Survivor 2017 - 128. Bölüm (Yarı Final) Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
aa bu arada sırf adem ogeday finali olsun diye ilhanımı harcamıs acun çünkü serdar yerine ilhan olsaydı orada işte ozaman ne olucağı belli olmazdı ama ademe oranla ogedayı korumus gibi görünüyor TARAFCI ACUN BEY :A :A :A @Yiğitt @MasacRE- @Bully
Ogeday buraya bileğinin hakkıyla herkesi eze eze geldi :A Yarın da bademi ezecek sıra ona geldi :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aa bu arada sırf adem ogeday finali olsun diye ilhanımı harcamıs acun çünkü serdar yerine ilhan olsaydı orada işte ozaman ne olucağı belli olmazdı ama ademe oranla ogedayı korumus gibi görünüyor TARAFCI ACUN BEY :A :A :A @Yiğitt @MasacRE- @Bully
Acun her sene bir gönüllüyü korur zaten, ama finalde bu oyunu bozacağız hayırlısıyla :A

Twitter'daki anketlerde açık ara Adem önde gidiyor :A @EFE UYSAL

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya sana ne oluyor :A Bütün yıl boyunca survivorla dalga geç her konuda sonra gel burada iki laf et :A Ben senin neyini ciddiye alayım :A
Acun her sene bir gönüllüyü korur zaten, ama finalde bu oyunu bozacağız hayırlısıyla :A

Twitter'daki anketlerde açık ara Adem önde gidiyor :A @EFE UYSAL
survivordan ilhanı tutuyordum sadece ve sizin kız kılıklı için hakkını yediler tabikide ademin ezmesini bekleeycem :A :A :A @EFE UYSAL

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya hadi oradan sen daha önce de bunların gazına gelip konuşuyordun :A Hak yeme falan yok ilhanının gücü o kadarmış karşısında müstakbel şampiyon var tabi elenecek :A
daha önce 2 defa falan izledim ogedaya kendi kendime gıcık olmustum ayoll bir kız kılıklı birisi var ismi ne onun demiştim @Bully a :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Adem 1.olarak finalde işte bu :Z :Z @EFE UYSAL @Dosi vadikızı

Ay bir sürpriz olsa da elense şu @Yiğitt :A
Adem'in finalde olacagini zaten hepimiz biliyorduk :) Yalnız Ogeday birinci olursa şaşırmam. Son kalan yarismacilardan Ogeday haric hepsi Araba sahibi oldular. O kisim kafa karistiriyor.
@EFE UYSAL ilhan elenince Acunun işi plani dedin. Bakiyorumda Serhat elenince tık dememişsin. Beşiktaş ve Fenerbahçe camiasindan iki tanidik futbolcusunu eleyen Ogeday Adem'ide yiyebilir :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
2014'te Yiğit'in şampiyon olmasını çok istemiştim ama olamadı. O da Ogeday gibi karakterli bir insandı. 2 senedir izleyemiyorum fazla bu senede az izledim. Ogeday çok terbiyeli temiz bir çocuk. Karakteri sağlam. Güçlü bir yarışmacı.Hız konusunda Serhat ve Furkandan sonra en hızlı isimdi. 3 erkeğe karşı tek başına savaşması da ayrı bir olaydı. Ogeday kazansın. Adem kazanırsa Ogeday'a biraz haksızlık olacak gibi.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
2014'te Yiğit'in şampiyon olmasını çok istemiştim ama olamadı. O da Ogeday gibi karakterli bir insandı. 2 senedir izleyemiyorum fazla bu senede az izledim. Ogeday çok terbiyeli temiz bir çocuk. Karakteri sağlam. Güçlü bir yarışmacı.Hız konusunda Serhat ve Furkandan sonra en hızlı isimdi. 3 erkeğe karşı tek başına savaşması da ayrı bir olaydı. Ogeday kazansın. Adem kazanırsa Ogeday'a biraz haksızlık olacak gibi.
Adem Ogedaydan su oyunları dışında yarışlarda parkurlarda hep önde geliyordu bu arada...
Adem'in finalde olacagini zaten hepimiz biliyorduk :) Yalnız Ogeday birinci olursa şaşırmam. Son kalan yarismacilardan Ogeday haric hepsi Araba sahibi oldular. O kisim kafa karistiriyor.
@EFE UYSAL ilhan elenince Acunun işi plani dedin. Bakiyorumda Serhat elenince tık dememişsin. Beşiktaş ve Fenerbahçe camiasindan iki tanidik futbolcusunu eleyen Ogeday Adem'ide yiyebilir :)
Acun finalde hile yapamaz net Adem bu gün %45 oy almış SMSte yarın daha fazlası olacak şampiyon Kılıççı olacak rciler şampiyon olamaz geri vitesçiler ağırlğını koyacaksın yarışmaya duruşunla..

Adem Ogedaydan su oyunları dışında yarışlarda parkurlarda hep önde geliyordu bu arada...
Acun finalde hile yapamaz net Adem bu gün %45 oy almış SMSte yarın daha fazlası olacak şampiyon Kılıççı olacak rciler şampiyon olamaz geri vitesçiler ağırlğını koyacaksın yarışmaya duruşunla..

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195

Ben internetten birkaç oyuna bakıyordum. Hep önde geldiği falan yoktu yani şimdi abartmayalım. Yarı yarıya diyelim gönlün olsun. :D Bana kalırsa Ogeday çoğunlukla geliyordu :) Hele işin içine puzzle falan karışınca Adem çoğu zaman yapamıyordu ya da geç çözüyordu.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ben internetten birkaç oyuna bakıyordum. Hep önde geldiği falan yoktu yani şimdi abartmayalım. Yarı yarıya diyelim gönlün olsun. :D Bana kalırsa Ogeday çoğunlukla geliyordu :) Hele işin içine puzzle falan karışınca Adem çoğu zaman yapamıyordu ya da geç çözüyordu.
Puzzleı saymıcan zaten kardeşim Adem puzzleda ve suda sıfır hep Acun o oyunları koydu sen onları izlemişsin muhtemelen :) Adem bir ara çok daha süratliydi sakatlıktan önce kendi ayağına sıktı o zaman.