Survivor 2017 - 50. Bölüm Tanıtımı - Adem vs Sema

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
ayy ilhan herkesi yeniyordu bee efeyle kaanın ademide ilhan sayesinde kazanıtyor aynı takıma girmiş akıllık edip ilhan kazanıyor diğerleir yattığı yerden oyun kazanıyor ayoll :A
Ademi yarın parkurda izle bakalım kim sayı getiriyor ama sen izlemezsin işine gelmez :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ayy ilhan herkesi yeniyordu bee efeyle kaanın ademide ilhan sayesinde kazanıtyor aynı takıma girmiş akıllık edip ilhan kazanıyor diğerleir yattığı yerden oyun kazanıyor ayoll :A

Ademi yarın parkurda izle bakalım kim sayı getiriyor ama sen izlemezsin işine gelmez :A
Ayy size doyum olmaz canlar ama ben yatayım artık yoksa okulda ölü gibi dolaşacam :A İyi geceler, tatlı rüyalar :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ayy size doyum olmaz canlar ama ben yatayım artık yoksa okulda ölü gibi dolaşacam :A İyi geceler, tatlı rüyalar :D
iyi geceler ben üni döneminde 6 da uyanıyordum sen kaçta kalkıyorsun gerçi 7 de kalksan bile 4 saatin kalmıs 3 te dalıcağını dşğnürsek :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
iyi geceler ben üni döneminde 6 da uyanıyordum sen kaçta kalkıyorsun gerçi 7 de kalksan bile 4 saatin kalmıs 3 te dalıcağını dşğnürsek :A
8,9, bazen 10 günlere göre değişiyor işte :A Yarınki dersim 8.30'da mesela, ama kahvaltı yapmadan 8'e doğru kalkar giderim ben, ne kadar uyursam kar :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8,9, bazen 10 günlere göre değişiyor işte :A Yarınki dersim 8.30'da mesela, ama kahvaltı yapmadan 8'e doğru kalkar giderim ben, ne kadar uyursam kar :A
ooo sen iyi uyuyorsun bee birde burda kendini acındırma ayoll fosul fosul uyuyorsun işte 10 falan :A

bazen ilk derse girmezdim bende uyumak için arkadaşlarım yerime imza atıyordu 2.dersede geliyordum zaten ilk derse varmıs gibi davranıyorduk :A :A :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
ooo sen iyi uyuyorsun bee birde burda kendini acındırma ayoll fosul fosul uyuyorsun işte 10 falan :A

bazen ilk derse girmezdim bende uyumak için arkadaşlarım yerime imza atıyordu 2.dersede geliyordum zaten ilk derse varmıs gibi davranıyorduk :A :A :A
Ben 3te 4te yatarım 8 buçukta kalkarım yani anlıcağın hiç uyuyamıyorum :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Çarşamba ve Perşembeleri 10'a doğru uyanabiliyorum, diğer günler 8-9 falan ama kahvaltı yapmadığım için vakit kazanıyorum işte :A

Ben uykuyu çok severim en az 7-8 saat uyumazsam günüm kötü geçer :A Ay kaçtım artık ne haliniz varsa görün :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çarşamba ve Perşembeleri 10'a doğru uyanabiliyorum, diğer günler 8-9 falan ama kahvaltı yapmadığım için vakit kazanıyorum işte :A

Ben uykuyu çok severim en az 7-8 saat uyumazsam günüm kötü geçer :A Ay kaçtım artık ne haliniz varsa görün :F
7 SAAT EN DENGELİSİ EVET :A hadi cicili bicili rüyalar sana cnm :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Senin oğlun varsa diğerlerinin de annesi babası kardeşleri var. Kimse oraya sen oğlunla görüşme diye kaybetmeye çıkmaz, çıkmıyo.Boş boş konuşma Sema :))

@EFE UYSAL youtube girince açıldı izledim Semaya kızdığın kadar valla hep ben tamam sen annesin oğlun var anlıyoruz kendini düşünüyosun da karşıdakinide düşün biraz

Sanki sadece mektup onun oğlundan yazılmış orda öbürleri içinde mektup yazılıyor bu nasıl bir yorumdur
Aaa hepinizde nekadar taraflisiniz :D
Şimdi izledim fragmani, Sema normal öyle demesi, aclik ve özlem bir anneye o sözleri dedirtiyorsa bu çok doğal. Siz bilmezsiniz tabi annelik/babalık duygusunu :A
Bence Sema, Sabriye ve Şahikayı kaskediyorsa çok hakli! Onlar yüzünden hep oyun gidiyor. Oyunların coğunu kazanan her kişi böyle davranır.
SABRIYE bir oyun aldi diye Ademi ne hale getirdi bırakında Sema böyle desin.
Sema tabiki Serenay gibi her defasinda bozuk olak gibi ayni seyleri derse antipatik olur :p

Sema'nın sinsiliği sonunda gün yüzüne çıkıyor.:A
MESAJIM senin içinde geçerli :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şimdi izledim fragmani, Sema normal öyle demesi, aclik ve özlem bir anneye o sözleri dedirtiyorsa bu çok doğal. Siz bilmezsiniz tabi annelik/babalık duygusunu :A
Bence Sema, Sabriye ve Şahikayı kaskediyorsa çok hakli! Onlar yüzünden hep oyun gidiyor. Oyunların coğunu kazanan her kişi böyle davranır.
Sema tabiki Serenay gibi her defasinda bozuk olak gibi ayni seyleri derse antipatik olur :p

Senin de Sero'ya olan hırsın bi bitmedi.:A
Şahika çok haklı geldi bana doğru konuşuyor.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

ama çok farklı konuşuyor burda tabiki bir duygusallık olabilir ama tüm yarışmacılarda bu olmuştur mutlaka,o oğlunu özlediyse öbürleride annesini babasını kardeşlerini çoçuklarını eşini mutlaka özlemiştir,burda birazcık kendini düşünüyor tarzında konuştu sanki:)