Tarkan'dan Supriz Single "Cuppa"

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,124
Puanı
560
Şarkı olağan üstü vasat

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
album 2017 ye kaldi(
ah de vefayla yine yetindim bu sene(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bilmem inşallah bu yıl çıkar :D

Yarın Altın Kelebek'te Tarkan da sahne alacakmış sanırım belki bir sürpriz yapar :D
hahaha aa bir o eksikti ayoll mustim şimdi katılmaz törene tarkan var diye :F

tarkanların şirketi 2009 da kral tv müzik ödüllerini sunuyor diye karizma albümü aday olduğu halde çekilmişti mustim yerine alınan cecelide pop erkek seçilip öyle yürüyüp gitmişti :A

Aslında musti serdar tarkan üçünü bir arada görmek güzel olur 3 efsaneyi bir törende tekrar ama tarkan varsa biz katılmayız sanırım :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahaha aa bir o eksikti ayoll mustim şimdi katılmaz törene tarkan var diye :F

tarkanların şirketi 2009 da kral tv müzik ödüllerini sunuyor diye karizma albümü aday olduğu halde çekilmişti mustim yerine alınan cecelide pop erkek seçilip öyle yürüyüp gitmişti :A

Aslında musti serdar tarkan üçünü bir arada görmek güzel olur 3 efsaneyi bir törende tekrar ama tarkan varsa biz katılmayız sanırım :A :A :A
Zaten kazanma şansınız yok isabet olur katılmamanız :A

Bunlar böyle ölene kadar ergen gibi kavga mı edecekler be, barış imzalasınlar artık :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten kazanma şansınız yok isabet olur katılmamanız :A

Bunlar böyle ölene kadar ergen gibi kavga mı edecekler be, barış imzalasınlar artık :A
ikisi fazla geldi pop dünyasına ayrı dönemlerde olmalıydı bunlar tarkan olmasa megastar musti olucaktı musti olmasaydı tarkanda rakipsiz olucaktı adamın en iyi yıllarında 2005 lere akdar 10 yıl türkiyenin yarısı mustiyle kıyaslayarak götürdü yani birbirlerini engellediler tek olarak ayrı dönemlerde olmaları lazımdı :F hem demetle handenin kavgasından iyidir bizim kavgamız :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cuppa faciası sonrası adam korkup geri çekti albümü. :A
Bilmem inşallah bu yıl çıkar :D

Yarın Altın Kelebek'te Tarkan da sahne alacakmış sanırım belki bir sürpriz yapar :D
yaaa adam ödül aldığı törenlere bile çoğuna katılmıyordu şimdi aday bile değil gelmesi ilginç acaba pop erkek ödülünü yılın şarkısını falan tarkanamı verecek bunlar yine malum kategori dışı rezilliği var altın kelebekin güneşin kızları ödül almıştı şimdide ödülleri cuppaya vermezler inş tarkan oraya boşuna gitmez :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
yaaa adam ödül aldığı törenlere bile çoğuna katılmıyordu şimdi aday bile değil gelmesi ilginç acaba pop erkek ödülünü yılın şarkısını falan tarkanamı verecek bunlar yine malum kategori dışı rezilliği var altın kelebekin güneşin kızları ödül almıştı şimdide ödülleri cuppaya vermezler inş tarkan oraya boşuna gitmez :A :A :A
Sanat Müziği albümü vardı ya işte, onla alakalı bir ödül alır muhtemelen. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sanat Müziği albümü vardı ya işte, onla alakalı bir ödül alır muhtemelen. :D
hahah aa doğru ah de vefa güzeldi en iyi projede sanırım adaydı o albüm o ödülü alıcak ozaman neyse cuppaya yılın şarkısı demesinelrde ah de vefa hak ediyor :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahah aa doğru ah de vefa güzeldi en iyi projede sanırım adaydı o albüm o ödülü alıcak ozaman neyse cuppaya yılın şarkısı demesinelrde ah de vefa hak ediyor :F
Bakalım neler olacak yarın, yılın şarkısının her ne kadar Gıybet olmasını istesek de Bağdat'ı seçerler gibi, ki o da hak ediyor zaten. :D

Bakarsın Bodrum Masalı da Güneşin Kızları gibi sürpriz bir şekilde yılın dizisi seçilir. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bakalım neler olacak yarın, yılın şarkısının her ne kadar Gıybet olmasını istesek de Bağdat'ı seçerler gibi, ki o da hak ediyor zaten. :D

Bakarsın Bodrum Masalı da Güneşin Kızları gibi sürpriz bir şekilde yılın dizisi seçilir. :F
hayat şarkısına vericekler büyük ihtimalle ödülleri :F :F :F

ben tamamen müzik yönünden bekliyorum bir o kaldı elimizde ayoll hem tarkanlar mustiler serdalarda var bu tören kaçmaz vlla cnntürk vericekti galiba yılın şarkısına sırf beyaz var diye vericekler bağdatı ama adeyyo laylaylo aday değilmiş o almasında kim alırsa alsın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Ayoll adam şarkıya klip çekip albümünü piyasaya bile süremedi gelen eleştirielrden bee adamın basını yaktınız 27 izlense ne olucak :A :A :A
Kız her yerde çalıyor daha ne olsun, klip olsa ne olmasa ne. :A

Bence Tarkan farkı diyoruz. :D Bu arada ben de beğenmesem de 15-20 kere falan dinlemişimdir. :A
Sonuçta şarkı Sezen'in Tarkan'ın söylemesi onun başarısı olmuyor. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız her yerde çalıyor daha ne olsun, klip olsa ne olmasa ne. :A

Sonuçta şarkı Sezen'in Tarkan'ın söylemesi onun başarısı olmuyor. :A
tarkan söylüyor diye dinleniyor işte ayoll @OzaN a bu sefer katılıyorum sezen batırmıs tarkanın sesi kurtarıyor bu adam ne söylese dinlenir :A :A :A

ama o 27 milyonluk yorumları bir oku ayoll 27 tane iyi yorum bulabilicekmisin millet hep küfür etmiş çıkış parçası başka olmalı öyle umuyoruz :A :A :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tarkan söylüyor diye dinleniyor işte ayoll @OzaN a bu sefer katılıyorum sezen batırmıs tarkanın sesi kurtarıyor bu adam ne söylese dinlenir :A :A :A

ama o 27 milyonluk yorumları bir oku ayoll 27 tane iyi yorum bulabilicekmisin millet hep küfür etmiş çıkış parçası başka olmalı öyle umuyoruz :A :A :A
Küfür etmeyni dövüyorlarmış o yuzden hep kötü yorum :F