Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tamam kısaca yazacağım o zaman özet geçerim :A

1-Rick'in Negan'ı öldürmemesi. Daha 1 bölüm öncesine kadar her türlü katliamı yapan adam, hatta oraya da onları öldürmek için giden adam bir anda 180 derece nasıl dönüyor. Hadi adamlarını öldürmemesini anlarım ama Negan'ı öldürmemesi mümkün değil mektup falan geçsinler o işi :D

2-Maggie, Daryl'in Rick'e savaş açması. Onlar haklı aslında Negan'ın öldürülmesi gerekiyor ama bunca yıllık hukukları var, hiç mi konuşup ikna etmeye çalışmayacaklar Rick'i, direk düşman mı kesilecekler yani :D

3-Eugene'in satışı da hiç inandırıcı gelmedi. O herif öyle bir şeye girişecek adam değil kesinlikle, yemesinler bizi :A

Daha da var da başlıcaları bunlar, yeterli bu kadar :A

O değil de kısa yazacağım dedim, ip gibi yazmışım yine @Çiğdem- izleyince okursun sen de spoileri :A
Rick ve Maggie için söylediklerine katılıyorum. İşte bırakma sebeplerim :X Eugene denen herif Rickle en son kalan adam olur heralde :F Hee bi de papaz :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ondan değil, bölümü izlemeyi unutmuşum. Yoksa dizi çok muazzam gidiyor.
Bak bir sözde Twd'ci de burada @Forumdash @Çiğdem- :A Twd'ye en ufak bir laf söyledik mi hemen olmamış atar, ama izlemeye değer bulmuyormuş beyefendi :A
Yabancı dizi etkinliğinde @DarkLegenD bey ile sen özellikle Twd e oy atmayıp antilik yaptınız utanmadan burada izliyorsunuz hala ayoll :A :A :A @Harunnn60 @mrt-06 @Forumdash

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tamam kısaca yazacağım o zaman özet geçerim :A

1-Rick'in Negan'ı öldürmemesi. Daha 1 bölüm öncesine kadar her türlü katliamı yapan adam, hatta oraya da onları öldürmek için giden adam bir anda 180 derece nasıl dönüyor. Hadi adamlarını öldürmemesini anlarım ama Negan'ı öldürmemesi mümkün değil mektup falan geçsinler o işi :D

2-Maggie, Daryl'in Rick'e savaş açması. Onlar haklı aslında Negan'ın öldürülmesi gerekiyor ama bunca yıllık hukukları var, hiç mi konuşup ikna etmeye çalışmayacaklar Rick'i, direk düşman mı kesilecekler yani :D

3-Eugene'in satışı da hiç inandırıcı gelmedi. O herif öyle bir şeye girişecek adam değil kesinlikle, yemesinler bizi :A

Daha da var da başlıcaları bunlar, yeterli bu kadar :A

O değil de kısa yazacağım dedim, ip gibi yazmışım yine @Çiğdem- izleyince okursun sen de spoileri :A
Sen ne anlarsın duygusuz empati fakiri. Mektup falanmış diyor bir de utanmadan. Rick'in yerinde olsan mektubu okuduktan sonra "sadece" AĞ-LAR-DIN.

Neyse, anlamsız mesajını unutmaya çalışacağım. İyi geceler.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen ne anlarsın duygusuz empati fakiri. Mektup falanmış diyor bir de utanmadan. Rick'in yerinde olsan mektubu okuduktan sonra "sadece" AĞ-LAR-DIN.

Neyse, anlamsız mesajını unutmaya çalışacağım. İyi geceler.
Hee oldu :A Negan'ın yaptığı onca şeyi unutucak da yaşatacak onu Rick. Külahıma anlatsınlar onu. Dizinin nasıl tıkandığını biliyorlar tabi, Negan da gitse kimse izlemeyecek diziyi, bir anda böyle bir şey çıkardılar işte. Rick'in yerinde olsam da önce bir güzel Negan'ı doğrardım ondan sonra ağlardım :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yabancı dizi etkinliğinde @DarkLegenD bey ile sen özellikle Twd e oy atmayıp antilik yaptınız utanmadan burada izliyorsunuz hala ayoll :A :A :A @Harunnn60 @mrt-06 @Forumdash
Yaklaşık 20 tane dizi izliyorum ve izlediklerim arasında en kötüsü TWD. Dediğim gibi alışkanlıktan izliyoruz işte. Bu sezon birkaç bölümü beğendim sadece gerisi çöp. Tabi ki diğer izlediklerimle karşılaştığında oy vermem bu durumda :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yaklaşık 20 tane dizi izliyorum ve izlediklerim arasında en kötüsü TWD. Dediğim gibi alışkanlıktan izliyoruz işte. Bu sezon birkaç bölümü beğendim sadece gerisi çöp. Tabi ki diğer izlediklerimle karşılaştığında oy vermem bu durumda :A
Aaa aksiyonunu falan bayıla bayıla anlatıp izliyordun bu sezonu :A Ama oy vermedin kütük bey :A :A :A @Harunnn60 Şahit yorumlarına :A :A :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
15-16. bölümler

Simon'ın ölüşü beni derinden yaraladı. Çok karizmatikti ve bulunduğu herhangi bir grubun liderliğini rahatlıkla üstlenebilirdi.

Eugune konusunda yamuldum. Hayatta kalmak adına mantıklı olanı yapıyor diye hak verirken bir yandan da bu kadar da duygusuz olamaz diye düşünüyordum. Ama beni ters köşeye yatırdı. Güzeldi.

Rick Bey, oğlunun sözünü dinleyip doğru olanı yaptı. Diğer ihtimaller her türlü mantıksızdı.

Güzel bir sezondu, 2. yarısı daha da akıcıydı. Sonraki sezon umut vaat ediyor. 1 ve 2.sezonu pazara portakal aldırmaya gönderen bir sezondu, ki 1 ve 2'yi geçmek zor bir şey değil.

8.0/10

8. sezon boyunca, bir salgın sonucu insanların sadece yemeye odaklandığı boş boş yürüyen bir şeye dönüşmesine kendini inandırdın. Ama gelipte bu saatten sonra evlattan kalma bir mektubun, her anlamda mantıklı olması sonucu verilen kararları kendine inandıramıyorsan yapabileceğim bir şey yok.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dediğim gibi birkaç güzel bölümü vardı o kadar :A Senle başka doğru düzgün ortak dizimiz yok ki diğer dizilerle ilgili düşüncelerimi nereden bileceksin :A
Dark var Veletlerin dizisi var bir de Soygun ile bir dizi daha izlemiştik yeni beden değiştiriyorlardı baya varmış :eek::eek::eek:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
15-16. bölümler

Simon'ın ölüşü beni derinden yaraladı. Çok karizmatikti ve bulunduğu herhangi bir grubun liderliğini rahatlıkla üstlenebilirdi.

Eugune konusunda yamuldum. Hayatta kalmak adına mantıklı olanı yapıyor diye hak verirken bir yandan da bu kadar da duygusuz olamaz diye düşünüyordum. Ama beni ters köşeye yatırdı. Güzeldi.

Rick Bey, oğlunun sözünü dinleyip doğru olanı yaptı. Diğer ihtimaller her türlü mantıksızdı.

Güzel bir sezondu, 2. yarısı daha da akıcıydı. Sonraki sezon umut vaat ediyor. 1 ve 2.sezonu pazara portakal aldırmaya gönderen bir sezondu, ki 1 ve 2'yi geçmek zor bir şey değil.

8.0/10

8. sezon boyunca, bir salgın sonucu insanların sadece yemeye odaklandığı boş boş yürüyen bir şeye dönüşmesine kendini inandırdın. Ama gelipte bu saatten sonra evlattan kalma bir mektubun, her anlamda mantıklı olması sonucu verilen kararları kendine inandıramıyorsan yapabileceğim bir şey yok.
Şu puandan sonraki kısmı bana yazdın galiba, alıntılasaydın iyiydi yalnız :A En nefret ettiğim mantık şu kurduğun cümle. Bunu söyleyen birine benim de anlatabileceğim bir şey yok, o yüzden hiç yormayalım kendimizi. Sen sevmeye devam et, ama mümkünse sevmeyene de saygı göster olmamış atma :A