Survivor 2017 - 109. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bak bak Olimpiyat lafını dilinden hiç düşürmüyor. Ama doping yapmış. Dopingli derecesi dışında başka bir başarısı yok. :) @MasacRE-

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
La yürü git Ogeday'ı gömerlermiş :A Elif kıçını kaldıramadı, Sema 1 saat fark attı Ogeday ne yapsın :A

Eee abla bu işler karşılıklı :A Onlar Ogeday'a laf söylerlerse ben de Ademe söylerim bu kadar basit :A
2 tur döndüler gözden kaçmadı Adem ile yarışırken de 1 tur döndüler yoksa oyunu erken bitirirdik ABV Acun...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,248
Puanı
1,060
Bu yaşanmış bir olay. Tabii sen istediğine inanabilirsin. :)

KAYNAK 1

KAYNAK 2

KAYNAK 3

abi yukarıda kendi açıklamasını koydum etiketleyerek okurmusun bi

@sürgünüm abi yazının tamamı burda

adem_kilicciŞimdiye kadar hep sustum her hangi bir açıklama da yapmadım. artık konuşma vakti geldi.. bu talihsiz olay başıma geldiğin de üzülenler,artık sevinebilirler..sevinenler ise üzülmeye mahkum oldular..Çünkü WADA VE AİBA ingilterede tarafıma yapılan tüm testlerde ve raporlarda kesinlikle doping maddesi kullanmadıgım ortaya çıkmıştır..fakat tedbir kararım çıktığında Bu süreç içinde Çok şey gördüm dostlukların aslında yalan olduğunu tamamen çıkar ilişkisine dayandığını annen den baban dan ailenden başka herkesin yalan olduğunu kimseye kendinden daha fazla guvenmemen gerektigini gordum.kazandığında ringe koşanlar sonrasında ,uzaktan izlediler yuzume karşı gülenler şampiyon diyenler arkamdan yargısız infaz yaptılar..bide herkese bu olayı duyuranlar vardı,tek gayeleri ortalığı bulandırmak tı başta eski federasyon başkanı CANER DOĞANELİ ve onun satın aldığı haberciler ve hala ondan medet uman aciz insanlar, amaçları aman herkes duysun ortalağı karıştıralım ve siyasi olarak mevcut federasyonu yıkalım ve yerine geçelim diyenler vardı,tertemiz bir milli sporcuya ve onun şerefli kariyerine bel altı vuranlar yani.. Her şerde bir hayır vardır derler anlayacağınız ben çok şey gördüm...ve gorduklerım bana kötü de olsa büyük bir ders oldu,Ama onlara soyleyecek tek sözüm ilahi adaletten kaçamazsınız işte ben inandım uğraştım maddi manevi fedakarlıklar yaptım ANNE'min ak sütü gibi helal ve hakkım olan APB DÜNYA ŞAMPİYONLUK ÜNVANIMI OLİMPİYAT VİZEMİ (büyük harfle yazdımki iyi okunsun)vermiş olduğum mücadele sonunda geri kazandım..artık aralık sonundaki 12 raunt luk TİTLE maçıma beklerim tüm sevenlerimizi sevmeyenlerimiz de gelsinler milli bir mücadele nasıl veriliyormuş görsünler tabi milli mücadelenin ne olduğunu biliyorlarsa..✌️

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
abi yukarıda kendi açıklamasını koydum etiketleyerek okurmusun bi
Her yarışmacı ben kullanmadım der zaten, kendini savunması normal yani. En son Süreyya Ayhan basın karşısında ağlayıp yemin ederek kullanmadım demişti.

O ilaçları almadıysa, numunesine o ilaçları CIA ajanları mı yerleştirdi. Yoksa IOC, Adem'e iftira mı atıyor? Uluslararası Olimpiyat Komitesi'nde Türkiye'den de temsilci var, yani bu kararların altında Türkiye'nin de imzası var. :)

Spor Bakanı, her seferinde dopinge karşı sıfır tolarans diyor ya.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,248
Puanı
1,060
Her yarışmacı ben kullanmadım der zaten, kendini savunması normal yani. En son Süreyya Ayhan basın karşısında ağlayıp yemin ederek kullanmadım demişti.

O ilaçları almadıysa, numunesine o ilaçları CIA ajanları mı yerleştirdi. Yoksa IOC, Adem'e iftira mı atıyor? Uluslararası Olimpiyat Komitesi'nde Türkiye'den de temsilci var, yani bu kararların altında Türkiye'nin de imzası var. :)

Süreyya ayhan ile Ademi bir tutmayalım bence valla adem cevabını vermiş işte

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Net görücek ağa orda en çok haneden karakteriyle iyi niyetiyle Ademdir performansında herkesin abarttığı kadar kötü değildir sadece atışlarda şansıızlığı vardır omuza aşacak şu 3 haftada inş :)
Hadi bakalım [emoji4] dua edin de oylamada iki üç kişiyle karşılaşmasın [emoji4]

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Süreyya ayhan ile Ademi bir tutmayalım bence valla adem cevabını vermiş işte
Melekciğim, ben sana burada Adem'i kötülemiyorum. Kimi destekleyip desteklemeyeğin seni ilgilendirir, benim haddime değil. Karışmam da zaten. :)

Ama adam resmi belgelerle kanıtlı olarak doping kullanmışsa ben bunu yazarım. O doping kullanırken utanmıyor da ben yazarken mi utanacağım. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,248
Puanı
1,060
Melekciğim, ben sana burada Adem'i kötülemiyorum. Kimi destekleyip desteklemeyeğin seni ilgilendirir, benim haddime değil. Karışmam da zaten. :)

Ama adam resmi belgelerle kanıtlı olarak doping kullanmışsa ben bunu yazarım. O doping kullanırken utanmıyor da ben yazarken mi utanacağım. :D

Yok ya ne utanması kötülemek değil de konuları iyice bilmek gerek diye bunları paylaşıyorum bende;) ben kullandığına inanmıorum ama

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Adem survivoru 6 ay izledim derken bunları kast ediyordu [emoji4]

Tarihlere dikkat edelim [emoji4]

FB_IMG_1496438350600.jpg

FB_IMG_1496438365142.jpg

Daha neler var neler [emoji4]