MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sonunda başladım. Genel olarak durgun bir bölümdü, bunu ilk bölüme bağlıyorum. :D

Carl ile başlayalım. Carl yine ergenliğinden bir şey kaybetmemiş, bu kadar iyi olmaya çalışmamamlı. Bir zamanlar Morgan yetiyordu zaten. :A Rick ve Michonne aşkına hala alışamasam da diziye renk kattığını düşünüyorum. Ben yeni bir karakter isterdim Rick için. :D

Maggie :love1: Tüm asilliğiyle yine şahaneydi. Hilltop'la arasındaki bağ çok kuvvetli, kolay kolay kopmaz. Gregory'ye onu tercih etmeleri bunu açıklıyor. :D @Çiğdem- 'in Daryl'ı bu bölüm yoktu. :A Rick Grimes'ın yerini alacağına inanamıyorum. :(

Sondaki plansa işe yaramış gibi gözüküyor. Diğer bölümü izlemem gerek. Gabriel'in ihanetini beklemezdim hiç, kendi ayağına sıktı. Son sahnede de Negan ile aynı yerde kapana kısıldılar bakalım nasıl çıkacaklar? :F Bu arada Rosita ölmüş müydü, nerede bu kız? @DarkLegenD @MasacRE- Siz izlediniz galiba. :A

@mrt-06 sen de izle bence, izleyecektin en son. :A
Yok ölmedi de sen daha yeni mi başladın 8. sezona :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yoo ben bugün izledim açıktı. :A
Diyoruz ya diziyi izleyenler arasından en az seven benle forumdash'tır sürekli eleştiriyoruz ama biz izliyoruz, siz bayılıyorsunuz diziye güya ama zahmet edip izlemiyorsunuz :A
9.Bölümü en son izlemişim yanı 10.bölümdeyim iyi bari çabucak bitiririm :A

Aslında 9.Bölümde çok sevindiğim bir şey olmuştu devamını hevesle izlemem lazımdı ama anlamadım :A :A :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Ben de üşengecim ama dizi izlemek de tam bir üşengeç insan olayı zaten, bilgisayarın başında iki tuşa basmaya üşenmeyi nasıl başarıyorsun :A
Bilgisayar yok, sadece mobilden izleyebiliyorum. O da biraz zor tabii :A Şimdi bana hak vermişsindir herelde. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710