Survivor 2016 - 110. Bölüm (Final) Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hakan ne alaka la o kim SMs getirmek kim :A

@Bully cevap versin arkadaş bu sene başlamış galiba izlemeye :A
@EFE UYSAL sen o zamanlar daha çocuktun tabii bilmezsin 2010 yılında Hakan'ı çekemeyen şer ittifakı bir grup ada konseyinde çoğunluğu sağlayıp onu gönderdiler. O zamana kadar Survivor'da sms falan yok tabii.

Hakan'ın elenmesine halk öyle üzülüyor ki Acun halk tarafından sevilen bir yarışmacının kulislere kurban gitmesini önlemek için ertesi yıl sms sistemini getiriyor.

Hakan'ın zamanında sms olsa her türlü şampiyondu yani Merve Oflaz da Hakan elendikten sonra yalnız kaldığı için şampiyon oldu.

Yani @Doğu reyiz haklı Hakan Hatipoğlu Survivor'a sms sistemini getiren kişidir, Semih falan hikaye onun efsaneliği yanında :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne oldu neden fikrini degistirdin :D acun serkayi sampiyon yapacak sen rahat ol :D
Bilmiyorum, ben öyle düşünüyorum. :D

Atakan olursa da üzülmem, bu yıl ki isimlere pek bağlanmadım. O nedenle pek takmam bile. Tabi Gönüllüler bir adım önde olduğunu için Serkay ağır basıyor. :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bilmiyorum, ben öyle düşünüyorum. :D

Atakan olursa da üzülmem, bu yıl ki isimlere pek bağlanmadım. O nedenle pek takmam bile. Tabi Gönüllüler bir adım önde olduğunu için Serkay ağır basıyor. :D
Bu sene benimde tuttugum kimse yoktu pek sevmedim bende acun bu sene karizmayi bozdu seneye düzeltir umarim :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
@EFE UYSAL sen o zamanlar daha çocuktun tabii bilmezsin 2010 yılında Hakan'ı çekemeyen şer ittifakı bir grup ada konseyinde çoğunluğu sağlayıp onu gönderdiler. O zamana kadar Survivor'da sms falan yok tabii.

Hakan'ın elenmesine halk öyle üzülüyor ki Acun halk tarafından sevilen bir yarışmacının kulislere kurban gitmesini önlemek için ertesi yıl sms sistemini getiriyor.

Hakan'ın zamanında sms olsa her türlü şampiyondu yani Merve Oflaz da Hakan elendikten sonra yalnız kaldığı için şampiyon oldu.

Yani @Doğu reyiz haklı Hakan Hatipoğlu Survivor'a sms sistemini getiren kişidir, Semih falan hikaye onun efsaneliği yanında :A
Gereken cevap verilmiş eline koluna sağlık aga :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu sene benimde tuttugum kimse yoktu pek sevmedim bende acun bu sene karizmayi bozdu seneye düzeltir umarim :D
İzlediğim en sıkıcı Survivor finali. :A

Survivor finali dediğin karşılıklı tartışmalı tipler olmalı ki heyecanlı olsun. Bunlar barış içinde. :A Mesela 2014 ve geçen yıl Turabi'nin tartışmalı heyecanıyla geçmişti. 2013'te ilk kez bir gönüllü şampiyon olacak diye moddaydık. :D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
İzlediğim en sıkıcı Survivor finali. :A

Survivor finali dediğin karşılıklı tartışmalı tipler olmalı ki heyecanlı olsun. Bunlar barış içinde. :A Mesela 2014 ve geçen yıl Turabi'nin tartışmalı heyecanıyla geçmişti. 2013'te ilk kez bir gönüllü şampiyon olacak diye moddaydık. :D
Semih vs Atakan Semih vs Serkay olsaydı o zaman :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Final cidden sıkıcı geçiyor neyse Atakan şampiyon olsun da gerisi önemli değil. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ahaha Atakan'ın Ezgi'yi dövdüğü video çok iyi. :D
Ona çok güldüm yaa. :F

Erkek sonuçta kız bir anda üzerine atlayınca korkmuş belli ki. :D Ezgi yanlış yere o anki heyecanla gitmiş, çocukta huylanmış normal bir şey. (Twitter'dan görmüştüm bu yorumu da. :F )

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Semih reis çok cool :A
@Maskeli Fedai @Forumdash @Yiğitt
CmOIyF3WIAAI6tw.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ona çok güldüm yaa. :F

Erkek sonuçta kız bir anda üzerine atlayınca korkmuş belli ki. :D Ezgi yanlış yere o anki heyecanla gitmiş, çocukta huylanmış normal bir şey. (Twitter'dan görmüştüm bu yorumu da. :F )
Normal la o karanlıkta, uyku sersemliğiyle ben de aynı tepkiyi verirdim. :A

Yorum iyiymiş. :F

Atakan'la Ezgi'nin bu videosunu bilmiyordum baya güldüm bu yüzden ama diğerlerini Panorama'dan hep izlediğim için finalde izlemenin bir heyecanı kalmıyor. ss

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Metin abi sanki beleşe milleti tedavi ediyor, parayla yapıyor bir zahmet yapsın yani. :D