Survivor 2017 - 50. Bölüm Tanıtımı - Adem vs Sema

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Aaa hepinizde nekadar taraflisiniz :D
Şimdi izledim fragmani, Sema normal öyle demesi, aclik ve özlem bir anneye o sözleri dedirtiyorsa bu çok doğal. Siz bilmezsiniz tabi annelik/babalık duygusunu :A
Bence Sema, Sabriye ve Şahikayı kaskediyorsa çok hakli! Onlar yüzünden hep oyun gidiyor. Oyunların coğunu kazanan her kişi böyle davranır.
SABRIYE bir oyun aldi diye Ademi ne hale getirdi bırakında Sema böyle desin.
Sema tabiki Serenay gibi her defasinda bozuk olak gibi ayni seyleri derse antipatik olur :p

MESAJIM senin içinde geçerli :A

Canım ben Semanın anneliğine birşey demedim evladını özlüyor görmesi uzaktayken ondan birşeyler istemesi normal anne sonuçta ve en önemliside babadan ayrı bir evlat yetiştiriyor bir bayan olarak bu konuda her zaman Semanın yanındayım ki benim de iki yiğenim var kendi evladımmış gibi seviyorum üstlerine titriyorum ve ben Adem ve Sema destekliyorum dedim Kızdığım nokta şuydu sen evladını düşünüyorsan karşı tarafında ailesi var aynı şartlarda ordasınız streslisiniz açsınız onlarıda düşünmek lazım Sema sadece kendi yarışıyormuş onlar hiç yarışmıyormuş gibi kendisini düşünerek konuşuyor oyunlarda iyisin bunu tartışamayız ama sadece diğerlerini düşünerek konuşsun demek istedim orda tek onun çocuğu yok:Dha şunuda eklim Sabriye ile Şahikayı kastediyorsa
haklıdır ikiside çok iyi değiller yarışta

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
ama çok farklı konuşuyor burda tabiki bir duygusallık olabilir ama tüm yarışmacılarda bu olmuştur mutlaka,o oğlunu özlediyse öbürleride annesini babasını kardeşlerini çoçuklarını eşini mutlaka özlemiştir,burda birazcık kendini düşünüyor tarzında konuştu sanki:)

Canım ben Semanın anneliğine birşey demedim evladını özlüyor görmesi uzaktayken ondan birşeyler istemesi normal anne sonuçta ve en önemliside babadan ayrı bir evlat yetiştiriyor bir bayan olarak bu konuda her zaman Semanın yanındayım ki benim de iki yiğenim var kendi evladımmış gibi seviyorum üstlerine titriyorum ve ben Adem ve Sema destekliyorum dedim Kızdığım nokta şuydu sen evladını düşünüyorsan karşı tarafında ailesi var aynı şartlarda ordasınız streslisiniz açsınız onlarıda düşünmek lazım Sema sadece kendi yarışıyormuş onlar hiç yarışmıyormuş gibi kendisini düşünerek konuşuyor oyunlarda iyisin bunu tartışamayız ama sadece diğerlerini düşünerek konuşsun demek istedim orda tek onun çocuğu yok:Dha şunuda eklim Sabriye ile Şahikayı kastediyorsa
haklıdır ikiside çok iyi değiller yarışta
Bencillik insanın doğasında var :D haklı :A