Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hahah görüyor musunuz Hakan'ı, Nagihan'a kendini yazdırıp potayı dörtlettirmiş şansını arttırmak için :A Müthiş bir adam ya bayılıyorum bu kurnazlıklarına :A @Dosi @Yiğitt

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710
Anıl'ın potaya girmesi Hakan'ın işine gelecekti. Ve yine yaptıklarına saçma bir kılıf uydurdu.. :A

Bu potadan Anıl gider. Ama Hakan veya Turabi gitse güzel olur. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Hahah görüyor musunuz Hakan'ı, Nagihan'a kendini yazdırıp potayı dörtlettirmiş şansını arttırmak için :A Müthiş bir adam ya bayılıyorum bu kurnazlıklarına :A @Dosi @Yiğitt
Kral kral. Çok zeki adam dedim izlerken .
İnsanlar sinsi oyuncu desin. Tam zekilik bir iş. Bende seviyorum bu tavrını :Z Zevk veriyor Survivor'a

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Anıl'ın potaya girmesi Hakan'ın işine gelecekti. Ve yine yaptıklarına saçma bir kılıf uydurdu.. :A

Bu potadan Anıl gider. Ama Hakan veya Turabi gitse güzel olur. :A
Anıl'a çok yazık olur, umarım Hakan artık gider. :( Damla gider diyenler de var, sürpriz bir sonuç gelirse şaşırmam.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Nagihan şampiyonluğa veda etmiştir. Kendi kararlarını uygulamadığını, maşa olduğunu bir kez daha göstermiştir. Üzgünüm Nagihan, her zaman dediğim gibi başarılı olsan da karakter olarak sınıfta kaldın. Hiçbir zaman sana güvenemedim zaten. Damla, Hilmi ve Anıl ''Gönüllüleri Kıbrıs'a taşımalıyız'' derken Hakan ve Nagihan'ın yaptığı bu bencillik unutulmayacak. İkisi de şampiyon olamayacak, son ikiye kalamayacak. Sonlarını kendileri hazırladılar.

Damla, Anıl ve Hilmi hala o kadar saf ki 'Hakan' çıkınca 'Kim yazdı' diye durup tartışıyor, şaşırmış kalmışlar. Sizin o güzel kalbiniz yeter...