Survivor All Star'ın 6. Haftasının İlk Eleme Adayı Belli Oldu!

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
thumbnail_1427661191.jpg

TV8 ekranlarında haftanın dört günü yayın yapan Survivor All Star'ın 5. haftasının ilk eleme adayı belli oldu!

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından ada konseyinde ilk eleme adayı oy çokluğuyla Sahra Işık oldu. Sahra Işık'ın elenip elenmeyeceği ise salı günü yayınlanacak olan bölümde halk oylamasıyla birinci olan isimin ikinci eleme adayını belirlemesiyle sonuçlanacak. İki eleme adayı arasında daha az oy alan isim yarışmaya devam edecek.

sahra-isik_171072145754d8a34008d5f.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sahra'yı geçen yıldan beri sevemedim , cok konuşması , bencil olmasi , adada ki bayanları her zaman kendine rakip görmesi son olarak özleme yaptıkları vs. Say say bitmez yani
Tek taktir ettiğim şeyi başkalarına itaat etmemesi
Önceki smste 6.olmuştu büyük ihtimal Begüm ile sms çıkarsa gider sahra :) giderse sevinirim ama :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Net olarak ya Sahra ya da Taner elenecektir.Turabi ve ya tayfası 1.olursa Begüm`ü.Diğerlerinden biri 1.olursa Taner`i söyleyecek:)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Sahra son zamanlarda çok bozuldu elenmesi iyi olacak. Büyük ihtimalle rakibi begüm olacak.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Beklenen isim çıktı Sahra Hilmi yada Hırbo 1 olursa Begüm'ü söylerler ama şöylede yaaprlarmı acaba Duygu'ya yaptıklarını @beyazsoy :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,637
Puanı
1,060
aslında sahranın büyük oy potansiyeli var örn. geçen yıl 9.başlamıştı ilk haftada ama sonra 2.liğe bile yükselmişti kız yiğiti bile geçti sms te.Bu sene de okadar iddali isim arasında 4.başladı ama sonra 6.lığa geriledi yani begümü smste geçmesi bence zor değil ama tabi begümü de destekleyen çok.Yinede umarım hasan yada begüm 1.çıkarda taner gider sahra elenmeyi daha şimdiden hak etmiyor.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Beklenen isim çıktı Sahra Hilmi yada Hırbo 1 olursa Begüm'ü söylerler ama şöylede yaaprlarmı acaba Duygu'ya yaptıklarını @beyazsoy :D
yok yapmazlar Hilmicem duyguya dayanamadığım için yaptım dedi. zaten Turbo bugüme giydirme yapıp gurup kararı olarak sözünü yiyip(erkek adam sözünü yemez ama bu Turbo))) ) sahrayı yazdı onun için bugümu yazacaktır.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aslında sahranın büyük oy potansiyeli var örn. geçen yıl 9.başlamıştı ilk haftada ama sonra 2.liğe bile yükselmişti kız yiğiti bile geçti sms te.Bu sene de okadar iddali isim arasında 4.başladı ama sonra 6.lığa geriledi yani begümü smste geçmesi bence zor değil ama tabi begümü de destekleyen çok.Yinede umarım hasan yada begüm 1.çıkarda taner gider sahra elenmeyi daha şimdiden hak etmiyor.
Sahranin 6.olmasi özlem yüzünden kızla uğraştı , sıralamada geriledi

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
sahra milleti cok fazla küçümsüyor. bu yüzden hic sevmiyorum kendisini. gecen sezon serenay'a destek cıkmasıyla sevgimi kazanmıştı hatta bu sezon başlamadan favorilerim arasına almıştım ama yine aynı iticilikte. güclü isim ama elenirse sıkıntı olacak. bu sefer ünlüler -2 puana düşecek. merve oflaz her oyunda oynayacak sero, berna, merve'den biri dışarda kalacak.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
sahra milleti cok fazla küçümsüyor. bu yüzden hic sevmiyorum kendisini. gecen sezon serenay'a destek cıkmasıyla sevgimi kazanmıştı hatta bu sezon başlamadan favorilerim arasına almıştım ama yine aynı iticilikte. güclü isim ama elenirse sıkıntı olacak. bu sefer ünlüler -2 puana düşecek. merve oflaz her oyunda oynayacak sero, berna, merve'den biri dışarda kalacak.
Sahra giderse ünlüler için daha iyi olur sen Anıl desteklemiyor musun ? :F

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sahra giderse ünlüler için + puan sağlar oyunlarda , yani ödül filan Anıl için iyi olur dedim :D

sahra'nın gidecegi hafta (giderse tabii) turabi'nin cezası bitmiş olacak, merve oflaz oyunlarda hep olacak, bu avantaj sağlamaz. ancak merve'nin elenecegi haftada avantaj saglanır. (umarım bu hafta ünlüler kaybeder dokunulmazlıgı :D)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
@Billy Kane şu anılın nesini beğeniyorsun :))))) bizi bu konuda biraz aydınlatırsan memnun oluruz :)))))

Son düzenleme: