Diğer Teen Wolf 6. Sezon Yorumları

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
6x5

Sezonun en iyi bölümüydü.
Peterı görmek güzeldi. Stiles tekrar dizinin en kaliteli oyuncusu olduğunu gösterdi. Bu bölüm kaliteliydi. Sadece Stiles ile iletişime hemen geçmeleri kötüydü. Direkt konuşma yapmaları olmadı. Finalde de Derek'in gelmesini bekliyorum :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4 ve 5.bölümleri izledim özellikle 5.bölümden yanı mini sezon arasından bahsetmek istiyorum ayoll benimiçinbüyük bir süpriz oldu @Forumdash @turkuazz :Z:Z:Z
peter döndü sonunda ayoll benim 1.sezondan beridir 1.favorimdi :Z:Z:Z

adamda çok iyi bir karizma var stileside görmek güzeldi onuda kurtarırlar peter küle dönüştü ama iyileşir artık onun olduğu bölümler izleyecez ayoll :Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
4. 5. bölüm yorumları
4.5. bölümleri izlemiştim ama yoruma yazmamıştım..çok iyi bölümler oldu..4-5 bölümler çok iyiydi dizi bu şekilde olunca hakikaten çok kaliteli oluyor..5.bölümde stilessi baya bir aramaya çalıştılar..Lydianın duvar tarafına oturduğu sahnede öbür tarafta da Stilessin olduğu sahneler müthiş bir sahneydi..o anda insteillar ile inception filmlerini sanırım izleyiciye hatırlatmıştır..harika bir sahne oldu..scott,lydia,malia nında arabada oldukları sahne çok iyiydi.
@Çiğdem- @Forumdash

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
6. 7. 8. 9. 10. bölümleri izledim..iyi bölümler oldu..
son 5 bölümü izledim ama burda yorumlamadım..tüm bölümler aslında iyi
bölümler oldu..stilessten sonra scootun annesi,noah,haydenin da hayalet biniciler tarafından alınmasıyla çoğu kişi ortadan kayboldu..scoot,lydia,malianın çabalarıyla stilessi sonunda getirmeyi başardılar..bu şekilde öbür arkadaşlarıda kurtarmış oldular..dizide bazı yerlerde aslında mantık hatalarıda bulunuyordu..o kadar hayalet binicilerin içinde tümü kurtuldu oysaki önceki bölümlerde bir tanesi ile dahi baş edilmiyordu..ayrıca hayalet binicileri nazi ordusundan biri yönetip bu kadar güçlü olsada tüm olayların scoot ile ekibi tarafından bir bölümde çözülmesi biraz ilginç oldu,scootun bu kadar güçlü olmasıda ilginç oldu,dizinin bu yönünü eleştirmek zorundayım..tabiki bunların yanında olumlu olarak şunu söyleyebilirim,bu kadar mantık hatası olsada dizinin heyecanı,aksiyonu hiç düşmedi bu yönden oldukça olumluydu..dizi sanırım yaz arasına girdi..şimdi yazın başlıyacak bölümlerde bakalım nasıl olacak:)
@Çiğdem- @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6.Sezon 20. Bölüm Final ayy sonunda ben tamamladım darısı senin başına @turkuazz :F ama tam final gibi değildi devamı olucakmış gibi bitirdiler :A
scotun gözünü çıkarma sahnesi biraz ürkütücüydü :F derek vardı peter vardı :Z güzel final oldu ama alec denilen çocuk bi düşmandan bahsetti ve sankı dizi bitti gibi değilde yeni başlıyor gibi bitirdiler devamı olucakmış gibi ilginç :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
6.Sezon 20. Bölüm Final ayy sonunda ben tamamladım darısı senin başına @turkuazz :F ama tam final gibi değildi devamı olucakmış gibi bitirdiler :A
scotun gözünü çıkarma sahnesi biraz ürkütücüydü :F derek vardı peter vardı :Z güzel final oldu ama alec denilen çocuk bi düşmandan bahsetti ve sankı dizi bitti gibi değilde yeni başlıyor gibi bitirdiler devamı olucakmış gibi ilginç :A
5 bölüm kaldı ama izleyecegim:A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Son sahnede yeni düşmanı duyurdular hatta final yapacak dizi öylemi olur :F @Forumdash
dizi son sahnede açık kapı bırakmış ama final olduğu açıklanmış.dizinin farklı bir kadroyla bir daha yayında olacağı açıklanmış dizinin yapımcısı konu akışını birazcıkta farklı yapıp diziyi baştan yayınlamayı planlıyormuş.kadronun içinde teen wolf oyuncularının bir kısmıda olabilirmiş o konuda detaylı açıklama yok:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dizi son sahnede açık kapı bırakmış ama final olduğu açıklanmış.dizinin farklı bir kadroyla bir daha yayında olacağı açıklanmış dizinin yapımcısı konu akışını birazcıkta farklı yapıp diziyi baştan yayınlamayı planlıyormuş.kadronun içinde teen wolf oyuncularının bir kısmıda olabilirmiş o konuda detaylı açıklama yok:)
Scott dan sıkıldık o değişsin ama Stiles olucakmış gibi hissediyorum ana başrolede onu koyarlar :A