Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kenan Doğulu konseri olacakmış bu arada yarışmacılara sürpriz :A
Hava baya yağmurlu burda.Görüntü göz kırpıp duruyor. Sürprizi duydum gerisi yok oldu :A
Bakalım bizim takımdan ilk elenen kim olacak yarın akşam.
Survivor zevk vermiyor artık :S

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hava baya yağmurlu burda.Görüntü göz kırpıp duruyor. Sürprizi duydum gerisi yok oldu :A
Bakalım bizim takımdan ilk elenen kim olacak yarın akşam.
Survivor zevk vermiyor artık :S
Sıkmaya başladı artık ama son 9 gün kaldı, bir daha Survivor yok. :( Boşluğa düşeceğiz, 5 ay az buz zaman değil...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sıkmaya başladı artık ama son 9 gün kaldı, bir daha Survivor yok. :( Boşluğa düşeceğiz, 5 ay az buz zaman değil...
Ben hep Sema ve Merve'nin Nagihan'dan önce elenmesini istiyordum. Amacıma ulaştım diye galiba artık izleme keyfim kalmadı :A
Nagihan Kıbrıs'a gitsin isterim ama kendimi kaptırmamak adına sakin sakin arada bakacam :A Bu sene aslında kim alsa sevinirim. Maviler terciğim tabiki.
Evet survivor sayesinde bol çene caldık forumda. Yollarımız yakında ayrılır :A
Bu arada bence Kıbrıs günlerinde yeni bir konu aç, ordan yorumlansın son 2-3 bölüm :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben hep Sema ve Merve'nin Nagihan'dan önce elenmesini istiyordum. Amacıma ulaştım diye galiba artık izleme keyfim kalmadı :A
Nagihan Kıbrıs'a gitsin isterim ama kendimi kaptırmamak adına sakin sakin arada bakacam :A Bu sene aslında kim alsa sevinirim. Maviler terciğim tabiki.
Evet survivor sayesinde bol çene caldık forumda. Yollarımız yakında ayrılır :A
Bu arada bence Kıbrıs günlerinde yeni bir konu aç, ordan yorumlansın son 2-3 bölüm :D
Yollarımız niye ayrılıyor? :A

Ben de öyle düşünüyorum, öyle yaparız. :D Survivor 2019'da görüşmek üzere :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2019 da izlemeyecem demiyormuydun? :A şuan ben izlemem diyorum yine ama bakalım :A

Adem fırtına estiriyor :eek:
Hakan ortalığı karıştırdı, Hilmi ve Hakan birbirine girdi. Hakan oyundan çekildi. :A

Sen bakma bana izlemiyorum dediğime, 2013-2014-2015 ve 2016'yı izledim. 2017'de askerde olduğumdan izlemedim, finale bakmıştım bi. Bu sezon da izledim. :D Allah ömür verdiği sürece izlemeye devam edeceğim gibi. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hakan ortalığı karıştırdı, Hilmi ve Hakan birbirine girdi. Hakan oyundan çekildi. :A

Sen bakma bana izlemiyorum dediğime, 2013-2014-2015 ve 2016'yı izledim. 2017'de askerde olduğumdan izlemedim, finale bakmıştım bi. Bu sezon da izledim. :D Allah ömür verdiği sürece izlemeye devam edeceğim gibi. :A
Yalnız Hilmi'yi haksız görüyorum. Hakan onu uyardığını söylemişti, oda ne yapayım diyor. Murat her kaybettiğinde bahanelere sığınırdı tek söz yok ama Hakan kaybedince, hatayı kendinde ara diyor.
Aman yesinler birbirini :A Nagihan almazsa dokunulmazlığı Hakan ile kesin potaya girer :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yalnız Hilmi'yi haksız görüyorum. Hakan onu uyardığını söylemişti, oda ne yapayım diyor. Murat her kaybettiğinde bahanelere sığınırdı tek söz yok ama Hakan kaybedince, hatayı kendinde ara diyor.
Aman yesinler birbirini :A Nagihan almazsa dokunulmazlığı Hakan ile kesin potaya girer :D
Eee de Hilmi söylemek zorunda değil ki, öyle bir zorunluluğu yok. Artı olarak görmediklerini belirttiler, Nagihan bile görmedim zor görülüyor dedi. :D

Nagihan alırsa Damla'yı söyler, sıkıntı orda. :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Eee de Hilmi söylemek zorunda değil ki, öyle bir zorunluluğu yok. Artı olarak görmediklerini belirttiler, Nagihan bile görmedim zor görülüyor dedi. :D

Nagihan alırsa Damla'yı söyler, sıkıntı orda. :(
Ama 3 erkek birden Damla'ya olmadı diyebiliyor :A
Nagihan kazansın tabiki.

Damla ancak Hilmi ve Turabi ile potada olursa riskli diyebiliriz.
Murat ile Hakan aynı potada olursa Murat elenir bana göre :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ama 3 erkek birden Damla'ya olmadı diyebiliyor :A
Nagihan kazansın tabiki.

Damla ancak Hilmi ve Turabi ile potada olursa riskli diyebiliriz.
Murat ile Hakan aynı potada olursa Murat elenir bana göre :D
Damla öne gelirken söyledi üç erkek, Hakan'a da zaten öne gelirken söylediler. O sahneyi bir daha izle. :D

Adem inşallah Damla'yı düşünüp Murat der. Çok bile kaldı. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Damla öne gelirken söyledi üç erkek, Hakan'a da zaten öne gelirken söylediler. O sahneyi bir daha izle. :D

Adem inşallah Damla'yı düşünüp Murat der. Çok bile kaldı. :A
Adem zaten Murat'a karşı birşeyler var gibi. Kesin söylerde tabi eğer dokunulmaz olursa :A

edit: Nagihan Aldı :Z

Kim giderse gitsin :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben bu konsey rahatım. Sen yaşa biraz stres :A:A Yarışmacılar gibiyiz :A
Nagihan Murat'ı söyleyebilir belki :D
Turabi ilk aday, Hakan ikinci aday, üçüncü aday da Murat olabilir. Nagihan eğer Damla'yı derse ki bence demez çünkü Kıbrıs'a daha çok gitmeliyiz diyor. Yani belli de olmaz tabi. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Anıl kazandı galiba dokunulmazlıgı. Turabi Hakan ve Murat potasına var akşama. Murat sonunda elenecek :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Turabi ilk aday, Hakan ikinci aday, üçüncü aday da Murat olabilir. Nagihan eğer Damla'yı derse ki bence demez çünkü Kıbrıs'a daha çok gitmeliyiz diyor. Yani belli de olmaz tabi. :A
Bana gözlük atmaya doyamadın :A
Kıbrısa çok gitmekle Damla yerine başkasını söylemesi ne alaka? Turabi hariç zaten 2 gönülü olacak. Hakan karşısına Damla yerine Murat'ı isteyebilir.
Nagihan Damla'yada üstünlük sağlıyor, oyüzden Damla gitsin istemez. Haftaya dokunulmazlıkta şansı olsun diye :D

Gönüllüler Turabi'yi yazmayıp Hakan'ı yazarsa işler biraz karışır. Nagihan, Turabi'yi söylemez ve Anıl alırsa dokunulmazlığı o Turabi'yi söyler

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hakan nerde ben unuttum onu yaa:F
Oynamıyor, trip atıyor tartışma falan çıktı. :A

Bana gözlük atmaya doyamadın :A
Kıbrısa çok gitmekle Damla yerine başkasını söylemesi ne alaka? Turabi hariç zaten 2 gönülü olacak. Hakan karşısına Damla yerine Murat'ı isteyebilir.
Nagihan Damla'yada üstünlük sağlıyor, oyüzden Damla gitsin istemez. Haftaya dokunulmazlıkta şansı olsun diye :D

Gönüllüler Turabi'yi yazmayıp Hakan'ı yazarsa işler biraz karışır. Nagihan, Turabi'yi söylemez ve Anıl alırsa dokunulmazlığı o Turabi'yi söyler
Nagihan geçen Kıbrıs'a daha çok kadın yarışmacı gitmeliyiz demişti. Ondan dolayı dedim belki Damla'yı demez diye. Damla derse bu söyleminde samimi olmadığını gösterir. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Oynamıyor, trip atıyor tartışma falan çıktı. :A

Nagihan geçen Kıbrıs'a daha çok kadın yarışmacı gitmeliyiz demişti. Ondan dolayı dedim belki Damla'yı demez diye. Damla derse bu söyleminde samimi olmadığını gösterir. :D
Nagihan'ın Damla'yı söyleyeceğini sanmıyorum ama ben olsam takımı düşünmezdim. Herkes çok iyi biliyorki Nagihan dokunulmazlığı almadığı an aday ama diğerlerinde acaba kim söylenecek diyoruz.
Hilmi bana göre en bireysel davranan kişi ama biraz tepki başlamış ona kendini hep takımdan uzak tuttuğu için..

Anıl'ın almasına sevindim :Z
Son zamanlarda yükselişte. Hilmi ise baya düşüşte.
edit: Hakan'ın oyun başlarken esnada elini sallaması(yazıklar olsun tarzı) dikkatimi çekmişti. Anlattı Nagihan'a : Ben her oyunda daima başarılar, sakatlanma olmasın diyen biriyim. Bu kez test ettim söylemedim ve Anıl başarılar falan demedi dedi.

Son düzenleme: