FOX The Last Man on Earth 2. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aaaaa olmaz daha çok merak ettim şimdi hadi anlat :A:A:A
İlkin iyi gidiyordu. Sadece 3.bölümde sıkılmıştı. Sonra 8'e kadar geldi işte. :A O sıra kısa bir akrabaların yanında kaldık 2 gün öyle. Araya zaman girince diziyi unuttu işte.:F Ben işte sordum izlemeyecek misin dedim. Pek beni sarmadı dedi. :F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x1

Güzel bir dönüş bölümü oldu. :)

İlk başlarda Beyaz Saray'da geçen kısımlar çok iyiydi. Umarım Phil'in yaptığı çılgınlıklara daha çok yer verirler, o kısımlar çok hoştu. :)

İkinci Phil Miller ve Todd gibi birinci sezon karakterlerini görmediğim için ayrıca mutlu oldum. Bir ara Carol'u da kaybettik diye seviniyordum ama bölümün sonunda ortaya çıktı. :)
7.5/10

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Çok sıradışı yorumlar gelirse anca 1. sezonu tamamlayıp gelirim, durduk yere başıma iş almak istemiyorum. :T:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1

Güzel bölümdü, yalnız kahkahası azdı pek gülmedim. Konu güzel olduğundan kendini izlettiriyor. :)

Carol daha az itici gibi bu sezon. :D

Şu ikinci Phil Miller dışındaki ilk sezon karakterleri dönebilirler ya iki kişi etrafında illa sıkar bir süre sonra, Gerçi Phil'in uzaylı abisi var. Jason Sudeikis sık sık konuk olacak mı merak ettim onun durumunu. :)

7+/ 10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x1

Ben sevdim bölümü. Ozan'ın dediği gibi gülmedim ama gittiği mekanlar ortam filan çok iyi olduğu için izlettirdi. :D 2 bölüm böyle daha gider sonra sabit bir yerde kalırlar kesin. :D

Şehirde uzay aracı ile dolaşmaları sonra Beyaz Saray'a gitmesi filan iyiydi. :D
Carol bana da sempatik geldi sanki bilmiyorum belki senaristler el atmıştır o yüzden olabilir.:D
Şimdi ikisi birbirlerini kaybettiler bakalım nasıl buluşacaklar.
Melissa'ya ne oldu onu çok merak ediyorum.(b)

8.0

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.bölüm çok iyi başladı bence ayy zaten bu dizi ilk sezonda çok komik değildi @OzaN @Harunnn60 ama tuhaf şekilde sıkmadan keyifli izlettiriyordu kendisini öyle kahkaha atarak izlediğim bölüm pek hatırlamıyorum 2 geçmez galiba ama hiç sıkıldığım bölüm olmadı açıkcası zaman su gibi akıyor vlla komedi pek olmamasına rağmen tuhaf şekilde bu diziyi izlerken :F:F:F

phil carol tek takılmaya umarım devam ederler diğerleirne hiçç gerek yok ben philin toplarına daha çok gülüyorum diğerlerine oranla hahaha :F:F:F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1.bölüm çok iyi başladı bence ayy zaten bu dizi ilk sezonda çok komik değildi @OzaN @Harunnn60 ama tuhaf şekilde sıkmadan keyifli izlettiriyordu kendisini öyle kahkaha atarak izlediğim bölüm pek hatırlamıyorum 2 geçmez galiba ama hiç sıkıldığım bölüm olmadı açıkcası zaman su gibi akıyor vlla komedi pek olmamasına rağmen tuhaf şekilde bu diziyi izlerken :F:F:F

phil carol tek takılmaya umarım devam ederler diğerleirne hiçç gerek yok ben philin toplarına daha çok gülüyorum diğerlerine oranla hahaha :F:F:F
İlk sezonda komik yerler çoktu ya Phil'e baya bir gülmüştüm çoğu bölümde. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

İlahi Çiğdem ya. :D Yine dediğin çıktı Melissa yoktu bu bölüm. :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
2x1

Pek gülmedim ama izlettiriyor kendini.

Şehirde jetle dolaşmaları iyiydi :D Phil'in sakallı haline dönmesi iyi olmuş :D

Ayrıca Jason Sudeikis'in olmasıda güzeldi, onun sahneleri güldürdü :D
7.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x2

Zayıf bir bölümdü ama gelecek bölüm daha iyi olacak. :)

Will Ferrell'i konuk olarak görmek şaşırttı. :)

Ama adamı iki dakikada öldürdü Carol. :D

Sade Phil ve Carol ile sıkıcı olduğunu görmüş olduk. Diğerlerinin devreye girmesi iyi olacak da diğer Phil ölseydi keşke, gelmiş geçmiş en gereksiz ve itici dizi karakteri. :)

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x2

Dün forum arızalı olduğu sırada izlemiştim ama yorum yapmayı unutmuşum. Bölüm fena değildi. :)

Tren sahnesi ve Carol'un son sahnedeki adamı öldürdüğü kalmış aklımda. :)
7.5/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x2

Bölüm aslında sıkıcıydı ama son sahnede Carol'un yaptığı olay çok komikti ya.:F:F

Carol adamın karşısına bir anda çıkınca adam yere yığıldı.:F

Bu sezon senaristler kesinlikle Carol karakteri üzerinde değişimler yapmışlar. Buna emin oldum. :D
Çünkü 2 bölüm izledik Carol az konuşuyor biraz daha uysal biraz daha laf dinleyen bir karakter olmuş. Umarım böyle devam eder. :D

8.0

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.bölümü izledim bende @Harunnn60 @OzaN @sürgünüm :-):-):-)
bölümde komedi yönü yine biraz zayıf ama sıkmadan izlettirdi yine :Z:Z:Z
ıyyyyyy melissa sahte phil ortaya çıktılar :ppp::ppp::ppp:
ölen adam carolu yaratık sandı bence hahahah :F:F:F

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
2x2

Yine pek güldürmedi ama sıkmadı da, güzel ilerliyor bence. Diğerlerinin girmesiyle Phil daha fazla güldürecektir :D

7/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yarın kahvaltıdan sonra izleyeceğim umarım komik bir bölümdür. :F Sonu komik bitmişti çünkü.:F

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
2x3

Güzel bölümdü. Phil'in silah tutup özür dilediği sahne sesli güldürdü :D

Diğer Phil ne gıcık be, lan adam o kadar özür diledi ama adama yaptığına bak.

8/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x3

Son sahnelerde Phil yaptıkları iyiydi zaten sona doğru düştüğü durum komikti. :D Onun haricinde dizi sıkmıyor beni ama pek fazlada güldürmüyor beni. :lol:

Melissa'yı sonunda gördüğüm için mutlu oldum. :love1:Onun için +1 puan ekliyorum diziye.:bhr:
3PaPWA.png

7.5

Son düzenleme: