Survivor 2017 - Tanıtım Fragmanı - Ünlüler - Gönüllüler

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cesur Yüreği satmam tabiki ama aralarda Survivora bakarım o kesin :A Çok kritik bölümler oldumu zap yaparım :A

Favorimi şimdiden profil yapayım artık kadın şampiyon çıkmalı :A
ayy aman sizinle uğraşamam ben yatıyorum ama @Bully oklavamı aklına getirsin bence maşşllah normalbir adam boyunda hatta ikinize birden geçirsem uçar gidersiniz ayoll
:A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız Çarşamba Kerem'le Gürkan'ın dizisi başlıyor izliyor muyuz :A Beğenirsem Poyraz'ı satarım belki dermişim. :F
Cesur Yüreği satmam tabiki ama aralarda Survivora bakarım o kesin :A Çok kritik bölümler oldumu zap yaparım :A

Favorimi şimdiden profil yapayım artık kadın şampiyon çıkmalı :A
aaaa bu çarşambaymış bu dizi ayoll haftaya sanıyordum ertuğrulumun yokluğunda iyi başlar izleriz ozaman düşündümde seneye ertuğrulumun yokluğunda gürkanın dizisini izleriz çarşamba izleyecek birşeyimiz olur diğer seneyede osman gelecek zaten o gelene kadar gürkanla idare edelim @EFE UYSAL :A :A :A

aaa yalnız çağatay gibi kerem bursinide sevmiyorum ben @Bully kötüler dururum artık :A gürkan beyi överim belki aras gibi başka bir oğlan bulurum tam kadroyu bilmiyorumda bakarız :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aaaa bu çarşambaymış bu dizi ayoll haftaya sanıyordum ertuğrulumun yokluğunda iyi başlar izleriz ozaman düşündümde seneye ertuğrulumun yokluğunda gürkanın dizisini izleriz çarşamba izleyecek birşeyimiz olur diğer seneyede osman gelecek zaten o gelene kadar gürkanla idare edelim @EFE UYSAL :A :A :A

aaa yalnız çağatay gibi kerem bursinide sevmiyorum ben @Bully kötüler dururum artık :A gürkan beyi överim belki aras gibi başka bir oğlan bulurum tam kadroyu bilmiyorumda bakarız :A :A :A
Tutarsa izlersin tabii seneye de :A

Kerem reyizin tüm projeleri güzeldir bu dizinin de sağlam olacağına inancım tam :Z Gürkan zaten efsane oyuncu.

Bakarsın seversin Kerem'i bu diziyle, olmazsa sana başka bir parlak buluruz illa ki :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tutarsa izlersin tabii seneye de :A

Kerem reyizin tüm projeleri güzeldir bu dizinin de sağlam olacağına inancım tam :Z Gürkan zaten efsane oyuncu.

Bakarsın seversin Kerem'i bu diziyle, olmazsa sana başka bir parlak buluruz illa ki :F
keremi sevmek istemiyorum vlla ayoll çağataygibi ısınamam ama arasa şaşırtıcı şekilde ısındım işte :F :F :F

bu sezon sabretmeleri lazım ayoll seneye tutar bu dizi çünkü bu sezon değil kolaymı rakipleri17 reyting alıyor kendileri 5-6 da kalıcak yapımcımın bir süre morali bozulucaktır bakalım :A :A :A

aa bu arada bensu gibi bir beceriksiz kadın oıyuncuda burda leylamıdır nedir kız dizi batırma makinası ayoll :A :A .A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ünlülere başarılar şimdiden. :Z Favorim Furkan, İlhan ya da Adem olur gibi, Serhat FB'liği yüzünden şansını kaybetti. :A

Gönüllülere göre daha avantajlıyız kadrolara bakıldığında. :D

Ya lütfen sen Furkan'ı ve İlhan'ı tutma git Adem'i tut lütfen. :(

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Cok fazla ilgimi cekmedi gözüm Sahika'dan baskasini görmüyor :A

Seda ilk haftalarda güme gider diye korkuyorum. Ama daha başlamadan olay tahminlerim var; Şu Sabriye,Sema,Berna ve Pınar çok hırslı olacak. Seda oyun kazanamadı diye ona yüklenecekler onada Şahika destek çıkacak falan ama Seda gidince kızlar Şahika'ya yüklenmeye başlıcak ama Şahika'da iyi performans gösterecek. Ve şu Çılgın Sedat mı ne Seda onunla anlaşacak gibi ama umarım Furkan'la anlaşır iki favorim beraber anlaşsınlar ikiside oyuncu :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Seda ilk haftalarda güme gider diye korkuyorum. Ama daha başlamadan olay tahminlerim var; Şu Sabriye,Sema,Berna ve Pınar çok hırslı olacak. Seda oyun kazanamadı diye ona yüklenecekler onada Şahika destek çıkacak falan ama Seda gidince kızlar Şahika'ya yüklenmeye başlıcak ama Şahika'da iyi performans gösterecek. Ve şu Çılgın Sedat mı ne Seda onunla anlaşacak gibi ama umarım Furkan'la anlaşır iki favorim beraber anlaşsınlar ikiside oyuncu :A :A
Kimin kimle anlasacagi hic belli olmaz burasi Survivor burda her sey gercek :A :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Umarım bu sefer oyunlar dönmez kumpaslar yalanlar falan olmaz. Geçen sene bariz belliydi olduğu çok hem de. Olursa yine bırakırım anında. Netten geceleri bakacağım yine. Tuttuklarım Furkan ve Eser. Geçen sene Final'e az yakın bir zamanda anında bırakmıştım tekrarlıyorum artık yalan kumpaslar hileler olmasın! @vadikızı ve diğerleri.. (NOT Furkan ve Eser için bakacağım. :innocent:)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,186
Puanı
1,060
Umarım bu sefer oyunlar dönmez kumpaslar yalanlar falan olmaz. Geçen sene bariz belliydi olduğu çok hem de. Olursa yine bırakırım anında. Netten geceleri bakacağım yine. Tuttuklarım Furkan ve Eser. Geçen sene Final'e az yakın bir zamanda anında bırakmıştım tekrarlıyorum artık yalan kumpaslar hileler olmasın! @vadikızı ve diğerleri.. (NOT Furkan ve Eser için bakacağım. :innocent:)

Ben daha karar vermedim bakabilrsem belli olur:D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Uzun süredir girmiyodum, Survivor başlamadan artık karar verdim hergün biraz girmeye çalışacam. :) Beğendiğim yarışmacılar şimdilik ünlülerden Pınar gönüllülerden Gökhan ve Tuğçe oldu, bakalım zamanla değişir büyük ihtimalle. :D