Survivor 2017 - 6. Bölüm Yorumları

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bu da benim kötü alışkanlığım işte tutulduk bir kere Acun'a onsuz duramıyorum artık :A

@Doğu 2-3 tane yerli dizi izliyorum onun dışında yabancılara devam sanki 7-24 yerli dizi izliyormuşum gibi konuşma :A Asıl sen daha yeni yeni yabancı dizilerin kıymetini anlıyorsun :A Tenis de gayet zevkli bir spordur futbolda 22 tane yuvarlak topun peşinden koşuyor onu ayıla bayıla izliyorsun ama :A
Çok mantıklı bir açıklama hak veriyorum :A Yabancı dizileri yeni keşfettiğim için her gün kendime küfrediyorum adeta kültür şoku yaşıyorum kime saldıracağımı bilemedim :A Yerli dizi izleyen herkese kin güdüyorum geçen gün kardeşimi televizyon kumandasıyla tokatlıyordum zor tuttular :A

Aslında burada çok güzel bir resim vardı da onu atarak olayı karıştırmak istemiyorum sen biliyorsun. :A :A Wowowow diye başlıyor. :A Voleybol konusuna gelince pek izlemeye fırsat bulamadığım ama yine de sevdiğim bir spordur. :A
Mübarek kardeşim bizimki tamamen spor aşkı :A Bizi hedef göstermeye utanmıyor musun? :A Birazdan @Çiğdem- elinde kızgın maşasıyla gelip bizi dürtükleyecek olan bize olacak :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok mantıklı bir açıklama hak veriyorum :A Yabancı dizileri yeni keşfettiğim için her gün kendime küfrediyorum adeta kültür şoku yaşıyorum kime saldıracağımı bilemedim :A Yerli dizi izleyen herkese kin güdüyorum geçen gün kardeşimi televizyon kumandasıyla tokatlıyordum zor tuttular :A

Mübarek kardeşim bizimki tamamen spor aşkı :A Bizi hedef göstermeye utanmıyor musun? :A Birazdan @Çiğdem- elinde kızgın maşasıyla gelip bizi dürtükleyecek olan bize olacak :A
Tüm bildiklerimi sana aktaracağım senin sensein olarak merak etme sen. :A :A Ben seni iyi ederim. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
sporun özüne iniyorlar plaj voleybolu diyip geçmemek lazım:) kumun vücutta oluşturduğu tomurcuklanmalar insanın doğayla nasıl başa çıktığına dair mükemmel bir gösteri sunuyor bizlere :)
İşte anlatmak istediğim tam olarak bu :A Sürreal bir bakış açısıyla olayı masaya yatıran bu sıvacı kardeşimize her beğeni bir helal olsun :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Tamam ona da şunu göndereyim bari. :A
hqdefault.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Şimdi hangi yabancı dizileri izliyorsun sen :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
La nasıl sanatı sanat için seviyorsak sporu da bireylere bakmadan sanat gözüyle bakarak spor olarak seviyoruz. :A Tenis izlemesi muazzam keyifli bir spordur. :A Yüksek seviyede insanüstü maçlara şahit olan biri olarak izlemekten vazgeçmeyeceğimi belirterek bu konudaki net fikirlerimi söyleyip noktalıyorum. :A

Yarın 11.30'damı başlıyor maç :D Konu açalım sen, ben @EFE UYSAL sıvayalım orayı, @Doğu nun ilgisini çekmedi tenis :A

@sürgünüm abi senden de ses çıkmadı hiç sen de mi sevmiyorsun tenisi ? :D

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yarın 11.30'damı başlıyor maç :D Konu açalım sen, ben @EFE UYSAL sıvayalım orayı, @Doğu nun ilgisini çekmedi tenis :A

@sürgünüm Senden de ses çıkmadı abi hiç sen de mi sevmiyorsun tenisi ? :D
Aynen konusunu yarın sabah üşenirim gibi duruyor bu geceden açalım sıvarız bir güzel. :A Da şu var sabah bana iş kitlediler kahvaltı muhabbeti varmış 11'de. Oradan son süratta çıkıp maça yetişmeye çalışacağım umarım kaçırmam 1 dakikasını bile. :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Aynen konusunu yarın sabah üşenirim gibi duruyor bu geceden açalım sıvarız bir güzel. :A Da şu var sabah bana iş kitlediler kahvaltı muhabbeti varmış 11'de. Oradan son süratta çıkıp maça yetişmeye çalışacağım umarım kaçırmam 1 dakikasını bile. :A
Ben 5e kadar burdayım açarım gece :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bakarım ona da mutlaka :A Ancak şu an siyaset alanına merakım olduğu için House of Cards'ı bitirmek istiyorum. Baya sardı :)

House of Cards'ı ben de izleyecem de bir başlayamadım. Başlasam devamı gelir güzel dizi gibi görünüyor çünkü de o başlangıcı yapamadım bir türlü :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
İyi iyi sen aç sabah damlarız konuşuruz. :A Zaten tenis yorumlaması en kolay spor, 2 oyun da 1 reklama ve araya giriyor rahat rahat hakkında konuşacak zamanımız olacak. Bol bol kritik yapıp konuyu coştururuz. :A
Nasıl uyancam onu düşünüyorum şimdiden keşke abd açık olsaydı gece oluyor maçlar on numara gecemizde yorumlardık sessiz sessiz izlerdik raha rahat.sss

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Nasıl uyancam onu düşünüyorum şimdiden keşke abd açık olsaydı gece oluyor maçlar on numara gecemizde yorumlardık sessiz sessiz izlerdik raha rahat.sss
Ben son 3 4 maçta sabah saat kurdum uyandım valla. :A Bunda da öyle olacak kaçta uyursam uyim kuracam saati kalkıcam. Önce kahvaltıya bi yere gidicez ordan koşa koşa maç için eve döneceğim. :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ben son 3 4 maçta sabah saat kurdum uyandım valla. :A Bunda da öyle olacak kaçta uyursam uyim kuracam saati kalkıcam. Önce kahvaltıya bi yere gidicez ordan koşa koşa maç için eve döneceğim. :A
Bende uyanırım birşekilde Nadal için herşeyi yaparım :A
Yarın @MasacRE- yi iyi rezil edecez hazırlan Lebrona bulaşmıştı dersini aldı şimdi Nadala bulaşıyor yine dersini alacak :A İyide sıvarız orayı ama @destere de gelsin :A