Diğer The Shannara Chronicles - 2.Sezon Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
the-shannara-chronicles.jpg

The Shannara Chronicles 2.sezonuna merhaba dedi!

MTV'nin hit dizilerinden birisi olan dizi bu sezon Spike Tv'de yayınlanacak. Alternatif bir dünya olan Four Lands'te yaşanan olayları anlatan dizinin başrolünde Austin Butler'ı izliyoruz.

2.sezon boyunca bölüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Teen wolf bitti galiba son 3 bölümüne bakmadım bitiricem onu :A

orginals ocaktan sonra gelir yetiş ona bu diziyide 1.sezonu tamamla :A
Teen Wolf final bölümü birkaç gün önce yayınlandı sanırım 5 bölüm kaldı onu bitiririm oruginalsi bu ay başlıyor sanıyordum onuda bitiririm:A shannara ilk sezon 1.bölüm bitti ilkin ona bakayım:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Teen Wolf final bölümü birkaç gün önce yayınlandı sanırım 5 bölüm kaldı onu bitiririm oruginalsi bu ay başlıyor sanıyordum onuda bitiririm:A shannara ilk sezon 1.bölüm bitti ilkin ona bakayım:A:A
Yine ocaktan sonra gelecek originals final olucak bu sezon :(

aa bu diziyi izliyorsun sanıyordum konuda yorumların vardı ama kısa dizi 8-9 bölüm falan bitirir gelirsin bu konuya :A :A :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Yine ocaktan sonra gelecek originals final olucak bu sezon :(

aa bu diziyi izliyorsun sanıyordum konuda yorumların vardı ama kısa dizi 8-9 bölüm falan bitirir gelirsin bu konuya :A :A :A
olsun 1 sezon daha kazanmış olduk orıgınalsi 4.sezonda bitebilirdi ama 5.sezonda bitecek.shannara başlamadan çok hevesliydim diziye takip yapmaya ama 1.bölümü bölümü izlemiştim bir tek öbür bölümleride bakacağım size yetişirim artık:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.bölüm güzeldi sende izle @xemrexxx :A

ambella olmadan çok güzel dizi vlla ama elektra denilen haydut kız ile geçti bölüm :(
şu sarısın oğlanda birşeyler yapmaya çalısıyor allaonun kızını buldu :F allanonun kavgasıda güzeldi uzaylıya benzeyen yarattıklar geldi :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.bölüm
amberella olmucak galiba dizide ohh kurtulduk :A ama elektra ağırlıklı geçiyor şimdide :F
wil zor durumda bir büyücü amcasını kaçırdı allalonu teslim etmesni istiyor bakalım napıcak :A

@xemrexxx sen başlayamadınmı bu sezona naptın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.Bölüm biraz karışık geldi bölüm bana çok yorumlucakta birşey kalmadı aklımda ama :A
allalonuyu yakaladılar bakalım birde will den okadar kan çektiler enden gebermedi demiş dizi yorumcuları fantastik dizis ayılır bu yaratıklar mantıklıda omu mantıksız ayoll :A