Survivor 2017 - 6. Bölüm Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kasvetli bir dizi seni sarmayabilir :A

Aynen aga herkes dizi öneriyor en iyisi eldeki avuçtakileri avuçlamak :A

Biz ne kasvetler gördük bu ne ki :A Severim diye düşünüyorum, zaten siyasete karşı biz de boş değiliz senin gibi siyaset tartışıp banlanmıyorum diye ilgisiz sanma beni :A sadece vaktimi siyaset tartışarak geçirmek istemiyorum sonucu bir yere varmıyor çünkü :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bende uyanırım birşekilde Nadal için herşeyi yaparım :A
Yarın @MasacRE- yi iyi rezil edecez hazırlan Lebrona bulaşmıştı dersini aldı şimdi Nadala bulaşıyor yine dersini alacak :A İyide sıvarız orayı ama @destere de gelsin :A
Aynen bu @MasacRE- hep yanlış kişilere bulaşıyor bir türlü doğru adamı bulamadı. :A :A Federer'in bu sertlikte ve formda bir Nadal'a karşı koyması çok zor. Sağlam bir maç bekliyorum ama kazanacağımızdan eminim. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben son 3 4 maçta sabah saat kurdum uyandım valla. :A Bunda da öyle olacak kaçta uyursam uyim kuracam saati kalkıcam. Önce kahvaltıya bi yere gidicez ordan koşa koşa maç için eve döneceğim. :A

Bende uyanırım birşekilde Nadal için herşeyi yaparım :A
Yarın @MasacRE- yi iyi rezil edecez hazırlan Lebrona bulaşmıştı dersini aldı şimdi Nadala bulaşıyor yine dersini alacak :A İyide sıvarız orayı ama @destere de gelsin :A

En son gsw-cavs maçı öncesinde birileri konuşuyordu sonra bir baktım devre arası olmadan ikisi de horul horul uyuyordu @Doğu :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
En son gsw-cavs maçı öncesinde birileri konuşuyordu sonra bir baktım devre arası olmadan ikisi de horul horul uyuyordu @Doğu :A
Final serisinde görüşelim efenim bırakınız geçiniz bu işleri. :A :A 7 maç deplasman turnesinden gelmiş yorgun yorgun oynuyoruz deplasmanda tabi ki erken kopacak maç normal sezon bu. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bu sene bu leşleri erken uyutacağız :A Takım ateş ediyor maşallah :A
Biz ne kasvetler gördük bu ne ki :A Severim diye düşünüyorum, zaten siyasete karşı biz de boş değiliz senin gibi siyaset tartışıp banlanmıyorum diye ilgisiz sanma beni :A sadece vaktimi siyaset tartışarak geçirmek istemiyorum sonucu bir yere varmıyor çünkü :A
Biliyorum apolitik olmadığını :A İlgin varsa izle yani güzel dizi :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Final serisinde görüşelim efenim bırakınız geçiniz bu işleri. :A :A 7 maç deplasman turnesinden gelmiş yorgun yorgun oynuyoruz deplasmanda tabi ki erken kopacak maç normal sezon bu. :A

Farketmez her türlü ezip geçeceğiz bu sefer şansınız yok :A Teniste nasıl sizin adam favoriyse yarınki maçta baskette de gsw öyle favori işte :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Zaten sen siyasete girme bencede @Doğu ile aran bozulur :A
O maçı bizimkiler takmamıştı bile normal bir maç sonuçta geçen sene finalde nasıl yendiğimizi biliyorlar :A @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Farketmez her türlü ezip geçeceğiz bu sefer şansınız yok :A Teniste nasıl sizin adam favoriyse yarınki maçta baskette de gsw öyle favori işte :A
Geçen yaz da siz favoriydiniz 3-1 öndeydiniz ama sonucu gördük. :A O kadar emin konuşmayalım bence orada bir KİNG var sonuçta. :A Ha diyeceksin ki sen niye emin konuşuyorsun çünkü King=Messi=Nadal. :A :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Geçen yaz da siz favoriydiniz 3-1 öndeydiniz ama sonucu gördük. :A O kadar emin konuşmayalım bence orada bir KİNG var sonuçta. :A Ha diyeceksin ki sen niye emin konuşuyorsun çünkü King=Messi=Nadal. :A :A
Tek farkımız var Messinin yerine CR7yi alalım :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Mümkünatı yok çünkü ne kadar kabul etmesen de o yazdığım evrensel bir gerçek. :A Tarihin gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu Messi'dir bunun ötesi berisi yoktur. :A
Uğraşanları takdir ediyorum emekleri karşılığında bir adet like atıyorum ama ben uğraşamam :A
Ben beğendiklerime harika beğenmediklerime kısaca olmamış atıyorum :A :A
Mümkünatı yok çünkü ne kadar kabul etmesen de o yazdığım evrensel bir gerçek. :A Tarihin gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu Messi'dir bunun ötesi berisi yoktur. :A
Ne özelliği varki en iyi tek takımda oynamış bir adam Arjantin milli takımı ve o kadarosu ile kupası yok :A Maradona ve Pele gibi adamların kupası var ayrıca farklı takımlardada oynamışlar :A Ronaldoda millli takımıyla o kısıtlı takımıyla kupa kazandı utanın :A
Birde bu var en iyi CR7dir :A
C2UNFZgXgAE7zRx.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Geçen yaz da favoriydik ama bu sefer ağır favoriyiz Durant geldi la ötesi var mı :A King falan dinlemeyiz sen hiç umutlanma bu yıldan hiç şansınız yok :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bizde Love Irvıng ve Lebron varken sırtımız yere gelmez :A

Hayırlısı be gülüm :A

curry-thompson-green-durant-770x430.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Uğraşanları takdir ediyorum emekleri karşılığında bir adet like atıyorum ama ben uğraşamam :A

Senle en azından o yönümüz ortak. Bu @MEnes ile herşeyimiz zıt, nasıl ikimiz de gs'yi tutuyoruz şaşıyorum bazen :A
He ya hiç ortak yön yok Gs dışında ama tatlı bir rekabet ortamı oluşturabildik yani. :A Hem de aynı yolda yürüyebiliyoruz değişik oldu bu iş. :A
Ben beğendiklerime harika beğenmediklerime kısaca olmamış atıyorum :A :A

Ne özelliği varki en iyi tek takımda oynamış bir adam Arjantin milli takımı ve o kadarosu ile kupası yok :A Maradona ve Pele gibi adamların kupası var ayrıca farklı takımlardada oynamışlar :A Ronaldoda millli takımıyla o kısıtlı takımıyla kupa kazandı utanın :A
Birde bu var en iyi CR7dir :A
Ekli dosyayı görüntüle 53759
Yahu şu kıyaslamayı yapmak bile tam bir fecaat. Nasıl bir futbol aklı var ki sizde Ronaldo Messi'den iyi diyebilecek duruma geldiniz. Nerenizle izliyorsunuz bu futbolu ya anlam veremiyorum. :A Messi için ne özelliği var ki diye bir soru sorabilecek duruma nasıl gelebildin yani aklım almıyor. :A Ben bu konuya hiç girmeyeceğim çünkü alacağım cevaplar karşısında kanım donacak belli. :A Maradona kendisi dedi daha geçen gün Messi'nin o kupaya ihtiyacı yok onun gibisini görmedim diye, daha konuşmaya gerek bile yok bu konuda. :A
Geçen yaz da favoriydik ama bu sefer ağır favoriyiz Durant geldi la ötesi var mı :A King falan dinlemeyiz sen hiç umutlanma bu yıldan hiç şansınız yok :A
Ben bilmem King bilir. Hele bir yaz gelsin buradayız görüşeceğiz. :A