Survivor 2016 - 45. Bölüm Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,445
Puanı
1,060
Semih ceviz filan atmaz(b)

yok ben attı demiyorum semih çok kışkırtıyor orasu zaten gergin bir yer
stresliler birde üstüne semih kışkırtıcı şeyler diyince karışıyor ortalık eğer
hindistan cevizi atma olayı varsa atan bence zafer olmuştur o yüzden
semih haksız dedim ben

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,445
Puanı
1,060
Bari kafa göz felan dalsalar birbirlerine heycan olur.yarışmaya hareket gelir.korkudan bişey yapmamışlardır ufak tefek bişeydir Acun abartyor enfazla birbirlerine dokunmuşlardır. :D

ufak tefek olsa böyle olmazdı bence ciddi bir olay yaşandı ki izleyip
karar verecekler

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Herkes gibi ben de yarın akşam yayınlanacak sandım. O sesin yayınlanmaması gri kurt adlı fılmın 2145 de yayınlanması filan... hepside dediğime işaretti komplo değil görünen tabloydu :X
Bariz komplo kurdun yahuu ben yarin yayınlacak Diyle anlamadım sen öyle diyince yayın akiisina bakmadım inandim)))

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@ABAY_06 aga sende burdasin sende izlemiyorsun sözde :F ben izlemem demedim zaten izlerim ama burda da acunun yalanlarini ortaya dökecem iste :F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@beyazsoy tugbanin birinciliginden acunun kari şu oldu atakan ve grubundan olmayan birisi birinci oldu ve ortalik karisti tugba simdi bu birincilige güvenerek atakanin karsisunda daha saglam bir sekikde durabilecek ada ici catismayi artiracak bir hamle yani ve esittir reyting demek :D ezginin adaya bir katkisi yok ama insanlar karakterini seviyor ve atakan fanlarida sms atiyor ve bu hafta atakan dokunulmazdi atakan fanlarindan daha cok sms aldi yani tugbanin normal sartlarda bile gecemeyegi ezgiyi atakan fanlarinin destegi varken gecmesi imkansiz :D
@Yiğitt arkadasim istedigi kadar desteklesinler hemen sms mi atacaklar ya kadinin bir konusmasini desteklediler diye kim sms atar tamam destek olmuslardir ve diger yarismacilarindan yaptiklari oyunlardan dolayi oylari düsmüstür ama tugba en fazla ikinci olabilir ezgiyi gecmesi imkansiz :D
İşte Tuğba atakana durabilse simdieye kadar dururdu. Tuğba sadece nagihanin dolaplarından etkilendi. Şimdi yine eski tuğbayi görürüz. Yanında nagi de olmadığı için yunusla boş boş konuşacak ama Mehmetten daha çok işine yarıyor o ayrı mesle

Ezginin kişiliği biraz düzgün ama hafif sinsiligi ikinci olurken ve ya atakan birinci olurken sevincinin abartılı olması atakan gibi güçlü bir erkeğin desteğini almaktan mutlu gözükmesi onun oylarını düşürüyor.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bari kafa göz felan dalsalar birbirlerine heycan olur.yarışmaya hareket gelir.korkudan bişey yapmamışlardır ufak tefek bişeydir Acun abartyor enfazla birbirlerine dokunmuşlardır. :D
Kafa göz dalsalar acun hastanedeler derdi)) en faZla ufak bir arbede olmuş

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bariz komplo kurdun yahuu ben yarin yayınlacak Diyle anlamadım sen öyle diyince yayın akiisina bakmadım inandim)))
Yahu matematiğini yap sonucu söyle:F
Acun:yarın acil konsey toplantısı yapıcaz
Tv8:eek:ses birgüne indirildi
Tv8:20de ne yayınlanacak?
Tv8:21:45de gri kurt adlı film var

yok ben attı demiyorum semih çok kışkırtıyor orasu zaten gergin bir yer
stresliler birde üstüne semih kışkırtıcı şeyler diyince karışıyor ortalık eğer
hindistan cevizi atma olayı varsa atan bence zafer olmuştur o yüzden
semih haksız dedim ben
Acun bu kavgalara psikolojik olarak bakıyor. Dayanacaksın dayanamazsın çektir git diyor:X
Aynen yaa efenın semihin omzuna vurması gibidir. Yada kafa kafaya tokuşmuştur:F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@beyazsoy atakan hep birinci oldugu icin tugba atakana fazla yüklenmiyordu ama simdi gör sen onu hic de senin dedigin gibi olmayacak eski tugba falan yok simdi atakanda dahil herkese saldiracak birinciligine güvenere simdi g*t tavan oldu onda gör bak neler yapacak :F ezginin atakanin birinciliklerine sevinmesi bence abartili degil normaldi dünkü ikinciligine sevinmesi ise söyle tugba birinci olunca cok sasirdi ve kendisinin gitme ihtimalinin yüksek oldugunu düsündü ve ikinci olunca da elenmeyecek ve oylarinin da yüksek oldugunu görünce baya sevindi normaldir bence ama ben sinsi oldugunu düsünmüyorum atakanla iyi anlasiyirlar gercekten de :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Anıl: Ben semihi tutuyorum
Nihal Candan:Senin gibi bir pudra şekeri nasıl bir karabiberi destekler.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kimse bilmiyor acun da izlememiş sadece tahminim var.. Semih plan kurmuştu ben bu zaferi yazdirtacagim(Semihin beyin ameliyati bu.. Sürekli zaferi kotuluyerek potaya girmesini sağlamaya çalışacaktı) diye sürekli zaferin üstüne oynuyordu bu zafer de heyecanlı bir çocuk çabuk gaza geliyor muhtemelen kafa göz daldı. Semihciler de semihin taktikçi tarafıni bildiği için endişeli acunu etkileyip elenmesini engellemeye çalışıyor
Oh olsun sana Semih beyin ameliyatı yapmış senin Zafere :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,445
Puanı
1,060

Acun bu kavgalara psikolojik olarak bakıyor. Dayanacaksın dayanamazsın çektir git diyor:X

doğru diyosun bekleyelim bakalım ne olacak

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dun @Forumdash kurgu manasına gelen mesajlar attin.. Daha öncede memet zafer yarısına kurgu dedin.. Daha ne diyeceksin
Dün demedim ki sezon başladiğindan beridir diyorum. Semih anlaşarak geldi ve rolünü hakkıyla oynuyor diyorum. Görevi ütopyadaki gibi tahrik, kaos, diskalifiye diye.. @Maskeli Fedai demiyor o yorumları ben diyorum :X he bana katılıyorsa o başka:X

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060

Efe omuz mu attı o zaman hiçbişey olmaz ya Acun abartıyor hem bu bahaneyle aynı adada tutmaz ikisini Acun Zafer Ünlüler adasına şutlar.)) Acun fırsat doğmuş oldu aynı adada risk oluştururlar diye @beyazsoy))