Survivor 2017'nin Tam Kadrosu ve Yayın Tarihi Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Survivor 2017'nin Tam Kadrosu ve Yayın Tarihi Belli Oldu!

survivor-2017-supriz-1.jpg

Ekranların sevilen ve en zor yarışma programı Survivor 2017'nin tam kadrosu ve yayın tarihi belli oldu.

Ünlüler takımı adına mücadele edecek isimler: İlhan Mansız, Serhat Akın, Şakşuka Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Furkan Kızılay, boksör Adem Kılıççı, Milli dalgıç Şahika Ercümen, DJ Berna Öztürk, atlet Sema Apak, Milli atlet Pınar Saka, dizi oyuncusu Seda Demir ve kickboksçu Sabriye Şengül.

Acun Ilıcalı ve ekibinin 300 binin üzerindeki başvuru arasından seçtiği Gönüllüler takımı ise şöyle: Eser West, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Elif Şadoğlu, Fulya Şahin, Deniz Gültekin ve Tuğçe Melis Demir.

Survivor 2017, ilk yayınıyla 21 Ocak Cumartesi akşamı tv8'de başlıyor!

Orijinal formatta oku

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
780x858-bj602t3gtm.jpg

macundan nefret etsemde bunun hatrına arada bir bakmak lazım :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
maşallah süphanallah demişken senin macun niye tülay kumaşçıyı davet etmiyor survivora :) o zaman kaçırmazdım bölümleri şöyle bir poz verse tavan yapardı reytingler :)
CjN3NyxWsAEgsMb.jpg
Aynen, RTÜK de ses etmez imanlıdır bunlar. Daha ne istiyebiliriz ki tam bize hitab ediyor maşallah. :)

Kendisini gördüğümden beri, kedi sevgim arttı ben de bir tane istiyorum. :))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Eser West şu Kısmetse Olur'daki yamuk ağızlı gurbetçi oğlan mı? :A O çocuk gönüllü adasının çıban başı olur :A

Kadro fena değil gibi büyük ihtimalle izlerim :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Wouw Eser'de mi var. Çok büyük olaylara gebe olacaktır Gönüllüler Adası.:F
Bağırır yine Listen to me, get back over here diye.:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Eser bizim burali hatta burda evlidir kendisi :A
programa renk katacaktir ve gönullulerde sonuna kadar ilerleyebilecek bir aday.
Acun yine fotbolcu atletci boxör bir grup kurmus. Daha gönüllulere göz6 evindende yarişmacilar katilacak.
geçen sene performanslar vasati.
bu sene bakmam herhalde.
en azindan yarişma kısmı dan başka bölumlere bakmam diye ümit ediyorum

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Çok iddialı kadro kurmuş Acun çıtırlarda var favorim Şahika kızlardan Erkeklerden Adem ve İlhan olur :A

Eser ne alaka şimdi? Kadrolu tv yarışmacısı bunlar. Ütopyadakiler hadi neysede,Kısmetse Olurdan Fenomene,Fenomenden stil programına, ordan buraya gelenler var ayar oluyorum. Kesin Acun bunuda sonlara kadar saklar,çok saçma.

Favorim Furkan ve İlhan şu an. :D Pınar ve Seda'da iyiler. :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Eser ne alaka şimdi? Kadrolu tv yarışmacısı bunlar. Ütopyadakiler hadi neysede,Kısmetse Olurdan Fenomene,Fenomenden stil programına, ordan buraya gelenler var ayar oluyorum. Kesin Acun bunuda sonlara kadar saklar,çok saçma.

Favorim Furkan ve İlhan şu an. :D Pınar ve Seda'da iyiler. :A
Onlar erken elenir bence sporcular finale gider :A Geçen sene Avatarın şampi olduğu gibi :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Semihle geçirdim sezonu :A O kdar kötü değildi sadece kadro kötüydü :A Furkanda birşeyler yapar :A İlk hafta kim gider onu merak ediyorum :A

Geçen sene desteklediğim yarışmacı ilk haftadan gitmişti o açıdan berbattı. Ve gönüllüler 2ye bölünmüştü ama ortada 8 2lik bir takım vardı oda kötüydü. :A Bölünecekse 5-4 falan nölünseydi Allstardaki gibi. :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ne güzel gönül rahatligiyla izlemeyecektim bana yapilir mi bu be Sahika'yi seneye biraksaniz ne olurdu yani :A favorim simdiden belli Sahika Ercümen insallah kazanir yarismayi :A