Yaşam Tüm Türkiye'de Elektriklerin Kesilmesi

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
tam 20 de elektrik tekrar geldi)))) bakanın sözünü tutmak için kesmişler demek)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ulan sizin planlarınız #gerçeğigör kör olma,susma,hükümet sizi salak yerine koyuyor,uyuyorsunuz heyyyyy....
asıl dhkpc sizi salak yerine koyuyor))) adamlar amerika karşıtı görünüp amerikanın isteği olan hükümeti devirmek istiyor))) gezi de ne oldu bal gibi darbe girisimiydi niye hükümet kendini devirmek istesin))) buna çanak tutan dhkpc hükümetin örgütü olduğuna inanmak cidden safdillik

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
bir kaç adam daha katledilir günün sonunda ve halk allkışlar ve sahne kapanır
Yav arkadaş sen şu senaryo yazmaktan ve @pompy le dolaşmaktan iyice senaryo yazarı oldun çıktın.Mit 2 kişiyle savcı mı ele geçirir böyle saçma bir durum mu oluşur.Demek ki mit o kadar iyi senaryo yazamıyor @beyazsoy )))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
buna ne diyeceksiniz,elektriklerin ne zaman geleceğini milli eğitim bakanı açıkladı,Hüloğğğğlar alkış
yahuu ne var bunda haberi paylaştım. yukarda enerji bakanından aldığım bilgiyi paylaşıyorum dedi bakan. enerji bakanı da soma da görevi değilken açıklamalarda bulundu . kriz anında bakanların rutueli bu))) herşeyden bir şey çıkarma sağlıklı ruh hali değil.))))

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155
yahuu ne var bunda haberi paylaştım. yukarda enerji bakanından aldığım bilgiyi paylaşıyorum dedi bakan. enerji bakanı da soma da görevi değilken açıklamalarda bulundu . kriz anında bakanların rutueli bu))) herşeyden bir şey çıkarma sağlıklı ruh hali değil.))))
orman bakanıda 25 şehitle ilgili açıklamalar yapmıştı zamanında,hüloğğğğa devam...

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yav arkadaş sen şu senaryo yazmaktan ve @pompy le dolaşmaktan iyice senaryo yazarı oldun çıktın.Mit 2 kişiyle savcı mı ele geçirir böyle saçma bir durum mu oluşur.Demek ki mit o kadar iyi senaryo yazamıyor @beyazsoy )))
hakikaten komedi gibi mit operasyon yapsa daha büyük eylem yapar herkes şok olur. yazmayayım dedim ama, al sana operasyon bir bakanı kaçırırsın al sana dünya çapında bir olay.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
orman bakanıda 25 şehitle ilgili açıklamalar yapmıştı zamanında,hüloğğğğa devam...
Kriz anında her bakan açıklama yapar :)

Fazla paranoyaklık iyi değildir kardeş git doğaya temiz hava al oksejeni ciğerlerine kadar çek rahatla :) her şeyden birşey çıkarmak sağlıklı bir durum değil

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155
Kriz anında her bakan açıklama yapar :)

Fazla paranoyaklık iyi değildir kardeş git doğaya temiz hava al oksejeni ciğerlerine kadar çek rahatla :) her şeyden birşey çıkarmak sağlıklı bir durum değil
tarım bakanı soma faciası ile ilgili açıklamalar yapmıştı,neyse ççok paranoyağız,Hüloğğğğğğğğğğ

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
istedigine inan, bir komplo teorisine inanan birine istediğin delili köy inanmıyor kardeşim, benim sana yapabileceğim iyilik bu kadar pes))))

geçen ahmet dursun komplosunu curutecegim derken helak olmuştum)))) @china_shangai iyi bilir)))

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Türkiye'de komple elektrik kesintisi ne zaman yaşanmış ya yok böyle rezillik mum ışığında ders de çalıştık yarın sınav var, bugün de vardı güneş görmeyen karanlık sınıfta sınava da girdik onlar da ayrı komedi. Trafik ışıkları yoktu, millet kentkart dolduramadı otobüse binemedi, metrolar desen hak getire zaten yok böyle rezillik cidden.

eskiden CHP varken Türkiye nasıldı simülasyonu gösterdi hükümet güzel seçim çalışması))) Ecevit hukunetinde bol bol olurdu insanın eskiyi hatırlaması güzel)))
O zaman yıl kaçtı şimdi yıl kaç, o zamanlara göre geliştik diyordunuz nerede o zaman gelişme hani hala o zamanla kıyaslıyorsunuz. :) Hatayı arayın az biraz kabul edin hatanızı o da bi erdemliktir ama nerde, tabi kimden ne bekliyoruz değil mi pardon. :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Şu işin Türkiyede olması gerçekten üzücü ama hemen ülkeyi karalamakta akıl işi değil, evet tam 8-10 saatir elektrik yok ama ,ülkeye devlete edilmeyen küfür laf kalmamış, biracık iyi bir düşünme lazım . Ama 70 küsür ilde kesilmesi de gerçekten üzücü, sebep nedir tam açıklanmadı kimisi Ab ye elektrik vermiyecez bir daha onu hatlarının kopması sebebiyle kesildi falan deniyor ama işin aslı nedir bilen yok.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Şu işin Türkiyede olması gerçekten üzücü ama hemen ülkeyi karalamakta akıl işi değil, evet tam 8-10 saatir elektrik yok ama ,ülkeye devlete edilmeyen küfür laf kalmamış, biracık iyi bir düşünme lazım . Ama 70 küsür ilde kesilmesi de gerçekten üzücü, sebep nedir tam açıklanmadı kimisi Ab ye elektrik vermiyecez bir daha onu hatlarının kopması sebebiyle kesildi falan deniyor ama işin aslı nedir bilen yok.
Siber saldırı yapılmış iddiası da var

-Tapatalk-

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
yahuu enerji bakanı Türkiye de bile değilmiş))) Erdoğan' la pranga gitmiş)) şuan canlı yayından açıklama yapıyor. ve Türkiye dönüyor şuan. ve diğer bakanların açıklama yapması kadar doğal ne olabilir. adam yurt dışında olaylara hakim olması imkansız tabi