Survivor 2016 - 45. Bölüm Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
he tmm doğru diyosun instagramda okuduğuma göre hindistan cevizi atma
varmış bilmeden yorum yapmak istemem ama sanırım semih haksız çıkabilir
"En son dolma ödülünü kaybeden Gönüllüler takımı tam 12 gündür aç En son yaptıkları tartışmada Semih Zafer için "ya kova düşürür ya ipi elinden kaçırır elenip gideceksin"demişti. Zafer ise sinirlenip "seninde ağzınla burnun yer değiştirecek sopayı yeyip gideceksin" sözleriyle tartışmayı alevlendirmişti.Serkay ise "Arkadaşlar bizden bir b*k olmaz" diyerek kaosu tırmandırdı.Zafer Atakanı bile eleyecek kadar güçlüyüm sözleriyle Semihe laf sokmaya başlamış. Semih'in de karşılık vermesiyle tartışma büyüdü ve zafer kızartmak üzere hazırladığı Hindistan cevizini Semihe fırlatır. Semih Zaferin üzerine yürümesi üzerine Zafer Semihin gırtlağına sarılır. Kavga Üzerine Serkay, Efecan ve çekim ekibinin de araya girmesiyle iki yarışmacı farklı yerlere gönderilir.!!"

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
"En son dolma ödülünü kaybeden Gönüllüler takımı tam 12 gündür aç En son yaptıkları tartışmada Semih Zafer için "ya kova düşürür ya ipi elinden kaçırır elenip gideceksin"demişti. Zafer ise sinirlenip "seninde ağzınla burnun yer değiştirecek sopayı yeyip gideceksin" sözleriyle tartışmayı alevlendirmişti.Serkay ise "Arkadaşlar bizden bir b*k olmaz" diyerek kaosu tırmandırdı.Zafer Atakanı bile eleyecek kadar güçlüyüm sözleriyle Semihe laf sokmaya başlamış. Semih'in de karşılık vermesiyle tartışma büyüdü ve zafer kızartmak üzere hazırladığı Hindistan cevizini Semihe fırlatır. Semih Zaferin üzerine yürümesi üzerine Zafer Semihin gırtlağına sarılır. Kavga Üzerine Serkay, Efecan ve çekim ekibinin de araya girmesiyle iki yarışmacı farklı yerlere gönderilir.!!"
Bunu bende gördum ama acun kavga anını konseye gelırken demıştı. Nasıl h.cevızı kızartıyor?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yarisini zaten biz biliyoruz önceki bölümlerde olan. Semih ile zaferlerin ortak buluşma ani yok ki tartissiz muhtelen konseye gelirken oldu olay

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Bunu bende gördum ama acun kavga anını konseye gelırken demıştı. Nasıl h.cevızı kızartıyor?
1 bucuk saat önce oldu demisti konseyse. Yani konseyden bir bucuk saat önce. Yazilanlar dogru olmasada asagi yukari böyle birseydir

Yarisini zaten biz biliyoruz önceki bölümlerde olan. Semih ile zaferlerin ortak buluşma ani yok ki tartissiz muhtelen konseye gelirken oldu olay
Acun gelirken demedi. Konseyden bir bucuk saat önce dedi.

Sende ne dolmuşsun ya saydır saydır bitiremiyon.))
Biraz öyle olmus ama az bile dedim. Hayal dunyasinda yasayan kendinide hayaline inandiran bos konusan biri iste. Rambo özentisi komedi birisi

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yunus ve efe fanları Zaferin diskalifiye oldugunu söylüyorlar(b) Hesabında onları engellemiş:F
@beyazsoy @Bully @eskici @Yiğitt @dosimosi @vadikızı @Maskeli Fedai
Hesabini başkası kulaniyor olabilir acun zafere cumaya kadar internet verecegine sanmam. Simdi nihale baktim cuma günü anca internete girmiş. Acun bu sene internet sızıntılarına cok dikkat ediyor
O gün ben izleyemedim, Acun Semih ve Zafer arasında istemediğimiz olaylar yaşıyoruz deyince noldu? (b)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
O gün ben izleyemedim, Acun Semih ve Zafer arasında istemediğimiz olaylar yaşıyoruz deyince noldu? (b)
İkisi de konseyde yoktu .. Acun videoları izlemedigi icin kimin hakli olduğuna karar verememiş. İkisi de farklı bur yerde tutuluyormuş. Cuna gunu kimin elendigi belli olacak yada ne ceza verecekleri ortaya cikcak

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İkisi de konseyde yoktu .. Acun videoları izlemedigi icin kimin hakli olduğuna karar verememiş. İkisi de farklı bur yerde tutuluyormuş. Cuna gunu kimin elendigi belli olacak yada ne ceza verecekleri ortaya cikcak
Acunun diskalifiye yapacagini düşünmüyorum ben. Hem hiç kavga olduğuna dair video da yok, halka kanıt ne olacak?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Acunun diskalifiye yapacagini düşünmüyorum ben. Hem hiç kavga olduğuna dair video da yok, halka kanıt ne olacak?
Herkes ordaydi illa konuşacak ve eger siddet varsa diskalifiye olmazsa digerleri de siddet uygular. Acun zaten kendi itiraf etti goruntu var diye bu goruntukeri biz de izkeyecegiz mutlaka.. Muhtemelen zafer elendi.. Cunku biliyoruz ki zafer ani patlayan biri semih de Tahrik etmeyi iyi biliyor.. Yani acunun goruntuleri gistermeme bir nedeni olmaz zafer zaten bir iki haftaya kadar elenecekti

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Herkes ordaydi illa konuşacak ve eger siddet varsa diskalifiye olmazsa digerleri de siddet uygular. Acun zaten kendi itiraf etti goruntu var diye bu goruntukeri biz de izkeyecegiz mutlaka.. Muhtemelen zafer elendi.. Cunku biliyoruz ki zafer ani patlayan biri semih de Tahrik etmeyi iyi biliyor.. Yani acunun goruntuleri gistermeme bir nedeni olmaz zafer zaten bir iki haftaya kadar elenecekti
Olabilir dediğin gibi de inşallah elenmez, bu şekilde gitmesi pek hoş olmaz.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,215
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Varya semih sevilen rating getiren biri onu asla diskalifiye etmezler olan zafere
olur işte zafer dede hiç akıl yokmuş o kadar uyarılara rağmen semihle tartışmalara
girdi
Diskalifye olamamişlardır yaa adalar ayrılır en fazla...
Panaromada eski survivorlarda İhsan bu filmin başrolü Semih ve Atakan dedi :A
İzledim öyle dediler

Bu arada @dosimosi Hakan da dedi benim dediğimi ezgi nasıl birinci olamadı diye :X Atakancılar oy atmadı mı diye sordu :X