Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Abdullah Avcının Ts kalitesine sürekli laf etmesi bana garip geliyor.
Belki de 10 transfer yapacaklar ama oyun gücü, oyun kalitesi ve kadro kalitesi aşağı yukarı aynı kalacak.
Uğur Uçar, Mehmet Battal, Alparslan Erdem gibi oyuncularla oynadın şimdi sürekli transfer isteği ne?

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Geçen hafta İstanbulspor’a 15-20 dk oyunu domine edemeyen 11’i ( Abdus sakat olmasına, Larsen leş atmasına rağmen) aynen süren hocanın ne düşündüğünü hayal edemiyorum açıkçası. Ne düşündü de ne olmadı acaba ? Neyse izlemedim maçı sıfır stres, normal nabız. Herkese tavsiye ederim

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Bir kadro kurarsın kemik bir yapın olur ve o ilk 11 üstünde yoğunlaşırsın ama sürekli kötü oynayan bir kadroyu sahaya sürmek hem taraftarı tilt ediyor hemde yedek oyuncuların motivasyonunu düşürür.
Bu kafa yanlış kafa ben bu kafayı ne olursa olsun savunamam.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Trabzonspor, Mohamed Elneny ve Kevin Kampl'ın transferine yönelik iddiaları yalanladı.
Ahmet Ağaoğlu dönemi olsaydı. Bu yalanlama ile birlikte iki oyuncu için de hayırlı olsun derdim.
Bakalım yine öyle olacak mı?

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
15 tane oyuncu transfer et sonra yerine başka hoca gelsin ben bu adamların çoğunu istemiyorum desin veya oynatmasın.
Bunların hepsi de 6 aydan kısa bir sürede olsun.
Ertuğrul Doğan ve Abdullah Avcı maalesef bu kulübe şuan yüktür.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Trabzonspor, Mohamed Elneny ve Kevin Kampl'ın transferine yönelik iddiaları yalanladı.
Ahmet Ağaoğlu dönemi olsaydı. Bu yalanlama ile birlikte iki oyuncu için de hayırlı olsun derdim.
Bakalım yine öyle olacak mı?
Olmasın mümkünse.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Konuşulan çoğu oyuncu yine 30+ ve absürt oyuncular.
Merkez ortasaha için Sosa, Hamsik tarzı bir oyun kabul edilebilir bir transfer olur ama gidip 30+ bek, kanat oyuncusu almaya gerek yok.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Dimitrios Kourbelis Karagümrük’te

Trabzonspor'da forma giyen Yunanistan A Milli Takımı'nın başarılı orta saha oyuncusu Dimitrios Kourbelis ile kiralık olarak sezon sonuna kadar anlaşma sağladık.

Kourbelis'e hoş geldin der, başarılar dileriz.

Vavacars Fatih Karagümrük FK

Gidenlerde varan 1.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Yunus Emre Sel: Trabzonspor yönetimi Abdullah Avcının onay verdiği Nwakaeme için bu hafta resmi temaslara başlayacak.

Son düzenleme:

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Trabzonspor’un 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Süleyman Cebeci, TFF 2.Lig Kırmızı Grup ekibi 68 Yeni Aksarayspor’a kiralandı.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Mevcut oyun ile Trabzonspor’un taraftarı tribüne çekmesi imkansız. Abdullah Avcı’nın oynattığı oyunun alıcısı sadece şampiyonluk yarışında olur. O da puan tablosunun vereceği heyecan sebebiyle..

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Dimitrios Kourbelis Karagümrük’te

Trabzonspor'da forma giyen Yunanistan A Milli Takımı'nın başarılı orta saha oyuncusu Dimitrios Kourbelis ile kiralık olarak sezon sonuna kadar anlaşma sağladık.

Kourbelis'e hoş geldin der, başarılar dileriz.

Gidenlerde varan 1.
Tonio Teklic Karagümrük’te

Trabzonspor'da forma giyen Hırvatistanlı başarılı orta saha oyuncusu Tonio Teklic ile kiralık olarak sezon sonuna kadar anlaşma sağladık.

Teklic'e hoş geldin der, başarılar dileriz.

Gidenlerde Varan 2.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Ertuğrul Doğan: Bahsettiğim gelir sermaye arttırımıydı, Kartal projesinde sona geldik. Buradan gelecek gelirle borcun yarısını kapatmayı hedefliyoruz.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Başkan Doğan: Ara oyuncu almayacağız. Aldığımız oyuncu direkt oynayacak. Ya Mendy veya Hamsik tarzı alacağız ya da genç parlatacağımız isimler alacağız. Seyirci sahaya geldiği zaman kaliteli oyuncu görmek istiyor.

Şahsi yorum: Genç parlatılabilecek oyuncu kısmına inanamıyorum Başkan'ın.

Son düzenleme:

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Sezon sonu Benkovic'i tutup Denswill ve Fernandes'ten kurtulmalıyız.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Trabzonspor kalesine;
- 21 şut
- 27 orta
- 25 kez ceza sahası içinde rakip tarafından top ile buluşulmuş.

Buradan sadece 1 hata ve 1 gol yiyebilmek büyük bir mucize. Linçlenecek kısım stoperler değil, çok daha farklı bir yerde.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Takımda mutsuz oyuncular varmış.
Yok şehirden sıkılan yok oyundan hoşlanmayan adam varsa bonservis ücretini getirsin gitsin.
Kimse kimseye mecbur değil biz takım için elinden geleni yapmayan adama hiç mecbur değiliz.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Bakasetas'ı çok seviyorum ve Trabzonspor'a çok şey kattı.
Yerine dolduramayacaklarını da biliyorum ama artık bazı oyuncuların yüzünün değişmesi gerekliydi.
Bakasetas, Ömür, Larsen vb. oyunculara artık iyi olsalar da taraftarın izleyesi yok.
İki taraf içinde hayırlısı olur umarım.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
1- Bakasetas'ın Panathinaikos'ta alacağı ücret, Trabzonspor'un teklif ettiğinden fazla değil. İlk günden beri söylediğim gibi ayrılık sebebi para odaklı değil.
2- Eğer kulüpler arasındaki süreç hızlı ilerlerse, Galatasaray maçı beklenmeden Bakasetas gidecek.

Sefa Can Konuksever

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Tonio Teklic Karagümrük’te

Trabzonspor'da forma giyen Hırvatistanlı başarılı orta saha oyuncusu Tonio Teklic ile kiralık olarak sezon sonuna kadar anlaşma sağladık.

Teklic'e hoş geldin der, başarılar dileriz.

Gidenlerde Varan 2.

Trabzonspor, Jens Stryger Larsen'in sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildigini açıkladı.

Gidenlerde Varan 3.