AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hapishaneden çıksın artık pasifleşti Negan'ın karakteri :A Aktif sahalarda görmek istiyoruz :A

Şu yeni zombiler gelecekmiş , çizgi romanın konusunu biraz daha farklı almışlar diyorlar :A Evrimleşmiş zombiler olabilirmiş :A Biz senle eskiden böyle bir şey yapsalar demiştik bizi dinlemişler :A
landscape-1478622529-the-walking-dead-the-whisperers.jpg

the-whisperers-the-walking-dead-720x404.png
Vartolu gibi iyi olacak Rickin yerine geçecek görüntüsü verdi :A :A :A

Böyle zombiler şart şimdi eski sezonları hatırlıyorumda şuan hiç zombilerin şeyi kalmamış :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
9x6

Beklediğim kadar iyi değildi.

Carol ve Kral birlikte yaşıyorlar, Henry anne baba diyor onlara :eek: Bölümde erzak vs. götürmek için Hilltop'a giderlerken Savior'lardan bir grupla karşılaştılar, zamanında başkaldıran bir ekipmiş. İlk Carol boyun eğmiş gibi yapsa da gece hakkından geldi hepsinin. Aklıma 5. sezonda yaptığı o muhteşem kahramanlık geldi, yıllar onu daha da acımasızlaştırmış. :bhr:

Gelelim bölümün en büyük şokuna: Rosita ve Gabriel :eek: Hiç beklemiyordum ikisini, Eugene de Rosita'ya aşık ama söyleyemiyor. :( Eugene bu sezon şaşırtıcı bir şekilde sempatik gözüktü. :A

Eugune sinyaller yardımıyla yeni insanlar bulmaya çalışıyor anladığım kadarıyla. Bu bölümde de Rosita ile o bölgeye giderlerken aylak sürüsüne denk geldiler. Eugene de yüksekten düşünce haliyle işleri zorlaştı ve çareyi çamura bulanmakta buldular. O sırada aylaklar konuştu. :A (Tabii Fısıldayanlar dediğimiz gruptu bunlar)

Gelelim bölümün yıldızına :bhr: judith aynı abisine çekmiş, abisi de birini kurtarmak için kendisini feda etmişti... Judith, Magna ve grubunu son anda Mischonne'a kabul ettirdi sanmıştım ama meğerse Hilltop'a gönderecekmiş. Diğerleri neyse de Yumico ve Magna tehlikeli gibi. :A Hilltop'ta da büyük ihtimalle Jesus başta şu an.

Bir de kafama Mischonne'un arkasındaki işaret takıldı, ileride öğreniriz. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
9x3

Negan'ın grubundakileri öldürenler kızlar grubuymuş. İntikamlarını alıyorlarmış. Ee haklılar tabi, bunca şeyden sonra sen Negan'ı yakala ve gidip elinle besle adamlarını da tut yanında olacak iş değil. Zaten gruplar arasında da çatışmalar artıyor git gide. Maggie ile Daryl da görüp arkalarını dönerek iyi yaptı aferin size :A

Jadis'in helikopter mevzusu da biraz aydınlanmaya başladı. Oradakilere insan verip karşılığında malzeme alıyormuş. İnsanları da a ve b diye iki gruba ayırmışlar. Gabriel'in kafasına da indirdi bir tane, gidici olabilir yakında o grup hayırlı bir iş için istemez insanları :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
6.Bölümde bakacaz ne yapmış :A Ama babasının şapkası Michonenin kılıcı ikisinin karışımı gibi olmuş :A :A :A

Bir tane sarısın kız gebermişti onada benziyor :F
Yalnız ben şeyi anlamadım küçüklüğü sarışındı ne ara saçlar esmer siyah karışımı oldu. hadi doğduktan sonra saç rengimiz dönüyor ama burada nasıl keskibn bir dönüş oldu anlamadım :A Sen daha iyi bilirsin :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yalnız ben şeyi anlamadım küçüklüğü sarışındı ne ara saçlar esmer siyah karışımı oldu. hadi doğduktan sonra saç rengimiz dönüyor ama burada nasıl keskibn bir dönüş oldu anlamadım :A Sen daha iyi bilirsin :A
Rick ve Miccone karışımı yapmak istemişler birinin şapkası birinin kılıcını almıs :A :A :A