FOX The Last Man on Earth 2. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x3

Bölüm fena değildi. Çirkin izlemeyin unutma. :) @Çiğdem-

Ulan Phil tam kendisini affettirmişti bee.

- Todd was gay
-i knew it! i knew it! sesli güldüm. :)

Çakma Phil keşke ölse. :bağır:

7.5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.bölüm yorumum @Harunnn60 @OzaN @sürgünüm
öncelikle ilk 2 bölüm yine 1.sezonun ilk 2 bölümleri gibi çok güzeldi phil carol falan ama yine diğerleri işin içine girince 3.bölümden itibaren yine dizi komedi yönünü öldürdü :F
allah aşkına bu diğerleri bu diziye ne alaka şu melisa denilen kadın dizinin komedi yönünü öldürmek için diziye alınmış galiba siyah phil zaten sinirin teki ne güzel bus ezona umutlarımv ardı carol phil ikilisi olucak diye ilk 2 bölüm çok iyiydi bu bölüm yine başa döndük diğerleri yine batırdılar diziyi :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
öncelikle ilk 2 bölüm yine 1.sezonun ilk 2 bölümleri gibi çok güzeldi phil carol falan ama yine diğerleri işin içine girince 3.bölümden itibaren yine dizi komedi yönünü öldürdü :F
allah aşkına bu diğerleri bu diziye ne alaka şu melisa denilen kadın dizinin komedi yönünü öldürmek için diziye alınmış galiba siyah phil zaten sinirin teki ne güzel bus ezona umutlarımv ardı carol phil ikilisi olucak diye ilk 2 bölüm çok iyiydi bu bölüm yine başa döndük diğerleri yine batırdılar diziyi :F:F:F
Melissa dizinin süsü güzelliği. :F Diğer adam benimde sinirimi bozuyor. :D

https://fav10.net/forum/threads/the-last-man-on-earth-2-sezon-yorumları.250941/page-2#post-2522159

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence diğerleri sayesinde Phil daha çok güldürüyor. Onlara çünkü binbir farklı şekilde rezil olmayı başarıyor. :D

Tabii Melissa ve Todd olsa yeterdi. Çakma Phil ölsün gerçekten. :(

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x4

Bölümün sonu güzeldi onun dışında vasattı.

Şu gruptan nefret ediyorum. Melissa oysa ne kadar tatlı biriydi, şimdi sinir bozucu gıcık biri olup çıktı. Phil'in yerinde olsam hiçbirini yangından kurtarmazdım. :)
6/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.bölüm tek kelimeyle iğrençti 2 sezondur gülmesemde izliyorum sıkılmıyorum diyorum ama ilk defa beğenmedim bu bölüm yüzünden diziyi bırakıcak bile oldum bir an bukadarda olmaz yanı :ppp::ppp::ppp: @sürgünüm @Harunnn60 @OzaN
bölüm boyunca phile hayvan gibi davranılmak dşında bölümde hiçbirşey yoktu siyah philin silahla hareketleri toldun düşman gibi davranması phile ve melisanın bira ile phile tavrı midemi bulandırdı bu melisa denilen kadın dizinin komedi yönünü öldürdüğünü çok söylemiştim bu bölümde iğrencti te kelimeyle :ppp::ppp::ppp:
ayoll phil yangından kurtarıyor hala phile trip atmaya devam ediyorlar ben carolun yerinde olsam alır phili giderim oradan hatta gitmeden önce ateşe verir kendim yakarım onları
:F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
4.bölüm tek kelimeyle iğrençti 2 sezondur gülmesemde izliyorum sıkılmıyorum diyorum ama ilk defa beğenmedim bu bölüm yüzünden diziyi bırakıcak bile oldum bir an bukadarda olmaz yanı :ppp::ppp::ppp: @sürgünüm @Harunnn60 @OzaN
bölüm boyunca phile hayvan gibi davranılmak dşında bölümde hiçbirşey yoktu siyah philin silahla hareketleri toldun düşman gibi davranması phile ve melisanın bira ile phile tavrı midemi bulandırdı bu melisa denilen kadın dizinin komedi yönünü öldürdüğünü çok söylemiştim bu bölümde iğrencti te kelimeyle :ppp::ppp::ppp:
ayoll phil yangından kurtarıyor hala phile trip atmaya devam ediyorlar ben carolun yerinde olsam alır phili giderim oradan hatta gitmeden önce ateşe verir kendim yakarım onları
Hiç güldün mü?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Tandy'in Phil'i köpek kulübesine hapsettiği sahnede çok öfkelendim. Phil reyiz istenmediği yerde durmasın artık.

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
The Last Man on Earth 2.1

Aslında diziyi bırakma kararı almıştım ama ne olduysa izlemeye karar verdim. :) Yeni sezona güzel bir giriş yaptılar.

Bu bölümde özellikle Beyaz Saray sahneleri çok iyiydi :D

Carol geçen sezona göre biraz daha iyiydi bu bölüm ama hala itici bir karakter olduğunu söylemeden geçmeyeyim. :A Kaybolduğunda bu sefer kurtulduk sandım ama yanılmışım maalesef yine bölüm sonunda çıktı ortaya :A

Umarım bu sezonda geçen sezona oranla daha iyi bölümler izleriz :)

7/10.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x1. Bölüm

başa döndük gibi

yer yer hoş sahneler vardıyeterli değil tabiki
phil ve carol un beyaz sarayda oynaşmaları uçak kullanmaları füze düşürmesi derken carol un benzincide unutulduğu sahnelerle bölümü devirdik orda carol kamyonun arkasında sesini duyurmak için silaha sarılınca biraz tebessüm oluştu yüzümüzde:) onun haricinde pek bişey yok :)
phil carol u bulmak için tucson a döndüğünde oralar niye yanmıştı onu merak ettiğim için ikinci bölüme geçeyim :)

kalan üç bölümüde birazdan izlerimde yani öylesine izliyorum can sıkıntısından :)

İlk sezonda komik yerler çoktu ya Phil'e baya bir gülmüştüm çoğu bölümde. :D
ben ilk sezondada pek fazla gülememiştim benim açımdan istikrarlı gidiyor dizi :))

İlahi Çiğdem ya. :D Yine dediğin çıktı Melissa yoktu bu bölüm. :D
birinci bölümün güzel tarafı melissanın olmamasıydı o konuda @Çiğdem- e katılıyorum senin january bu diziye yakışmamış gidip kendine başka dizi bulsun :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x1. Bölüm

başa döndük gibi

phil ve carol un beyaz sarayda oynaşmaları uçak kullanmaları füze düşürmesi derken carol un benzincide unutulduğu sahnelerle bölümü devirdik orda carol kamyonun arkasında sesini duyurmak için silaha sarılınca biraz tebessüm oluştu yüzümüzde:) onun haricinde pek bişey yok :)
phil carol u bulmak için tucson a döndüğünde oralar niye yanmıştı onu merak ettiğim için ikinci bölüme geçeyim :)

kalan üç bölümüde birazdan izlerimde yani öylesine izliyorum can sıkıntısından :)

ben ilk sezondada pek fazla gülememiştim benim açımdan istikrarlı gidiyor dizi :))

birinci bölümün güzel tarafı melissanın olmamasıydı o konuda @Çiğdem- e katılıyorum senin january bu diziye yakışmamış gidip kendine başka dizi bulsun :)
onlar girince zaten içine edicekler dizinin merak etme cnm :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x1. Bölüm

başa döndük gibi

Abartıyorsun bence. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x2. Bölüm

ilk bölümle aynıydı tempo bir iki sahne güzeldi :)

phil in viski doldururken mesajı görmesi saklaması ve gördüğü kabuslar güzeldi sonunda carol u içkiyle şişirip malibuya kadar geldi bizim avanak? carol un yeni vatandaş gordonun aniden karşısına çıkıp adama kalp krizi geçirtmeside güzel sahneydi gerisi bildiğimiz şeyler :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x3. bölüm
bu bölümde diğer arkadaşların yorumlarına katılıyorum özellikle sona doğru güldürdü ne varsa bizim phil tandy de var biraz carol birazda todd komediye uygun geriye kalanlar diziden çıksada olur gereksiz yer kaplıyorlar :)
her zamanki gibi carol un çabalarının içine etmiş oldu phil tandy :) son sahnedeki silahla baskın kısmı güzeldi önümüzdeki bölümü phil tutsak olarak geçirecek şimdiden belli oldu :) @Harunnn60 darılmaca yok ama january gerçekten bu işi beceremiyor son sahnedeki el kaldırışı çok amatörceydi rolünün hakkını vermiyor sadece güzel bir kadın onu başka kendisine uygun dizilerde görmek isteriz :) ikinci phil ise tam bir dallamadizi için yanlış seçim , erica güzel kadın başkada bir özelliği yok , gail se vasat :) ölen gordon için arkasından söylenen acıklı sözler kısmı sıkıcıydı .. yine dizide sakallı phil in yükünü carol biraz hafifletiyor kadın tipsiz ama komedi için bulunmaz bir karakter seviyoruz karğa sesli carol u :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x3. bölüm
bu bölümde diğer arkadaşların yorumlarına katılıyorum özellikle sona doğru güldürdü ne varsa bizim phil tandy de var biraz carol birazda todd komediye uygun geriye kalanlar diziden çıksada olur gereksiz yer kaplıyorlar :)
her zamanki gibi carol un çabalarının içine etmiş oldu phil tandy :) son sahnedeki silahla baskın kısmı güzeldi önümüzdeki bölümü phil tutsak olarak geçirecek şimdiden belli oldu :) @Harunnn60 darılmaca yok ama january gerçekten bu işi beceremiyor son sahnedeki el kaldırışı çok amatörceydi rolünün hakkını vermiyor sadece güzel bir kadın onu başka kendisine uygun dizilerde görmek isteriz :) ikinci phil ise tam bir dallamadizi için yanlış seçim , erica güzel kadın başkada bir özelliği yok , gail se vasat :) ölen gordon için arkasından söylenen acıklı sözler kısmı sıkıcıydı .. yine dizide sakallı phil in yükünü carol biraz hafifletiyor kadın tipsiz ama komedi için bulunmaz bir karakter seviyoruz karğa sesli carol u :)
Carol'u sende sevmeye başlamışsın. :D

January beceremiyor demiyelim ya tamam biraz farkındayım ama onun dizide olması lazım. :D