Yaşam Tüm Türkiye'de Elektriklerin Kesilmesi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
burdada kaçtı yarım saat kadar :ppp::ppp::ppp:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Türkiye'de komple elektrik kesintisi ne zaman yaşanmış ya yok böyle rezillik mum ışığında ders de çalıştık yarın sınav var, bugün de vardı güneş görmeyen karanlık sınıfta sınava da girdik onlar da ayrı komedi. Trafik ışıkları yoktu, millet kentkart dolduramadı otobüse binemedi, metrolar desen hak getire zaten yok böyle rezillik cidden.

O zaman yıl kaçtı şimdi yıl kaç, o zamanlara göre geliştik diyordunuz nerede o zaman gelişme hani hala o zamanla kıyaslıyorsunuz. :) Hatayı arayın az biraz kabul edin hatanızı o da bi erdemliktir ama nerde, tabi kimden ne bekliyoruz değil mi pardon. :)
espri o ya))) CHP gelirsek ama bunu daha fazla yaşayacağımız kesin))) . tabi hükümet gerekli açıklamayı yapmalı ve bir daha olması için çalışmalı. her yerde böyle büyük çaplı krizler oluyor Amerika da olmuştu millet fazla uzay filmi izlediği için şehre saldırı var sanıp şehri terketmisti)))

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
espri o ya))) CHP gelirsek ama bunu daha fazla yaşayacağımız kesin))) . tabi hükümet gerekli açıklamayı yapmalı ve bir daha olması için çalışmalı. her yerde böyle büyük çaplı krizler oluyor Amerika da olmuştu millet fazla uzay filmi izlediği için şehre saldırı var sanıp şehri terketmisti)))
Bak herkes öyle diyor ama denemeden bilemezsin hiçbir şeyi bir denersin olmazsa tamam CHP en son ne zaman iktidar olmuşta böyle kesin net konuşabiliyorsun kaldı ki başkanı bile değişti. :)

Bakan çıktı hala nedeni bilinmiyor diyor bunun da üstüne bi şey atıp kapatacaklardır görürsün daha önce de yaptıkları gibi bu kadar zaman geçmiş hala bilinmiyorsa dediğim gibi olacaktır.

Amerika'da dediğin New York'da olmuştu sadece ülke geneli bi şey değildi burada da il il elektrik kesintileri oluyor o normal sayılabilir artık ama ülke geneli babam 48 yaşında görmedim işitmedim diyor. :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Siber saldırı yapılmış iddiası da var

-Tapatalk-
Birçok iddia veya teori var ama asıl gerçek şuanda bilinmiyor .Fakat asıl üzücü sebebi her ne olursa olsun koskoca devlet neden önlem almıyor. Siber saldırı da olduysa bile bunu dosdoğru halkına da açıklamalı. haa bunlar oldu diye gidip devlete ve devletin ileri gelenlerine de küfür veya laf etmekte akıl karı iş değil.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bak herkes öyle diyor ama denemeden bilemezsin hiçbir şeyi bir denersin olmazsa tamam CHP en son ne zaman iktidar olmuşta böyle kesin net konuşabiliyorsun kaldı ki başkanı bile değişti. :)

Bakan çıktı hala nedeni bilinmiyor diyor bunun da üstüne bi şey atıp kapatacaklardır görürsün daha önce de yaptıkları gibi bu kadar zaman geçmiş hala bilinmiyorsa dediğim gibi olacaktır.

Amerika'da dediğin New York'da olmuştu sadece ülke geneli bi şey değildi burada da il il elektrik kesintileri oluyor o normal sayılabilir artık ama ülke geneli babam 48 yaşında görmedim işitmedim diyor. :D
CHP ile kasıt en son Ecevit hukumetiydi (de msp deme bana))) ) adam deprem oldu 2 gün kocaliye gidemediği bir ülkeydi Türkiye onun zamanında))) ülkeyi 50milyar dolar soyulmasina göz yumulan ülke
baban zamanında herkesin birbirinden haber alması bu kadar kolay değildi. sık sık elektrik kesintisi olurdu ama bu kadar kesildiği ilk kez oldu herhalde

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
CHP ile kasıt en son Ecevit hukumetiydi (de msp deme bana))) ) adam deprem oldu 2 gün kocaliye gidemediği bir ülkeydi Türkiye onun zamanında))) ülkeyi 50milyar dolar soyulmasina göz yumulan ülke
baban zamanında herkesin birbirinden haber alması bu kadar kolay değildi. sık sık elektrik kesintisi olurdu ama bu kadar kesildiği ilk kez oldu herhalde
Msp deme bana demişsin de koalisyon hükümetti sonuçta o zamandan bahsediyorsan sadece birinin üstüne yıkmak da doğru olmaz hatalı kararlar olabilir ama koalisyon bi hükümet vardı seninde dediğin gibi. Kaldı ki o da dedenin belki de hatırlayacağı dönemlerdi şu an olmuş yıl 2015. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Msp deme bana demişsin de koalisyon hükümetti sonuçta o zamandan bahsediyorsan sadece birinin üstüne yıkmak da doğru olmaz hatalı kararlar olabilir ama koalisyon bi hükümet vardı seninde dediğin gibi. Kaldı ki o da dedenin belki de hatırlayacağı dönemlerdi şu an olmuş yıl 2015. :)
msp hangi parti biliyon mu(Erbakan - CHP hükümetinde de koolisyondu Kıbrıs hareketini yaptı ) onu değil en son dsp MHP ANAP koalisyonundan bahsediyorum.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
teröristler beklendiği öldü savcı ağır yaralı ameliyatta

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
30 yıllık yaşantımda ilk kez böyle bir elektirik kesintisi gördüm ya

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Amerika'daki elektrik kesintisini en 55 milyon insan etkilenmiş 7 saat boyunca Hollanda 4 gün önce 3 milyon kişi elektriksiz kalmış. Hindistan'a 600 milyon kişi 24 saat elektriksiz kalmış

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
beni hiç etkilemeyen olaydır
okuldayken farketmedim bile 3.5 gibi eve geldim elektrik yoktu biraz kestirdim kalktım gelmiş
ülke genelinde gitmesi şaşırttı tabi ama nedeni bulunur ve bi daha tekrarlanmaz

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yıl olmuş 2015 ve ampulümüz karardı. :) Tüm gün kesikti 2015 in İstanbul'unda?

Hoş halen geçmiş ile bugünün teknolojinini kıyaslayıp "Bak geçmişte de böyle böyle oluyordu" gibi mantıksız bir savunmaya geçildiği sürece daha çok olur böyle gerilemeler.

Siber saldırı olur bütün ülke elektrik kesilir, savcısı rehin alınır ve öldürülür. Nerde güvenlik nerde hükümet? Niye hiçbirinin önlemi alınmıyor? Seçimlere az kaldı, sırf bu elektrik olayı yüzünden bile oylar ters teper inşallah!

Dün gece "Ampulümüz karanlıktı!" yaşasın gittikçe ge(r)li(ş)iyoruz, durmak yok...

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
istedigine inan, bir komplo teorisine inanan birine istediğin delili köy inanmıyor kardeşim, benim sana yapabileceğim iyilik bu kadar pes))))

geçen ahmet dursun komplosunu curutecegim derken helak olmuştum)))) @china_shangai iyi bilir)))
bilmem mi???? beni forumdan bezdirmiştin :)))))))))) akıllı ve bilgili arkadaşlarla tez antitez tartışması zihin açıyor :)))) her zaman bekleriz :)))

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yıl olmuş 2015 ve ampulümüz karardı. :) Tüm gün kesikti 2015 in İstanbul'unda?

Hoş halen geçmiş ile bugünün teknolojinini kıyaslayıp "Bak geçmişte de böyle böyle oluyordu" gibi mantıksız bir savunmaya geçildiği sürece daha çok olur böyle gerilemeler.

Siber saldırı olur bütün ülke elektrik kesilir, savcısı rehin alınır ve öldürülür. Nerde güvenlik nerde hükümet? Niye hiçbirinin önlemi alınmıyor? Seçimlere az kaldı, sırf bu elektrik olayı yüzünden bile oylar ters teper inşallah!

Dün gece "Ampulümüz karanlıktı!" yaşasın gittikçe ge(r)li(ş)iyoruz, durmak yok...
arkadaş onu şaka diye yaptık yahuu herkese açıklamak zorundasınız eski mesajları okuyun yahuu. sonraki mesajlarında her yerde böyle teknik hata oluyor önemli olan ikincisinin yaşanmaması tedbirlerin alınması gerekir yoksa iyi olmaz dedik. Size şaka da yapılmıyor herkese şaka yapılıyormuş demek)))