Diğer The Mist - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
imdb nedir yav overrop dizi-film mekanı :A ayol 10 küsür sezonluk ergenik w dizisi süperportakal bile 8 küsür :F breaking bad denen yüzyılın overropunun puanına girmiyorum bile:A
Saydığın dizileri izledin mi sanki:A BB'ye katılıyorum ama 4.sezondan sonra güzeldi yoksa ilk 3.sezon sıradan bence de:A SPN için dediklerini 6.sezon hariç geri kalanlar haricünde kınım kınım kınıyorum. Allah tependen bakıyor:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
Saydığın dizileri izledin mi sanki:A BB'ye katılıyorum ama 4.sezondan sonra güzeldi yoksa ilk 3.sezon sıradan bence de:A SPN için dediklerini 6.sezon hariç geri kalanlar haricünde kınım kınım kınıyorum. Allah tependen bakıyor:X
şu anki hiçbir cw dizisi 8 i aşmamalı bence the 100 hariç :F Allah bilir o da 7 küsürdür:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Aserat kaknemi kazık yapmış finali :(

ayrıca izliyorum dedim ya ilk sayfalarda under the dome un değişik versiyonu :D son bölümde şu oğlan bu tipiyle sarışın oğlanı elde etti o yüzden siz de ümidinizi kaybetmeyin :F @Çiğdem- @Yiğitt @berkann @Thequeer @vadikızı
maxresdefault.jpg
Ohaa hemen izlemem lazım.:eek:
Başrolda ki kadını beğeniyor musun. :A @destere pek sever :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
Ohaa hemen izlemem lazım.:eek:
Başrolda ki kadını beğeniyor musun. :A @destere pek sever :A
ben de pek beğenmiyorum kadını ama zaten oyuncu için izlenecek dizi değil konusu iyi :D

Spn flash 8'i hak ediyor diğerleri 7 altı :A senin izlediğin kraliçeli entirka 2yi hak ediyor :A
cart kaba kayat:A reign bence 7.8 falan almalı o da çok fantastik ögeler kattığı için:X
haaa belki cw komedileri 8 üstü olabilir jane the virgin gibi :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben de pek beğenmiyorum kadını ama zaten oyuncu için izlenecek dizi değil konusu iyi :D

cart kaba kayat:A reign bence 7.8 falan almalı o da çok fantastik ögeler kattığı için:X
haaa belki cw komedileri 8 üstü olabilir jane the virgin gibi :F
Iyy o dizi hala yaşıyormuydu?:T: