Tarkan'dan Supriz Single "Cuppa"

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
forumdash yeni bir haber konusu açtı

Tarkan'dan Supriz Single "Cuppa"

f27a9f3db9828a28d7f0a1e851b9d911a4d35253.jpg

Son cıkardiği "Ahde Vefa" albümünden sonra kendi yeni albümüne hız kesmeden devam eden megastar Tarkan, önumuzdeki günlerde gerçekleşecek olan Harbiye Acık Hava konserlerine yetiştirmeye çalişiyor. Tarkan yeni albümünden "Cuppa" adlı şarkısı da bu gece itibariyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

Tarkan'ın DMC müzik etiketiyle çıkarmaya hazırladiği albümün çıkış parçası "Cuppa" yı online müzik servislerinden satın alabilir/dinleyebilirsiniz. Şarkının video klibinin ne zaman yayınlanacağı ise bilinmiyor.

İşte O Şarkı

Orijinal formatta oku

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bana nedense Gülşen'in Bangır Bangır'ını anımsatti ilk dinleyişte:X Klip gözümde canlandı. Ama şarkıyı beğendim özellikle vokallerin sesinin yükseldiği yerleri:X

Hey tayfa kalk kalk kalk hadi durma:Z

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Tarkan için biraz vasat olmu diğer şarkıları gibi aaa Tarkan demiyorsun. kimdi bu ya diyorsun :D :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu bir kamera şakası galiba şuan tüm tarkan fanları bunun şaka olmasını istiyorlar albüme almaz inş diyenler var tarkan çıkış parçası yapıcakmış sezen aksu müziği bırakmak ona yaramadı saçma sapan şarkılar yazmaya başladı koskoca tarkana yazdığı şarkıya bakın cupba cupba cupbada cupba bune yaa :F

yeni müziğe başlayan bir ergene yazmış sanki discolarda falan bu yazın çok çalınan şarkısı olur ama ona aldanmayın 1 yıl sonra bu şarkı unutulur tarkan 1 yıl sonra bunu hit diye konserlerde bile okumaz yabancı albümünü saymayalım türk albümlerden metamorfoz en düşük albümü tarkanın vay anam vay kariyerinde çıkış parçalarının en düşüğü evet o yıl dinlendi ama 1-2 yıl sonra daha o şarkıyı anan olmadı tarkanın hit şarkı listesine kimse koymadı bu cupbada cupbada öyle olurki vay anam vaydan bile daha kötü olucak gibi

eğer tarkan 2.klible durumu kurtaramazsa albümün diğer şarkılarındanda hit tarkan şarkısı yoksa bu albümün peşinden tarkan 4-5 yıl araya girerse tarkanda ciddi şekilde eleştirilerin hedefi olur 24 yıllık müzik hayatıda ciddi şekilde tehrikeye girer 6 yıl sonra çıkış bu olmamalıydı tarkan bukadar basite kaçamazsıno_O

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Cuppa cuppa cuppa cuppa da cuppa cuppa :F

Allah aşkına olmuş mu bu şimdi Tarkan, böyle bir şarkıyı nasıl alırsın albümüne, hadi aldın niye çıkış şarkısı yapıyorsun, bu şarkı Sezen Aksu'nun Tarkan'a attığı büyük bir kazıktır.

He yazın her yerde çalar bu şarkı orası ayrı ben de bir yerlerde denk geldikçe dinlerim ama canım sıkılınca oturup da açmam bu şarkıyı üzgünüm. Bu şarkıyı başkası yapsa linç edilirdi neyse ki Tarkan'ın kredisi var inşallah albümünde kaliteli şarkılar vardır da bu şarkıyı unutturur bize.

Evlilik yaramamış görünüyor Megastar'a, neyse ben Kuzu Kuzu efsanesini dinleyeyim bari de sinirim geçer belki biraz. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cuppa cuppa cuppa cuppa da cuppa cuppa :F

Allah aşkına olmuş mu bu şimdi Tarkan, böyle bir şarkıyı nasıl alırsın albümüne, hadi aldın niye çıkış şarkısı yapıyorsun, bu şarkı Sezen Aksu'nun Tarkan'a attığı büyük bir kazıktır.

He yazın her yerde çalar bu şarkı orası ayrı ben de bir yerlerde denk geldikçe dinlerim ama canım sıkılınca oturup da açmam bu şarkıyı üzgünüm. Bu şarkıyı başkası yapsa linç edilirdi neyse ki Tarkan'ın kredisi var inşallah albümünde kaliteli şarkılar vardır da bu şarkıyı unutturur bize.

Evlilik yaramamış görünüyor Megastar'a, neyse ben Kuzu Kuzu efsanesini dinleyeyim bari de sinirim geçer belki biraz. :(

türk sanat müziği albümüne verdiği özeni bu albüme vermemiş sanırım aynı anda ikisiyle keşke uğraşmasaydı pop albümünü pek sallamamış gibi görünüyor birde albümün en iyi şarkısı buysa buyurun cenaze namazına :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
türk sanat müziği albümüne verdiği özeni bu albüme vermemiş sanırım aynı anda ikisiyle keşke uğraşmasaydı pop albümünü pek sallamamış gibi görünüyor birde albümün en iyi şarkısı buysa buyurun cenaze namazına :A :A :A
Eminim daha iyileri vardır, zaten bundan kötüsü de olmaz o açıdan bakarsak rahatız. :F

Neyse senin sevinmen lazım aslında Tarkan'ın kötü bir giriş yapması Musti için büyük fırsat, bakalım değerlendirebilecek mi bunu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eminim daha iyileri vardır, zaten bundan kötüsü de olmaz o açıdan bakarsak rahatız. :F

Neyse senin sevinmen lazım aslında Tarkan'ın kötü bir giriş yapması Musti için büyük fırsat, bakalım değerlendirebilecek mi bunu :A
hahah ayy vlla tam dediğin gibi oldu büyük fırsat geldi ayağımıza eğer doğru bir şarkıyla çıkış yaparsa musti ilk round'un galibi çok rahat biz oluruz :A :A :A

samsun beyde haklıymış gerçekten süprizmiş süpriz gelecek diyip duruyordu türkiyeye büyük süpriz oldu :F :F :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahah ayy vlla tam dediğin gibi oldu büyük fırsat geldi ayağımıza eğer doğru bir şarkıyla çıkış yaparsa musti ilk round'un galibi çok rahat biz oluruz :A :A :A

samsun beyde haklıymış gerçekten süprizmiş süpriz gelecek diyip duruyordu türkiyeye büyük süpriz oldu :F :F :F
Musti de cuppa cuppa demediği sürece her türlü ilk raundun birincisi olur :F

Ahaha aynen Tarkan Ajdar'la kıyaslanıyor bu şarkı yüzünden koskoca megastar'ın düştüğü hale bak. ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Musti de cuppa cuppa demediği sürece her türlü ilk raundun birincisi olur :F

Ahaha aynen Tarkan Ajdar'la kıyaslanıyor bu şarkı yüzünden koskoca megastar'ın düştüğü hale bak. ss
ayy ciddi ciddi buna klibmi çekecek şimdi tarkan gibi birisinin 10 şarkılık albümde 1 tane böyle düşük şarkısı olur oda klibsiz olarak albümde kalır bu 6 yıl sonra çıkış olarak kullanıcak gerçekten çok ilginç napmaya çalıştıklarını anlamadım sabahtan beridir yorum okuyorum 1-2 yorum hariç hep eleştiri var olumlu yorumlarda şarkıyı beğendik demiyorlar tarkan ne yapsa dinleriz modundalar :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ayy ciddi ciddi buna klibmi çekecek şimdi tarkan gibi birisinin 10 şarkılık albümde 1 tane böyle düşük şarkısı olur oda klibsiz olarak albümde kalır bu 6 yıl sonra çıkış olarak kullanıcak gerçekten çok ilginç napmaya çalıştıklarını anlamadım sabahtan beridir yorum okuyorum 1-2 yorum hariç hep eleştiri var olumlu yorumlarda şarkıyı beğendik demiyorlar tarkan ne yapsa dinleriz modundalar :F
Valla ben olsam bu kadar eleştiriden sonra bu şarkıya kesinlikle klip çekmem. :D

Ben de beğenmek için zorladım kendimi baya ama olmadı. :D Kuzu Kuzu'ya da ilk çıktığında eleştiriler gelmişti ama zamanla çok sevilip 1 numara olmuştu bu şarkıda hiç öyle bir ışık göremiyorum maalesef. :F

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Hocam bu nedir ya? Cuppa da cuppa nedir? Son zamanlarda dinlediğim en berbat şarkı. Hem melodi hem de sözleri iğrenç olmuş.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
tarkanın sesini beğenirim ama berbat bir şarkı olmuş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hahahaha komedi olmuş şarkı, tam stres atmalık. :F

Ben beğendim şarkıyı, tam eğlencelik ve stres atmalık olmuş. Felsefi düşünürsek hangi kafayla bunu yapmış diyebilirim ama demiyorum. :A