CW The 100 - 5. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Aaa bu ne ayoll her konuda senle uğraşmış bu kütük
u075.gif
u075.gif
u075.gif

Kadın yap dizinde sonra @cookies i onun üstüne sal ayoll :A :A :A @serhatt bile imana gelmişti :F :F :F
Harika :Z @serhatt kadın olmasa da üstüne salabilir:A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
5x3

Oha oha! Harikaydı çocuklar 2. sezonun tadını veriyor bu sezon film gibi geçti bölüm. Bambaşka bir hikayeye girdiler @dreamy yineliyorum kesinlikle devam et diziye.

Kız @xemrexxx bu Emori ile parlak oğlan niye küstüler de oğlan kızın yanında uzayda kaldı. :A

Yeni kadın da fena çok gaddar. Belamy ve Clarke artık yatsın yeter!!! :bağır: 10/10

@Çiğdem- yetiş bu sezona. :Z

@turkuazz @DarkLegenD
İlk bölümü izledim ama sıradan bir bölümdü, olaylara yeni giriş yapıyorlar ondan olabilir :A

5x1

Octaviaların orada bir dövüş gördüm sanki bakalım neler peşinde yine :A Kaynak sıkıntısı olduğu için böyle bir çözüme gitmiş olabilir.

O uzaydan gelen yeni topluluk baya gizemli bizimkilere bela olacak kesin :A

Karakter görünümlerinde radikal değişiklikler var. Favorim Echo, çok güzel olmuş eski haline dönmesin :F Murpy onlardan neden ayrıldı umarım açık getirirler buna.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
5x3

Çok iyi ilerliyor 4. sezondaki ergenik havasından kurtuluyor dizi. Bu sezon bilim kurgu tadında olacak. :Z

Şu mahkumlarla anlaşmaya çalışıyorlar ben yola geleceklerini düşünüyorum. Son sahnede Clarke Bellamy sahnesi baya iyiydi. Neden hala sevgili yapmadılar onları anlamış değilim. :A

Raven ve Murphy :F Murphy'nin iyi niyetliliği başına patladı. Acil çıkış gemisi yokmuş meğer :F

Clarke, Madi'yi çok iyi eğitmiş ya o mahkumların hakkından nasıl da geldi :A Sığınaktakilerde yeryüzüne çıksa da ortalık daha da şenlense. :Z

@Çiğdem- @xemrexxx @turkuazz siz kaçıncı bölümdeydiniz? :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
5x3

Çok iyi ilerliyor 4. sezondaki ergenik havasından kurtuluyor dizi. Bu sezon bilim kurgu tadında olacak. :Z

Şu mahkumlarla anlaşmaya çalışıyorlar ben yola geleceklerini düşünüyorum. Son sahnede Clarke Bellamy sahnesi baya iyiydi. Neden hala sevgili yapmadılar onları anlamış değilim. :A

Raven ve Murphy :F Murphy'nin iyi niyetliliği başına patladı. Acil çıkış gemisi yokmuş meğer :F

Clarke, Madi'yi çok iyi eğitmiş ya o mahkumların hakkından nasıl da geldi :A Sığınaktakilerde yeryüzüne çıksa da ortalık daha da şenlense. :Z

5x4 te kaldım galiba:X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5x3

5x4 te kaldım galiba:X
Ben bu sezona daha başlayamadı kı :F 4.Sezonu bitirmiştim en son :A :A :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
5x3

5.sezonda hakikaten bilim kurguyu iyi yansıtmış :Z:Z

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
5x7

Octavia,

66918dcbdfcaa67c9762b70b399f55d8.gif

Octavia'yı ilk 3 sezonda çok sevmeme rağmen iki sezondur nefret ettirmeye başlayan senaristleri kutluyorum.

Sırf Madi için vadiyi paylaşmayı tavsiye eden Clarke'a da bir tebrik. Vadiyi paylaşınca her iki topluluğun eşit olacağını mı düşünüyorsunuz? Bakalım Octavia'yı yollarından nasıl çekecekler. :A

Raven ve Echo mantıklı hareket ettiler bence, pilot olduğu için Shaw'ı öldüremezlerdi. :D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
5x9

Bu bölümle diziden soğumaya başladım desem yeridir. Herkes birbirine ihanet ediyor Türk dizilerini geçtiler :F

Diyoza'nın bebeği McGarry mi ne her neyse ondanmış ben orada bir şok oldum da artık ayrılamaz iki gruba bölündüler. Kane, Diyoza'yı yanlarına aldı ama barış planı sonradan yok oldu ama haberleri yok. :A

Sağolsun Clarke, Bellamygilleri bir güzel sattı. Madi ile kaçarak da Octavia'yı düşman edindi :F Bellamy, İndra ve Gaia'ya bir şey olmaz bence, büyük ihtimal Diyoza ve diğerleri Octavia'nın yanına geleceklerdir McGarry'ye savaş için...

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061