Diğer Teen Wolf 6. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ekranların uzun soluklu fantastik gençlik dizisi Teen Wolf'ta yeni sezon vakti...

MTV'de yayınlanan dizinin final sezonu niteliğindeki 6. sezonunun 20 bölümden oluşması planlanıyor.

Dizinin 6. sezonuyla ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

teen-wolf-ending.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S06B01
Sezon açılışı yeni konu ve heycanla olması güzeldi. Stiles üzerinden yürüyecek olması ise harika :X Uzun zamandır beğenmiyordum umarım bozmazlar :Z

8/10

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
6x1
Çok iyi bir bölüm oldu...
dizinin yeni sezonunun ilk bölümü nihayet başladı.çok çok iyi bir başlangıç oldu..şu atlı hayaletin ortaya çıkması,ayrıca pusulanın tüm yönünün Alexin evini göstermesi,bölümün sonlarına doğru atlı hayaletin stilesi arabada yakalaması,stiles ile Lydia dışında tümünün olanları hatırlamaması,Malianın ani olarak ortaya çıktığı sahne olarak tüm yönüyle dizi çok aksiyonluydu...son sahne ayrıca çok iyiydi..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6.sezon 1.bölüm aa evet bencede çok iyi bir açılış bölümüydü ama 5.sezondan toparlanma sinyali zaten vermişlerdi final sezonumuz çok iyi olucak ayoll @turkuazz @Forumdash :Z
bilim adamları rezaletinden sonra şu kovboya benzeyen düşman yaratıcı geldi bana bu sezona heyecan katacak karakter yaratmışlar :Z

stileslerin diğer araba camalrına bakıp sihirli kurşun değilmiş dedikleri ve sonra aa sihirli kurlunmuş diye şaşırmaları bence en iyi kısmıydı :F

aa şu hatırlamama olayını anlayamadım malesef bana karışık geldi baya :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
6.sezon 1.bölüm aa evet bencede çok iyi bir açılış bölümüydü ama 5.sezondan toparlanma sinyali zaten vermişlerdi final sezonumuz çok iyi olucak ayoll @turkuazz @Forumdash :Z
bilim adamları rezaletinden sonra şu kovboya benzeyen düşman yaratıcı geldi bana bu sezona heyecan katacak karakter yaratmışlar :Z

stileslerin diğer araba camalrına bakıp sihirli kurşun değilmiş dedikleri ve sonra aa sihirli kurlunmuş diye şaşırmaları bence en iyi kısmıydı :F

o hatırlamama olayı şöyle. Şimdi bu atlılar birini öldürdüğü zaman dünyaya hiç gelmemiş gibi oluyor. Doğmamiş birisini de kimse hatırlamaz tabi:X

Bu atlının gelmesi bana fox'ta dizi yayınlanıyordu. Sleepy Hallow diye hatta sen izliyordun sanırım. Ben bi kaç bölüm izlemiştim sonra bıraktım :X o diziyi anımsattı.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

Katılıyorum bilim doktorları 5.sezonda çok aşırıydı bölümlerin çoğunda onlar bulunuyordu...
dizide stiless scotla konuşurken ani olarak hatırlamama durumu çıktı..öbür yandan Lydia dışında öbürleride hatırlamıyordu olayları..burda stiess ile Lydia nasıl hatırlıyırda öbürleri hatırlamıyor biraz karışık o durum..scott dahi hatırlamıyor..bunu sanırım öbür bölümlerde daha iyi anlayabiliriz..bu arada son sezon olduğu için umarım bütün bölümler bu tarzda olur böyle olursa dizi müthiş olur:)
[\SPOILER]
@Çiğdem- @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.Bölüm dizi efsane başladı vlla yine süperbir bölümdü @turkuazz @Forumdash :Z
şu atlı kovboylar çok hareketlilik getirdi diziye astıkları adam sahnesiçok iyiydi scotlar ayrıca birisini unuttuklarını anladılar bakalım stiles olduğunu anlayabilcieklermi :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
2.Bölüm dizi efsane başladı vlla yine süperbir bölümdü @turkuazz @Forumdash :Z
şu atlı kovboylar çok hareketlilik getirdi diziye astıkları adam sahnesiçok iyiydi scotlar ayrıca birisini unuttuklarını anladılar bakalım stiles olduğunu anlayabilcieklermi :F
Daha bakmadım bölüme ama bakıp yorumlarım:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
7x2 bölüm yorumu: çok iyi bir bölüm oldu..
bu bölümde çok iyi oldu yeni sezona müthiş iki bölüm başlangıcı oldu..atlı hayaletler sezona büyük bir aksiyon yaptırdı..bu bölümde niye unutuluyor bunu araştırmaya çalıştılar..Lydianın sahneleri çok iyiydi..bakalım scott ile ekibi bu durumda nasıl planlar yapacak:) iki bölümdür harika başladı dizi..bu sezonun tüm bölümleri umarım bu atrzda olur:)
@Çiğdem- @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7x2 bölüm yorumu: çok iyi bir bölüm oldu..
bu bölümde çok iyi oldu yeni sezona müthiş iki bölüm başlangıcı oldu..atlı hayaletler sezona büyük bir aksiyon yaptırdı..bu bölümde niye unutuluyor bunu araştırmaya çalıştılar..Lydianın sahneleri çok iyiydi..bakalım scott ile ekibi bu durumda nasıl planlar yapacak:) iki bölümdür harika başladı dizi..bu sezonun tüm bölümleri umarım bu atrzda olur:)
@Çiğdem- @Forumdash
Final sezonumuz efsane olucak belli vlla ama çok özleyecem bu diziyi ayoll her yıl izlemeye alışmıştık the originalsta öyle :( :( :(

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
6x3 Bu bölümde çok iyi bir bölüm oldu.
bu bölümde çok iyiydi..ortalık çok karıştı..hayalet sürücü ortaya çıktı bu bölümde ilk defa daha fazla ortaya çıktı ayrıca ilk defa bu kadar insanlara yakınlaşmaya başladı..bölümde stiles hakkında oldukça konuşuldu..ayrıca stiless hakkında konuşan kişi yapmış olduğu yorumlarla tüm herkesin kafasını karıştırdı..dizi bol aksiyonlu oluyor..bu dizi bu şekilde aksiyonlu olduğunda oldukça kaliteli bir dizi oluyor.. Harika bir bölümdü
@Çiğdem- @Forumdash

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Şunu söyleyeyim son 2 sezondan zevk almamıştım fazla hele geçen sezondan. Ama bu sezon tekrar bir güzelleşti dizi. Sebebi bence bu sezon Stiles'ın ön planda olması.Dizinin bana göre en iyi sezonu 3.sezon 2. kısımlarıydı orada da malum Stiles öne çıkmıştı senaryo gereği.Ve çok iyi bir sezon olmuştu. Zaten Dylan O'Brien kadroda ki en iyi oyuncu bunun da etkisi var.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.bölüm evet çok iyi bir bölümdü ama mide bulandırıcı sahnelerde çoktu :F
@turkuazz @Forumdash @FaJi
ayyy şu yeni karakter pek iğrenc çıktı ayoll deri değiştiriyor son bölümde insanalrın beyninden birşeyler yiyor ıyyy :ppp:

hayalet sürücüler bu bölümde baya heyecan kattılar scotlarda stilesi öğrendi gibi birşey babası oğlu olduğunu anladı bakalım gerisi nasıl gelişecek :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3.bölüm evet çok iyi bir bölümdü ama mide bulandırıcı sahnelerde çoktu :F
@turkuazz @Forumdash @FaJi
ayyy şu yeni karakter pek iğrenc çıktı ayoll deri değiştiriyor son bölümde insanalrın beyninden birşeyler yiyor ıyyy :ppp:

hayalet sürücüler bu bölümde baya heyecan kattılar scotlarda stilesi öğrendi gibi birşey babası oğlu olduğunu anladı bakalım gerisi nasıl gelişecek :F
Nasıl begenmezsin yeni öğretmeni :F Oysa sen ve @xemrexxx içşn koymuşlardı o karakteri :A
Gereksiz bence tekrar doktorlardan birilerin gelmesi :T:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hhhahaha çok iğrenc ama :F

hayalet sürücüler yeterliydi başka sıradan düşmanlara bence gerek yoktu :F
Aynen 2 konu birleşince kötü oluyor. Bu yen, öğretmeni doktorlar yaratmış galiba ne gereği var :T: sanırım 20 bölümü 10-10 bölecekler diye doktorlara sardılar yine?