Survivor 2017 - Tanıtım Fragmanı - Ünlüler - Gönüllüler

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Başlarda geçemez tabii İçerde'yi ama Survivor dizilerin aksine yaza doğru yükseltiyor reytingini, bu yüzden İçerde'yi de zorlayabilir yani hazırla kendini geçilince üzülme sonra. :A
pazartesileri içerde izleyeceksn tabikide değilmi o_Oo_Oo_O
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
ayyy bak @Billy Kane neye ertuğrulu sattığı için ertuğrulda kurdoğlu diye bir hain vardı ona kurdoğlu lakabı takdım sanada acunun içerdeki adamı diye söylerim heryerde vlla hiç kusura bakma :A :A :A

Başka günler izle survivoru pazartesi ihtimali yok :F
Satacak satacak Survivor onun vazgeçilmezi :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ayyy bak @Billy Kane neye ertuğrulu sattığı için ertuğrulda kurdoğlu diye bir hain vardı ona kurdoğlu lakabı takdım sanada acunun içerdeki adamı diye söylerim heryerde vlla hiç kusura bakma :A :A :A

Başka günler izle survivoru pazartesi ihtimali yok :F
Acun'un adamı olmak şereftir benim için. :A

Bölümlere bağlı, Survivor'ı netten izlemek zor oluyor ama diziler rahatlıkla izleniyor, Bodrum Masalı'nı bile satarım gibi. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Acun'un adamı olmak şereftir benim için. :A

Bölümlere bağlı, Survivor'ı netten izlemek zor oluyor ama diziler rahatlıkla izleniyor, Bodrum Masalı'nı bile satarım gibi. :Z
bodrum masalı zaten biter yakında ayoll :F

içerde diğer dizilere benzemezki ayy bilmece gibi bir dizi oan canlı canlı ters köşe olmalısın diziden en ufak bir spoi yersen mesala ters köşe olucak bir sahneyi öğendin tekrarını izlerken zevk alamazsın hatta hiçizleme daha iyi :F mutlaka canlı izlemen lazım içerde dizisini acunu hafta sonu izle :A :A :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

içerde diğer dizilere benzemezki ayy bilmece gibi bir dizi oan canlı canlı ters köşe olmalısın diziden en ufak bir spoi yersen mesala ters köşe olucak bir sahneyi öğendin tekrarını izlerken zevk alamazsın hatta hiçizleme daha iyi :F mutlaka canlı izlemen lazım içerde dizisini acunu hafta sonu izle :A :A :A
Survivorun nette bölümü yok sadece önemli sahneleri yükleniyor :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Ne bitmesi be senin dandik Yüksek Sosyete ve Seviyor Sevmiyor'la karıştırma dizimi. ss 5 reytinge çıktık yeniden geçen hafta. :Z

Survivor'da da ada konseyi heyecanı var dimi @EFE UYSAL :Z Pazartesi günkü bölümün önemine bağlı diyelim o zaman. :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ne bitmesi be senin dandik Yüksek Sosyete ve Seviyor Sevmiyor'la karıştırma dizimi. ss 5 reytinge çıktık yeniden geçen hafta. :Z

Survivor'da da ada konseyi heyecanı var dimi @EFE UYSAL :Z Pazartesi günkü bölümün önemine bağlı diyelim o zaman. :A
Aynen ada konseyi olacak pazartesi ilk haftalar pazartesi ve reytingler tavan :Z :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Survivorun nette bölümü yok sadece önemli sahneleri yükleniyor :A
ayyy bilmem vlla billy kne gibi sanada hain olrak söylerim ozaman acunun içerdeki hain adamı @Bully o_Oo_Oo_O
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız Çarşamba Kerem'le Gürkan'ın dizisi başlıyor izliyor muyuz :A Beğenirsem Poyraz'ı satarım belki dermişim. :F
Survivor herşeye bedel demekki :A
hhahaha enginle gürkanın dizilerine bakmıcam türk dizilerinin sayısını bu yıl kaçırdım bazıları bitsin diye bakıyorum hatta :F

şimdi ölümcül soruyu soruyorum @EFE UYSAL perşembeye gele survivor cesur yüreği satarmısın ertuğrulu içerdeyi satan billy kane ve bully gibi çıkıcağını sanmıyorum bence cesur yürek dersin :A :A :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
hhahaha enginle gürkanın dizilerine bakmıcam türk dizilerinin sayısını bu yıl kaçırdım bazıları bitsin diye bakıyorum hatta :F

şimdi ölümcül soruyu soruyorum @EFE UYSAL perşembeye gele survivor cesur yüreği satarmısın ertuğrulu içerdeyi satan billy kane ve bully gibi çıkıcağını sanmıyorum bence cesur yürek dersin :A :A :A
Cesur Yüreği satmam tabiki ama aralarda Survivora bakarım o kesin :A Çok kritik bölümler oldumu zap yaparım :A

Kız Çarşamba Kerem'le Gürkan'ın dizisi başlıyor izliyor muyuz :A Beğenirsem Poyraz'ı satarım belki dermişim. :F
Favorimi şimdiden profil yapayım artık kadın şampiyon çıkmalı :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Bakmazsan bakma çok da umrumdaydı. ss

Cesur Yürek biter zaten yakında :A