Netflix Stranger Things - 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhahaha ohaa ayoll bunada sulanmıyorsun herhalde kaç yaşında daha bu
:F :F :F
hem oğlana benziyor :A :A :A

hayır daha sulanmıyorum ama 10 yıl sonra sorarsan aynı soruyu ne derim orasını bilmemem :)
şu an yeteneğiyle ve sempatikliğiyle gözlerimizi kamaştırdı:) ama on yıl sonra başka şeyleriylede gözlerimiz kamaştırırsa yapacak bişey yok :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

İlk bölümü de tekrar izleyerek diziye ikinci bir şans vermeye karar verdim.

Bu bölümü daha çok beğendim. Özellikle ilk kısımda Eleven'la çocukların tanışmaları ilgi çekiciydi. Bunun dışında da dizide çekici tuhaflıklar mevcut. İzlemeye devam, sezonu tamamlama ihtimalim yüksek. :)

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Stranger Things çocukları kırmızı halıda.

C1r6NclXcAEab94.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Stranger Things çocukları kırmızı halıda.

C1r6NclXcAEab94.jpg
eleven yok içlerinde :)

1x2

İlk bölümü de tekrar izleyerek diziye ikinci bir şans vermeye karar verdim.

Bu bölümü daha çok beğendim. Özellikle ilk kısımda Eleven'la çocukların tanışmaları ilgi çekiciydi. Bunun dışında da dizide çekici tuhaflıklar mevcut. İzlemeye devam, sezonu tamamlama ihtimalim yüksek. :)

7/10
devamı gelmemiş :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3 1x4 1x5 1x6 1x7 1x8 (Sezon Finali)

Güzel diziydi genel olarak. Yer yer sıkıldım ama yer yer epey ilgi çekiciydi. Dizinin en büyük artısı küçük çocukların performansıydı. Eleven muhteşemdi. Hem çok iyi karakter hem de oynayan kız çok yetenekli. Şu dişsiz çocuk da çok sevimli. :D

Nancy'yi de sevdim tabii o da iyi oyuncu. :)

Öyle çok ayılıp bayınılacak bir dizi olmasa da izlenebilitesi var. :)

Puanlarım:

8/7/8/7/7/8

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x3 1x4 1x5 1x6 1x7 1x8 (Sezon Finali)

Güzel diziydi genel olarak. Yer yer sıkıldım ama yer yer epey ilgi çekiciydi. Dizinin en büyük artısı küçük çocukların performansıydı. Eleven muhteşemdi. Hem çok iyi karakter hem de oynayan kız çok yetenekli. Şu dişsiz çocuk da çok sevimli. :D

Nancy'yi de sevdim tabii o da iyi oyuncu. :)

Öyle çok ayılıp bayınılacak bir dizi olmasa da izlenebilitesi var. :)

Puanlarım:

8/7/8/7/7/8

toplu katliam yapmışsın:) tüm bölümleri aynı gün izlemedin sanırım :)
nancy i pek sevmemiştim ama yani onun haricindede sevilecek o yaşta kız yoktu mecburen bende severmiş gibi yaptım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İLk 4 bölüm izledim bende son 4 bölüme henüz bakamdım tamamlayacam sanada izlemeni öneririm başroller çocuklardan olusuyor olabilir ama @destere ve @Harunnn60 ın tabiriyle çocuk dizisi dğeil eksinlikle gerilimli bir dizi :F

@Harunnn60 @destere
çoktan bitirmişsindir diyordum sen hala ortalardaymışsın :) hayır çocuklar oynuyorda çocuk dizisi değil zaten :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çoktan bitirmişsindir diyordum sen hala ortalardaymışsın :) hayır çocuklar oynuyorda çocuk dizisi değil zaten :)
aaa evet son 4 bölümü izlediöm sonunda ayoll kurtuldum ayoll :A :A :A

5-6-7-8 BÖLÜMLER @Harunnn60

öncelikle 5.bölüm durgundu sezonun en düşük bölümüydü bence :F 6.bölümle birlikte tekrar dizi hareketlilik kazandı :Z el denilen çocuk gerçekten oğlana benziyor ayoll yüzü aynı peruk takmasuna rağmen değişmiyor tövbe tövbe :A :A :A

diziyi izleyen insanlar el öldümü diye üzülmüş ama ben canavar öldü diye üzüldüm ayoll :A
ama sezon finalin son sahnesinde yine farklı boyutların olduğunu gördük will denilen çocuğada el gibi güçler bulaşmıs sanırım 2.sezon yine vanavarlar gelir galiba :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aaa evet son 4 bölümü izlediöm sonunda ayoll kurtuldum ayoll :A :A :A

5-6-7-8 BÖLÜMLER @Harunnn60

öncelikle 5.bölüm durgundu sezonun en düşük bölümüydü bence :F 6.bölümle birlikte tekrar dizi hareketlilik kazandı :Z el denilen çocuk gerçekten oğlana benziyor ayoll yüzü aynı peruk takmasuna rağmen değişmiyor tövbe tövbe :A :A :A

diziyi izleyen insanlar el öldümü diye üzülmüş ama ben canavar öldü diye üzüldüm ayoll :A
ama sezon finalin son sahnesinde yine farklı boyutların olduğunu gördük will denilen çocuğada el gibi güçler bulaşmıs sanırım 2.sezon yine vanavarlar gelir galiba :Z
gecikmelide olsa bitirmiş olman harika :) yeni seonda eleven ı birlikte takip ederiz artık kız çok sempatik ama sen canavara aşık olmuşsun :) canavarında parlaklara benzer bir tarafı yok hem erkek olma olasılığı bile belirsiz neresini sevdin anlamadım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
gecikmelide olsa bitirmiş olman harika :) yeni seonda eleven ı birlikte takip ederiz artık kız çok sempatik ama sen canavara aşık olmuşsun :) canavarında parlaklara benzer bir tarafı yok hem erkek olma olasılığı bile belirsiz neresini sevdin anlamadım :)
Hhahaha aa ben bu dizide canavarlar var diye izlemeye baslamıstım :F

el öldümü acaba belki 2.sezon olmaz ayoll :A