AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
9x5

Kesinlikle harika - harika !!
İsteyince ne güzel bölümler çekebiliyorlar. :Z Bu yeni senarist diziye çok güzel bir soluk getirdi. Geçen hafta izlememe rağmen halen hatırlıyorum. :D

Rick'e bölüm boyunca çok üzüldüm. Resmen adam ile 8 yıl geçti. :( Hele o kan sahneleri ayılıp bayılması, beyaz atı..

Sonra Shane ile konuşmalarını çok özlemişim. Rick'in burnu sana benzemiyor lafı güldürdü. :F
Hershel ile vedası da harikaydı.. Dedemiz öldü ama ALlahtan bu sahnesini çekmişler.. :(
Diğer Sasha ile vedası gereksiz budlum ben daha önemli karakterlerin gelmesini isterdim bunun yerine..

Maggie ve Negan konuşmasında bir eksiklil vardı ayrıca Negan oyun yapıyor zannetim ama adam gerçekten çökmüş. Yakışmıyor Negan sana böyle hareketler :A

Rickin köprüde vedası çok dokunaklıydı :( orada herkesi gördü etti patlattı köprüyün veeeeeeeeeee

daha sonra bir baktı adam ölmemiş :F Orada ağzım açık kaldı resmen. :Z O kadar çok sevindim ki anlatamam :D Anne onu helikopterlerle götürdü artık filmlerde izleriz maceranı rick reyis. :A

Şimdi artık Judith'in maceralarını izleme vakti. :F

10/10

• Harika
Reactions: mrt-06

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
9x6

Dün izledim güzel bir giriş bölümü oldu hikayeye. :D Fısıldayanlar geliyor. Çok merak ettiğim düşmanlar. Negan ve Vali gibi bir hikaye işlemeyecek. :D

Neredeyse her karakter değişmiş. :D Michonne'nin yeni stilin beğendim :D birde doğurmuş ya kıyamam :(

Carol'un da saç stilin beğendim değişik hava katmış. :D Kadını pek sevmiyorum ama bazen diziye iyi aksiyon katıyor. Bu bölüm yüzüğünü geri almasını iyi bildi. :A

Daryl yine yalnız takılıyor :A @Çiğdem-

Şu yeni grup çok amatör, hemen saldıralım filan dediler sonra anladılar tabi, şu isyankar kız uslu durur umarım :A

Fısıldayanlar ses çıkardı bakalım nasıl işlenecek. Çizgi romanı mı esas alırlar yoksa dizi kendi mi gider merak ediyorum. :F

Ayy şu peder'e illa birisini yapmak zorunda mısınız ya. .F Dizinin en güzel kızını kapmış Allah'ım :( ne sevimsiz bir çift. :A @destere

Maggie ayrıldı diziden sanırım. Geri dönerse diye açık kapı bırakmışlar.. Laf arasında Hiltop filan dediler ama adını anmadılar,, afişte de yoktu.. :(

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
9x6

Dün izledim güzel bir giriş bölümü oldu hikayeye. :D Fısıldayanlar geliyor. Çok merak ettiğim düşmanlar. Negan ve Vali gibi bir hikaye işlemeyecek. :D

Neredeyse her karakter değişmiş. :D Michonne'nin yeni stilin beğendim :D birde doğurmuş ya kıyamam :(

Carol'un da saç stilin beğendim değişik hava katmış. :D Kadını pek sevmiyorum ama bazen diziye iyi aksiyon katıyor. Bu bölüm yüzüğünü geri almasını iyi bildi. :A

Daryl yine yalnız takılıyor :A @Çiğdem-

Şu yeni grup çok amatör, hemen saldıralım filan dediler sonra anladılar tabi, şu isyankar kız uslu durur umarım :A

Fısıldayanlar ses çıkardı bakalım nasıl işlenecek. Çizgi romanı mı esas alırlar yoksa dizi kendi mi gider merak ediyorum. :F

Ayy şu peder'e illa birisini yapmak zorunda mısınız ya. .F Dizinin en güzel kızını kapmış Allah'ım :( ne sevimsiz bir çift. :A @destere

Maggie ayrıldı diziden sanırım. Geri dönerse diye açık kapı bırakmışlar.. Laf arasında Hiltop filan dediler ama adını anmadılar,, afişte de yoktu.. :(
Maggie bu sezon gelmeyecek büyük ihtimalle. Geçen sezon kitap veren bir kadın vardı, onun grubuyla gitmiş olabilir. :(

Daryl ne güzel yok sanmıştım bölümde, sonsahnelerde çıktı yine. :A @Çiğdem-

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Maggie bu sezon gelmeyecek büyük ihtimalle. Geçen sezon kitap veren bir kadın vardı, onun grubuyla gitmiş olabilir. :(

Daryl ne güzel yok sanmıştım bölümde, sonsahnelerde çıktı yine. :A @Çiğdem-
Maggie Hiltop'u lideri oldu bence bu sezon laf arasında söylerler. Yeni dizisi tutmazsa kadın gelir zaten. :A

Daryl yine isyankar :A @Çiğdem-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
9x5

Rick'in veda bölümü baya iyi hazırlanmış. Köprü sahnesi etkileyiciydi. Eski karakterleri de dahil etmişler. Yalnız Sasha gereksizdi, ona gelene kadar bir sürü insan var. Carl,Glenn falan. Onlarla anlaşamadılar herhalde :A Şimdi sadece filmlerde oynayacakmış sanırım Rick. Whisperers ile birlikte yeni bir soluk gelecektir diziye fakat yine bir yerde tıkanırlar diye düşünüyorum.

Bu arada bu helikopter mevzusunu da ancak filmlerde görebileceğiz herhalde. En son Jadis Rick'i B olarak tanıttı onlara. A ne oluyor B ne oluyor onu söyleseydiniz bari :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
  • Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Harunnn60 bile bir şey diyemiyor sana ne oluyor ayoll :A @Harunnn60 Anneside benle aynı görüşteymiş :A :A : A

Aaa ben de severim Maggie'yi ama evet suratsızdı :A Senarist gülümsemeyi yasaklamış kadına sanırım :F

maggie im tontoşum ikide bir sırıtıp liderlik karizmasını çizdirmiyecektir elbetteki, maggie ye suratsız diyen hogathanın sanki daryl kazması her bölüm kahkaha atıyorda maggie yi suratsız buluyor hogatha ? :) daryl a fıkra anlat üç gün sonra jeton düşecek beş gün sonra ormanda zombilerle fingirdeşirken sırıtmaya başlayacaktır kendi kendine :) öyle bir nemrutu favori olarak tutan birinin maggie gibi gülünce dünyayı cennete çeviren ağlayınca nuhun gemisine ihtiyaç duyduran büyük bir değeri anlamasını beklemek imkansız ? :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
maggie im tontoşum ikide bir sırıtıp liderlik karizmasını çizdirmiyecektir elbetteki, maggie ye suratsız diyen hogathanın sanki daryl kazması her bölüm kahkaha atıyorda maggie yi suratsız buluyor hogatha ? :) daryl a fıkra anlat üç gün sonra jeton düşecek beş gün sonra ormanda zombilerle fingirdeşirken sırıtmaya başlayacaktır kendi kendine :) öyle bir nemrutu favori olarak tutan birinin maggie gibi gülünce dünyayı cennete çeviren ağlayınca nuhun gemisine ihtiyaç duyduran büyük bir değeri anlamasını beklemek imkansız ? :)
Aaa sanırım ikiside ayrılmış ben anlamamıştım ayrıldıklarını çünkü gebermelerini bekliyordum :( :( :( @dreamy @DarkLegenD @MasacRE-

İnş bir yerden hortlamazlar Maggie neryede Ricgin gebermeden gitmemesi lazımdı
:A :A :A