Diğer The Mist - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6, 7 ve 8.bölümleri izledim @Çiğdem- :D Sende izle de yorumlaşalım. :A
5-6-7-8 bölümleri izleyip yetiştim bende :Z:Z:Z diziyi gizliden izleyen @xemrexxx de etiket edelim :F

çok durgun bölümlerdi ama değişik bir olay oldu aslında benim kaderim alıştığım birşey geldi yine başıma :A :A :A

aaa bir defada sevdiğim oğlan şey çıkmasa eşcinsele bağladılar yine oplanlar öpüştü :A :A :A

aaa şu şarısın kadın anne 5.bölümde çok sinir oldum adamla sürekli yatıp kalkmaktan abska birşey yapmadı :F

8.bölüm aa karışık bir bölümdü ölenler var birbirlerine suç atıyorlar bakalım sıra kimde :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Benden çok önceden izlediğim için unuttum ama 7 ve 8 bölümler aklımda yazayım. :F

7.Bölüm

Yaşlı kadın şaka maka işi götürüyor. :F Peder öldü kendisi hayatta kaldı. :F Ayrıca bu yaşta o sahne bravo doğrusu büyük cesaret. o_O

Her gittikleri yerde psikopat birilerine denk gelmeleri abartı olmuş resmen. Hastanede biri bitiyor diğer başlıyor. :thumbsdown:

8.Bölüm
Başrolde ki annenin kızı tam bir salak yahu.:F Baştan beri belliydi çocukla yakınlaşacağın.
Annesi son 2 bölümdür pasif kaldı. Şu yalandan kağıt hazırlama olayı iyiydi ama çocuğu kapıya kilitlemesi kısır döngüye giriyor madem sevmiyorsun başta niye yanına alıyon.

Diğer ekipte ki çocukta kıza tecavüz etti bu aslında çok konuşualan bir şeydi internette. :F ve bence mantıklı da aslında. Asıl şaşırtıcı olan çocuğun psikopat çıkması. :F

AVM'de kilerde iyice çıldırdı, Kilisedekilerde oraya gidiyor ayy karışacak ortalık. :A :A

@Çiğdem- @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benden çok önceden izlediğim için unuttum ama 7 ve 8 bölümler aklımda yazayım. :F

7.Bölüm

Yaşlı kadın şaka maka işi götürüyor. :F Peder öldü kendisi hayatta kaldı. :F Ayrıca bu yaşta o sahne bravo doğrusu büyük cesaret. o_O

Her gittikleri yerde psikopat birilerine denk gelmeleri abartı olmuş resmen. Hastanede biri bitiyor diğer başlıyor. :thumbsdown:

8.Bölüm
Başrolde ki annenin kızı tam bir salak yahu.:F Baştan beri belliydi çocukla yakınlaşacağın.
Annesi son 2 bölümdür pasif kaldı. Şu yalandan kağıt hazırlama olayı iyiydi ama çocuğu kapıya kilitlemesi kısır döngüye giriyor madem sevmiyorsun başta niye yanına alıyon.

Diğer ekipte ki çocukta kıza tecavüz etti bu aslında çok konuşualan bir şeydi internette. :F ve bence mantıklı da aslında. Asıl şaşırtıcı olan çocuğun psikopat çıkması. :F

AVM'de kilerde iyice çıldırdı, Kilisedekilerde oraya gidiyor ayy karışacak ortalık. :A :A

@Çiğdem- @xemrexxx
Asıl olaylar 5.bölümde olmuştu o bahsettiklerim :F o 2 oğlanada anneye çok gıcık oldum o bölümde :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,602
Puanı
1,061
kız 9. bölümü izleyin @Harunnn60 @Çiğdem- haftaya sezon finali var
siyah asker meğerse komutanmış :eek:

gay çocuk iyice psikopata bağladı

eve ve kızı yakalandı bakalım nasıl kurtulacaklar

doğayla konuşan teyze iyice kafayı yedi kafasına göre insanları öldürüyor :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

AAA bu gün bakarım ozaman ama şu gölgeli dizi kaçıncı bölüme geldi çok geride kaldım ordada :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,602
Puanı
1,061
hhahah aaa sanane beee hafıza benim değilmi istedğini unutur istedğini hatırlar :A :A :A
al sana:A
maxresdefault.jpg

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x9

Harika bir bölümdü.:Z Tabi yer yer saçmalıklar ve mantık hataları hal sürüyor o ayrı...

Yahu dinci kadın ile polis bölüm boyu o tünelde geçti iyi güzel ama hiç havalandırma yokta orası sis ile dolmuyor? Ayrıca dinci kadın hemen 2 yoldaşını sattı. :A Bu dinciler neden iş bitince birilerini satıyor. :A

Başrolde ki kadın çok mantık dışı ilerliyor. Çocugu filan kilitliyor. Yakalandılar zaten ama kocası kurtarır.

Başrolde ki adamda baya açıldı. İlk bölümlerde pasifti ama karakter 9 bölümde çok büyük gelişim gösterdi.

Sonda ki olaya şaşırdım. :D

8.5

Haftaya sezon finali bakalım nasıl kapatacaklar sezonu.
@Çiğdem- @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x9

Harika bir bölümdü.:Z Tabi yer yer saçmalıklar ve mantık hataları hal sürüyor o ayrı...

Yahu dinci kadın ile polis bölüm boyu o tünelde geçti iyi güzel ama hiç havalandırma yokta orası sis ile dolmuyor? Ayrıca dinci kadın hemen 2 yoldaşını sattı. :A Bu dinciler neden iş bitince birilerini satıyor. :A

Başrolde ki kadın çok mantık dışı ilerliyor. Çocugu filan kilitliyor. Yakalandılar zaten ama kocası kurtarır.

Başrolde ki adamda baya açıldı. İlk bölümlerde pasifti ama karakter 9 bölümde çok büyük gelişim gösterdi.

Sonda ki olaya şaşırdım. :D

8.5

Haftaya sezon finali bakalım nasıl kapatacaklar sezonu.
@Çiğdem- @xemrexxx

aaa bu yaşlı moruk kadına çok sinir oluyorum ben :A

annede iyice kafayı yedi o çocuk bencede suçsuz :A

sons ahnedeki zenci adam az heyecan kattı sezon finaline bakalım ne olur :A