Survivor 2017 - 128. Bölüm (Yarı Final) Yorumları

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Adem kazanırsa Survivor'da ilk defa haketmeyen biri kazanmış olacak. :) :D

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
hahah aa sen kısaca bir özet geçsene cnm karınca gibi ayzılar uzunda :F
Adem ile Volkan yarışa çıkıyor tamammı Puzzleda Adem önde bitiriyo yapıyı sonra sonra Ogesu gelerek puzzle yanlış puzzle yanlış diyor ama normalde yanlış değil sonra oyunu Volkan kazanıyo Adem soruyor Ogesuya neden yalan söylüyorsun dedi o da görmemiştim yanlışlıkla söyledim dedi gülerek.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Adem ile Volkan yarışa çıkıyor tamammı Puzzleda Adem önde bitiriyo yapıyı sonra sonra Ogesu gelerek puzzle yanlış puzzle yanlış diyor ama normalde yanlış değil sonra oyunu Volkan kazanıyo Adem soruyor Ogesuya neden yalan söylüyorsun dedi o da görmemiştim yanlışlıkla söyledim dedi gülerek.
aaa sırıtıyorsa bilerek yapmıştır :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

22:00 da en geç yanınızda olucam @Bully malum ramazan ama sizin için 22:00 civarı gelecem inş :Z:Z:Z
Şimdi eve gelirken apartman görevlisiyle karşılaştım, koyu Ademci ve Trabzonlu :D Adem sırf Sabriye'ye katlanabildiği için bile şampiyon olmalı diyor :F Karadeniz, Güneydoğu ve İç Anadolu'da oylar hep Adem'e gelir diyor :D

Akşamı merakla bekliyoruz bakalım, harikasın Çiğdemcim, birlikte bir güzel yorumlaşalım, kapanışı güzelce yapalım :Z

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Şimdi eve gelirken apartman görevlisiyle karşılaştım, koyu Ademci ve Trabzonlu :D Adem sırf Sabriye'ye katlanabildiği için bile şampiyon olmalı diyor :F Karadeniz, Güneydoğu ve İç Anadolu'da oylar hep Adem'e gelir diyor :D

Akşamı merakla bekliyoruz bakalım, harikasın Çiğdemcim, birlikte bir güzel yorumlaşalım, kapanışı güzelce yapalım :Z
Baya param gitti 2 gündür ama Ademe feda olsun bugün 70 SMS atıcam :A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Zaten bilerek yaptı zaten sahtekarlık ve centilmenliğe aykırı bu :A:A
hhaha aa doğru açıdan bakmış adam çünkü karadenizliler olarak sabriden şikayetçiyiz :F

adem sabrından dolayı oyumuzu alabilir evet çok doğru bir tespit :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,167
Puanı
1,060
Ayy Ademmm Finaldeymişş çok sevindimm:Z dün nasıl bir program oldu bilmiyorum yorumlarınızı okudğuma göre süper bir program olmuş hadi inşallah Ademmmmmmmmm @EFE UYSAL @Dosi @Bully