesin çalışmak isteyeceği bir başkan. Ne istersen yapıyor. Parayı daha akıllı kullanan bir başkan ile Fatih Tekke çok başarılı işler yapabilir. Ünal hocam kadar da sakin birisi değil gerekene gerektiği muameleyi de çeker.
Şimdi Farioli kısmına geçelim.
Örnek verecek bir takım söylersem Bodo/Glimt takımı ve teknik direktörünü veririm. Oyuncular orada çok güzel performans veriyorlardı. Takım bu kadroda var olan oyunculardan iyi paralar da kazandı. Ama gel gör ki sattıkları oyuncular bu liglerde tutunamadı ve şimdi eski oyuncularını geri topluyorlar. Eminim ki yine takımda başarılı olacaklar. Halâ da aynı teknik adama sahipler. Çünkü hoca sistem hocası. Aynı şey Farioli içinde geçerli. Alanya'da görece başarısız olabilir ama Nice'de başarılı. Karagümrük zamanı başarılı. 50/65 yaş aralığında patronlar geleceğine, genç/parlak patronlar gelsin. Julian Naigelsman'ı da çok isterim mesela ama gelmez yapacak bir şey yok. O yüzden Farioli. Jose Mourinho'ya laf yok zaten benim için. Her ikiside Abdullah Avcı'dan iyidir.

Oyuncu satma konusundaki sebep klübü bağlar. Zamanında Trabzonspor'da çok iyi çıkış yakalamış oyuncuları ne paralara satmadık. Oyuncu parlatmasında Farioli takım olarak gayet iyi parlattı. Özellikle Karagümrük zamanı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Şimdi Farioli kısmına geçelim.
Örnek verecek bir takım söylersem Bodo/Glimt takımı ve teknik direktörünü veririm. Oyuncular orada çok güzel performans veriyorlardı. Takım bu kadroda var olan oyunculardan iyi paralar da kazandı. Ama gel gör ki sattıkları oyuncular bu liglerde tutunamadı ve şimdi eski oyuncularını geri topluyorlar. Eminim ki yine takımda başarılı olacaklar. Halâ da aynı teknik adama sahipler. Çünkü hoca sistem hocası. Aynı şey Farioli içinde geçerli. Alanya'da görece başarısız olabilir ama Nice'de başarılı. Karagümrük zamanı başarılı. 50/65 yaş aralığında patronlar geleceğine, genç/parlak patronlar gelsin. Julian Naigelsman'ı da çok isterim mesela ama gelmez yapacak bir şey yok. O yüzden Farioli. Jose Mourinho'ya laf yok zaten benim için. Her ikiside Abdullah Avcı'dan iyidir.

Oyuncu satma konusundaki sebep klübü bağlar. Zamanında Trabzonspor'da çok iyi çıkış yakalamış oyuncuları ne paralara satmadık. Oyuncu parlatmasında Farioli takım olarak gayet iyi parlattı. Özellikle Karagümrük zamanı.
Saydığın hocalara bakınca senin Avcı'yı sevmen lazım. Hepsi aynı oyunu oynatıyor. Hepsi de elindeki imkanlara oranla da kötü hocalar. Farioli'nin ben hala kimseyi parlatmadığını düşünüyorum. Keza diğer hocaların da. Nagelsmann ise Leipzig'in adıyla oyuncu satışları yaptırmış bir hocadır.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Saydığın hocalara bakınca senin Avcı'yı sevmen lazım. Hepsi aynı oyunu oynatıyor. Hepsi de elindeki imkanlara oranla da kötü hocalar. Farioli'nin ben hala kimseyi parlatmadığını düşünüyorum. Keza diğer hocaların da. Nagelsmann ise Leipzig'in adıyla oyuncu satışları yaptırmış bir hocadır.
Puan ve Yarış içinde olmak istiyorsan Avcı bir numara zaten. Ama genç oyuncu oynatma, geliştirme, satma gibi işlerde geride bir teknik adam. Olmuş, pişmiş oyuncu istiyor sürekli. Kendisinin oyunculara pek fazla bir katkısı olmuyor. Şampiyonluk benim nezdimde onunla geldi eyvallah çok teşekkür ederim. Kulübün her zaman bundan sonra ki tarihinde var olacak. Hatta bu sene Türkiye Kupası dâhi alabilir bu bir gerçek ama elindeki kadroyu geliştirme ve oyuncuları geliştirme yok. O yüzden istemiyorum.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Bugün değilse çok yakında gidecek olan Abdullah Avcı’ya transfer yapılmamalı.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Taraftarın yarısı şampiyon olurken bile oynattığın toptan şikayet ediyordu hocam. Yarısı da skor geliyor diye bir şey demiyordu. Şimdi skor da gelmiyor ben tabelaya bakarım dediğin gibi. The end.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Trabzonspor, Jens Stryger Larsen'in sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildigini açıkladı.

Gidenlerde Varan 3.
Trabzonspor, Abdülkadir Ömür'ün İngiltere Championship ekibi Hull City'e transfer olduğunu açıkladı.

🔹 2.5 milyon avro bonservis bedeli
🔹 2.5 milyon avro bonus (Hull City, sözleşmenin devam ettiği süre boyunca Premier Lig'e yükselirse)
🔹 Sonraki satışta kardan %50 pay
🔹Abdülkadir'in Türkiye'ye transferi durumunda, öncelik hakkı Trabzonspor'a ait.

Gidenlerde Varan 4.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Herhangi bir puan kaybında Abdullah Avcı gidecek. (Beraberlik olsa dahi)

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Scout ekibi iyi isimler öneriyor ama ya yönetim bitirme aşamasını yapamıyor, oyuncu için yüksek fiyatlar isteniyor ya da oyuncu takıma gelmek istemiyor.
Tabi ama transfer konusunda en büyük sorun bence yönetimin işi bitirememesi ortada net bir beceriksizlik var.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Üçüncülük de gitti. 5 maç 1 puan.
İlk 5 maç ;
Bjelica 9 Puan.
Abdullah Avcı 1 puan.
Kötü Bjelica’nın çeyreği kadar puan alamadı

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Erman Toroğlu: "Şenol Güneş Kompleksi diyorlar. Trabzon’da bir komplekse isim verilecekse o isim Ahmet Suat Özyazıcı’dan başka isim olamaz. Tarih yazmıştır, Trabzon bugün dördüncü büyükse Ahmet Suat Özyazıcı sayesindedir."