TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,518
Puanı
1,061
Bu sene özelinde daha çok diğerlerinin hakkı yendi gibi. Diğer senelerine saysın.

Damla Can'ım ne halde onu anlat :bhr:

Sen git de ecünnü başının postalanmasına ağla hadi. :F

Elenmiş, bizden sonra @xemrexxx de bırakır sanırım artık Survivor izlemeyi. :A
Niyazi ve terazi tam serhatlık:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,518
Puanı
1,061

Gitmiş senin ki gözüne görünmeyelim biz :A

Bu sene özelinde daha çok diğerlerinin hakkı yendi gibi. Diğer senelerine saysın.

Ogeday bugün 3/0

Sen git de ecünnü başının postalanmasına ağla hadi. :F

Murat Ceylan WISH ne la ? 😂
Kızkar yerine sercan motive olup 2/2 yapmıştı :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,329
Puanı
264
Özgür'ü severim ama bu tepkisini en iyi olduğu dönemde, bi sürü seçenek varken onu pota manyağı yapan kırmızı takıma da gösterseydi samimi bulabilirdim. Biraz geç kaldı. Ayrıca bence de Ogeday yazılmalıydı ama kendisi nasıl ki dostum dediği Sercan'ı berbat performansına rağmen yazmadıysa Damla ve Seda'nın da Ogeday'ı yazmak istememesi gayet normal.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,518
Puanı
1,061
Özgür'ü severim ama bu tepkisini en iyi olduğu dönemde, bi sürü seçenek varken onu pota manyağı yapan kırmızı takıma da gösterseydi samimi bulabilirdim. Biraz geç kaldı. Ayrıca bence de Ogeday yazılmalıydı ama kendisi nasıl ki dostum dediği Sercan'ı berbat performansına rağmen yazmadıysa Damla ve Seda'nın da Ogeday'ı yazmak istememesi gayet normal.
Damlanınki duygusal değil bence :X düelloda en iyi ile en kötü performans eşleşiyor

Yani yazıldığı an ogedayla karşılaşacaktı otomatik :X

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,329
Puanı
264
Damlanınki duygusal değil bence :X düelloda en iyi ile en kötü performans eşleşiyor

Yani yazıldığı an ogedayla karşılaşacaktı otomatik :X
E tabi Seda zaten bunu söyledi güçlü biriyle karşılamak istemiyorlar 😄😄

Ogeday'dan Özgür hariç herkes deli gibi korkuyo. Atakan da hemen seramoni de sözü alıp yapmayın etmeyin dedi korkudan 😄😄😄

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,518
Puanı
1,061
E tabi Seda zaten bunu söyledi güçlü biriyle karşılamak istemiyorlar 😄😄

Ogeday'dan Özgür hariç herkes deli gibi korkuyo. Atakan da hemen seramoni de sözü alıp yapmayın etmeyin dedi korkudan 😄😄😄
İşte o ihtimal en yüksek damla da nefise ya da ogedayın aday olduğu potada yazıldığı an yolcu gibi 😂😂

Atış güce bakınca Atakan damlayı , hilmicem sedayı seçti 😂😂

• Güldürdün
Reactions: soo

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bana göre Merve Survivor tarihinin en iyi kadın yarışmacısı. Hırsı Nagihandan az olduğu için öyle görünmeye bilir ama ne Nagihanlar ne Semalar ne Sedaların öncüsü Merve Aydındır. O katılıp başarılı olduktan sonra atletler Survivor’a geldi. 2015’te talihsizlikle kaybetti ve ondan sonra sanki hırsını kaybetti ve küstü Survivor’a.

Sezon başında Seda 69% iken hepsinin balon olduğunu biliyordum. Çünkü Seda ve Sema her sene zayıf seçerek istatistik kasıyorlar. Keza Nagihan da onlar kadar olmasa da öyle.

Merve, Nefise, Elif, Damla hatta Nisa’nın bile adam seçtiğini görmedim.