CW The 100 - 5. Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben en iyisi yeni bir fantastik dizi yazayım yazık Masacre CW'den mahrum kalıyor bari ben bu kaliteyi okutturayım. Sevaptır. :A

Yani bak sen bile onlar kadar dizi yazabiliyorsun düşün artık ne kadar berbatlar :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yani bak sen bile onlar kadar dizi yazabiliyorsun düşün artık ne kadar berbatlar :A
Ben de GoT'un ilk 11 bölümünü yazabilirim.

vPA8N4.gif

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Senin aklın fikrin şeyde olduğundan, güzelim dizinin de o kısımlarına odaklanıyorsun. Biraz dizinin diğer taraflarını takip etsen ne kadar iyi bir iş olduğunu anlardın :A
O bölümlerde sadece 'şey'ler yaşandığı için aklımda o tarafı kalmış dizinin. Sen ne izledin 11 bölümde, hadi anlat?

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Elimde kalacak diyeceğim dev gibisin, nasıl etkisiz hale getirsek bu odunu acaba. :A @Çiğdem-

Ben en iyisi yeni bir fantastik dizi yazayım yazık Masacre CW'den mahrum kalıyor bari ben bu kaliteyi okutturayım. Sevaptır. :A

:bağır: Ben şimdi ağzımı bozmayayım ablam gelince sana haddini bildirir. :A @Çiğdem-
Daha yeni oradan geldim dur la
Aaa bu ne ayoll her konuda senle uğraşmış bu kütük
u075.gif
u075.gif
u075.gif

Kadın yap dizinde sonra @cookies i onun üstüne sal ayoll :A :A :A @serhatt bile imana gelmişti :F :F :F