'The Girl on the Train' Filminin Fragmanı Yayınlandı

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Danger UA! yeni bir haber konusu açtı

'The Girl on the Train' Filminin Fragmanı Yayınlandı

girlontrainposter-647x1024.jpg

Yılın merakla beklenen filmi The Girl on the Train'in ilk fragmanı yayınlandı. Paul Hawkins'in aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini, 'The Help' ile tanınan Tate Taylor yapıyor.

Alkolik veyeni boşanmış bir kadın olan Rachel Watson, her gün kocasıyla birlikte yaşadığı evin önünden geçmektedir. Rachel o evi gözlemlediği sırada başka bir evdeki evli bir çift gözüne çarpar ve kendi kafasında onlar için çok mutlu bir evlilik kurar. Ertesi gün, önceki gece hakkında hiçbir şey hatırlamamış halde, vücudunda yaralar içinde uyanır ve televizyonda evli kadının kayıp olduğunu öğrenir.

Rachel Watson karakterine Emily Blunt hayat veriyor. Rebecca Ferguson, Edgar Ramirez, Luke Evans, Justin Theroux, Allison Janney ve Lisa Kudrow gibi isimler ise ona eşlik edecek oyuncular arasında bulunuyor.

Film, 7 Ekim 2016'da vizyona girecek.

[embed]
Orijinal formatta oku

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu filmden Gone Girl havası alıyorum. Umarım onun kadar iyi bir film çıkar. Emily Blunt'a Oscar adaylığı getirmesi de büyük temennilerimiz arasında. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Ben de fazlasıyla Gone Girl tadı aldım. Emily Blunt gerilim filmlerine iyi gidiyor. Konusu falan ilgi çekici ama vasat çıkabilir havası alıyorum. Ama en seveceğim filmlerden biri de olabilir.

Son düzenleme:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu filmden Gone Girl havası alıyorum. Umarım onun kadar iyi bir film çıkar. Emily Blunt'a Oscar adaylığı getirmesi de büyük temennilerimiz arasında. :)

Bende fazlasıyla Gone Girl tadı aldım. Emily Blunt gerilim filmlerine iyi gidiyor. Konusu falan ilgi çekici ama vasat çıkabilir havası alıyorum. Ama en seveceğim filmlerden biri de olabilir.
Biraz yorumlara göz gezdirdim de kitabını beğenenlerin sayısı bir hayli fazla. Filmde kitap uyarlaması olduğuna göre ortaya güzel bir film çıkacaktır diye düşünüyorum :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Biraz yorumlara göz gezdirdim de kitabını beğenenlerin sayısı bir hayli fazla. Filmde kitap uyarlaması olduğuna göre ortaya güzel bir film çıkacaktır diye düşünüyorum :)
Yayınlandığı dönem en çok satanlardan biriymiş. İyi uyarlanırsa neden olmasın?

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Filmi merakla bekliyorum, başarılı bir iş olacağını düşünüyorum. İlk eleştirmen puanları bir gelsin de Oscar yolunda mı değil mi çözelim. Emily Blunt bir adaylık alsa fena olmazdı. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@OzaN Bu arada söyleyeceğim söyleyeceğim unutuyorum. Muhtemelen biliyorsundur da Emily Blunt'ın Jim Halpert'in eşi olduğunu biliyor muydun? :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Konu ve fragman çok ilgi çekici. Yılın sonunda en sevdiklerim arasında yer alacakmış gibi duruyor. Heyecanlandım ha. :D