TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,277
Puanı
1,061
Aleyna’nın elenmemesine sevindim, Sercan’ın ise elenmesine üzüldüm.
Aleyna kraliçesi galiba Emre elenmeden elenmeyecek :A bu lafından dolayı çok dalga geçtiler ama Aleyna kalmaya devam etti :A

Damla’nın daha önce elenmesini istiyorum. Umarım performansa sonuncu olmaya devam eder :A o da bir dahakine girsin potaya :A
zaten damlanın eleyebileceği kimse kalmadı :X anca bugün Sercan gibi 5-4 ; 6-5 yenilen olursa ilk turdan yorgun gelip onu eler zaten atış hakkı da yok kşimseye karşı

• Beğendim
Reactions: Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,277
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,479
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,577
Puanı
280
Aleyna kraliçesi galiba Emre elenmeden elenmeyecek :A bu lafından dolayı çok dalga geçtiler ama Aleyna kalmaya devam etti :A

Damla’nın daha önce elenmesini istiyorum. Umarım performansa sonuncu olmaya devam eder :A o da bir dahakine girsin potaya :A
Aleyna'yı, Damla funclub olarak parkeye gömeceğiz. Burada olun. Çok eğlenecez. 😂😂😂

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
zaten damlanın eleyebileceği kimse kalmadı :X anca bugün Sercan gibi 5-4 ; 6-5 yenilen olursa ilk turdan yorgun gelip onu eler zaten atış hakkı da yok kşimseye karşı
Acun onun için yeni atışlar getirtip kurtarmaya çalışır.
Atakan tur atladı ama çok kötü yarıştı. Karşısında başka biri olsaydı ilk turu geçemezdi. Sercan ilk tur 1 oyun daha alsaydı farklı bir elenme olacaktı.
Nagihan kraliçemiz yeni haftasında yine fırtına gibi eser umarım :Z
------

Aleyna'yı, Damla funclub olarak parkeye gömeceğiz. Burada olun. Çok eğlenecez. 😂😂😂
kendisi en sonuncu sırada. Bu utanç ona yeter :A

• Aynen
Reactions: xemrexxx

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,577
Puanı
280
kendisi en sonuncu sırada. Bu utanç ona yeter :A
Nisa gibi kupayı kaldıracağız. Burada olun. Tek rakibimiz Seda. Ahahaha. Naginin kavgasından ancak reyting gelir o da belli bir süre. Performans reytingi alamaz Nagi. Henüz bunu anlamadınız. 😂😂

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Nisa gibi kupayı kaldıracağız. Burada olun. Tek rakibimiz Seda. Ahahaha. Naginin kavgasından ancak reyting gelir o da belli bir süre. Performans reytingi alamaz Nagi. Henüz bunu anlamadınız. 😂😂
Hadi iyi geceler. Sen rüyaya çoktan dalmışsın :A

Yarın enlerde buluşuruz :A

• Güldürdün
Reactions: Hobbit

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710

Ben de Sercan’ı seviyordum, Aleyna’nın atış seçebilmesi için onun finale kalması gerekiyordu ve elindeki fırsatı iyi değerlendirdi kraliçe. :A

Damla’nın yeni kurulan takımlara bağlı olarak ismi çıkabilir. Ya da istatistik sonuncusu olarak da potaya girebilir. :A Aleyna Damla’dan önce elenmemeli…

Aleyna’nın kalması herkesi huzursuz etti bu arada kimse beklemiyordu. Kimsenin yenemediği düello canavarı Sercan’ı 5-1 yendi. Aleyna’nın potada olması da reytinglere yansımış. Boşuna başrol demiyoruz. :A @xemrexxx @phoebebuffay

------

İki gündür çok da umutlu olmamamıza rağmen zafer üstüne zafer yaşıyoruz, ne oluyor bize... @dreamy
Hayattaki tüm şansımızı şu iki günde kullandık gibi geliyor. :A

Herkes Aleyna elendi, Hırvatistan birinci olur demesine rağmen çifte zafer yaşadık…

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,277
Puanı
1,061
Ben de Sercan’ı seviyordum, Aleyna’nın atış seçebilmesi için onun finale kalması gerekiyordu ve elindeki fırsatı iyi değerlendirdi kraliçe. :A

Damla’nın yeni kurulan takımlara bağlı olarak ismi çıkabilir. Ya da istatistik sonuncusu olarak da potaya girebilir. :A Aleyna Damla’dan önce elenmemeli…

Aleyna’nın kalması herkesi huzursuz etti bu arada kimse beklemiyordu. Kimsenin yenemediği düello canavarı Sercan’ı 5-1 yendi. Aleyna’nın potada olması da reytinglere yansımış. Boşuna başrol demiyoruz. :A @xemrexxx @phoebebuffay

------

Hayattaki tüm şansımızı şu iki günde kullandık gibi geliyor. :A

Herkes Aleyna elendi, Hırvatistan birinci olur demesine rağmen çifte zafer yaşadık…
Zaten artık gidecek isimler damla ve Aleyna şurası önemli değil potada kimseyi eleyemezler :F

• İlginç
Reactions: dreamy