Netflix Stranger Things - 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahaha yabancı sitelerde yorum okuyup kızanlar var onlara diyorum ben cnm yoksa sana dermiyim hiç :A :A :A

ayy vlla türk dizilerinde bölümü anlatsalar videoalr görsek yine yeni bölüm izleniyor ama yabancı dizilerde hiçbir şekilde bilgi edinmemek lazım yoksa izlenmiyor gerçekten :F

türk dizilerinde zaten arada 10 bölüm izlemeyip 11. bölüm yetişsende bakıyorsun pek bişey değişmemiş yani türk dizileri çok sağlam gidiyor :) konu kaçırma derdinde yok spoiler derdinde yok hiç bir fok yok yani taş gibi diziler gerçekleştiriyoruz darısı yabancıların başına diyelim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
türk dizilerinde zaten arada 10 bölüm izlemeyip 11. bölüm yetişsende bakıyorsun pek bişey değişmemiş yani türk dizileri çok sağlam gidiyor :) konu kaçırma derdinde yok spoiler derdinde yok hiç bir fok yok yani taş gibi diziler gerçekleştiriyoruz darısı yabancıların başına diyelim :)
hahaha ayy birde 40 dakıka yabancı dizi türk dizileri 2.5 saat sürüyor maşşllah yani 1 saat sonra insan öncesinde ne izlediğinide unutmus şekilde devam ediyor izlemeye :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bölümü izledim çok yapay geldi bana.
Çocukların bu kadar hikayenin içine girmesi gerçeklikten çok koparmış hikayeyi.:(

Kaçırılan çocuk çok iyi oyuncu. Özellikle hamburgerci amca ile olan sahnelerinde çok karizmatikti. Yakışmış role.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1
1x2
1x3
1x4
1x5
1x6
1x7
1x8.. bölümler

ilk başları sıkıcıydı çocuk filmlerini andıran sahneleriyle terket beni diyordu dizi:) ama paralel evren hikayesi dizinin ilgi çeken unsuru? birde çocuk oyuncular çok başarılıydı özellikle Millie Bobby Brown (eleven ) harikaydı geleceğin yıldızlarından biri olacaktır
diğer çocuklarda başarılıydı
büyük oyunculardan ise Winona Ryder (joyce) ( bu kadının ismi hep bana road runner ı çağrıştırmıştır nedenini çözemedim :) ) çok iyiydi
konuya gelirsek korku sahneleri çok klişeydi belki benzerlerine kırk kez rastlanan cinstendi bir orjinallik yoktu .. cw dizilerini aratmayacak ölçüde bayattı:) ama dediğim gibi paralel evren ve onun ardında neler olacağı kesinlikle diziyi bitirmemdeki en büyük etkendi
dizideki fantastik unsurlar ve bir çok yerde kalite olarak cw dizilerine yaklaşan çizgisiyle diziye @Çiğdem- i davet ediyorum kesinlikle izlemen lazım hogatha :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1
1x2
1x3
1x4
1x5
1x6
1x7
1x8.. bölümler

ilk başları sıkıcıydı çocuk filmlerini andıran sahneleriyle terket beni diyordu dizi:) ama paralel evren hikayesi dizinin ilgi çeken unsuru? birde çocuk oyuncular çok başarılıydı özellikle Millie Bobby Brown (eleven ) harikaydı geleceğin yıldızlarından biri olacaktır
diğer çocuklarda başarılıydı
büyük oyunculardan ise Winona Ryder (joyce) ( bu kadının ismi hep bana road runner ı çağrıştırmıştır nedenini çözemedim :) ) çok iyiydi
konuya gelirsek korku sahneleri çok klişeydi belki benzerlerine kırk kez rastlanan cinstendi bir orjinallik yoktu .. cw dizilerini aratmayacak ölçüde bayattı:) ama dediğim gibi paralel evren ve onun ardında neler olacağı kesinlikle diziyi bitirmemdeki en büyük etkendi
dizideki fantastik unsurlar ve bir çok yerde kalite olarak cw dizilerine yaklaşan çizgisiyle diziye @Çiğdem- i davet ediyorum kesinlikle izlemen lazım hogatha :)
gerçekten normal fantastikmi var dizide yoksa senin anladığın türdenmi var ayoll
:F :F :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
gerçekten normal fantastikmi var dizide yoksa senin anladığın türdenmi var ayoll
:F :F :F
normal fantastik :) paralel evren dünyamızın ters yansıması ordada bir canavar var senin parlaklar kadar karizmatik bişeydi yüzü yoktu ahtapot ağızlı bişeydi :)
bu diziye imdb de verilen 9 puan ı senmi topladın taş çatlasa 7 puanlık dizidir :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
normal fantastik :) paralel evren dünyamızın ters yansıması ordada bir canavar var senin parlaklar kadar karizmatik bişeydi yüzü yoktu ahtapot ağızlı bişeydi :)
bu diziye imdb de verilen 9 puan ı senmi topladın taş çatlasa 7 puanlık dizidir :)
aaa sen bensiz fantastikdizi izlemişsin gerçekten :eek::eek::eek:

bu 1.sezonu sezon arasımı yaptı 2.sezonları olucakmı bir bakarım canavanar ilgimi çekti ayoll :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aaa sen bensiz fantastikdizi izlemişsin gerçekten :eek::eek::eek:

bu 1.sezonu sezon arasımı yaptı 2.sezonları olucakmı bir bakarım canavanar ilgimi çekti ayoll :A :A :A
olcak 2. sezon bu yaz :)
160831_3092678_the_stranger_things_kids_rehash_that_kissing.jpg

başrol oyuncuları çok yetenekliydi yarının yıldızları olacak bunlar
ama eleven içlerinden en iyisiydi... kız oyuncu olarak doğmuş sanırım :)
eleven-stranger-things-zoom-4d73974b-94e8-4ee3-a163-0051de5cedab.jpg

birde holly i sevdim aynı kız TWD dizisinde bu sezon judith rolünde oynuyor

sub-buzz-26414-1468995033-1.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
160831_3092678_the_stranger_things_kids_rehash_that_kissing.jpg

başrol oyuncuları çok yetenekliydi yarının yıldızları olacak bunlar
ama eleven içlerinden en iyisiydi... kız oyuncu olarak doğmuş sanırım :)
eleven-stranger-things-zoom-4d73974b-94e8-4ee3-a163-0051de5cedab.jpg

birde holly i sevdim aynı kız TWD dizisinde bu sezon judith rolünde oynuyor

sub-buzz-26414-1468995033-1.png
olcak 2. sezon bu yaz :)
aaa tamam hazır diziler noel tatiline girmişken bende izliyeyim ozaman bunun 1.sezonunu ayoll hem 8bölümmüş hemde yeni sezonuda olcakmıs seversem devam ederim :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
@destere fantastik dizidedi cavanavar varmıs ilgimiçekti :F ama geçen gün film izlettirdi bana aile filmiymiş dedi lezbiyen filmi çıktı :F bu dizidede @cookies bende izliyorum demese inanmazdım destereye :F
oha sizin bu fantezileriniz yüzünden forumun adı çıktı be :( artık evlenin evinizde napıyorsanız yapın @mrt-06 @Bully göreve banlayın çikinellayla totoşu:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

Güzeldi ilk bölüm ama çocukları konunun tam merkezine koymalarına sinir oldum biraz. İleride büyükler ana merkezde olur umarım. :D Çocukların ana merkezde olduğu dizileri sevmiyorum.
Onun dışında gizem-fantastik karışım bir şey yapmışlar.

Çocuklardan birisini kaçırdı canavar gibi bir şey. :F
Diğer tesis gibi bir yerden kaçan çoçukta bizimkileri buldu. Özel güçleri filanda var.

Şu dakika başı sevişmek isteyen çocuk sinir bozucu. :F Yakışıklı olsa hadi neyse diyeceğim. Tipte yok çocukta. :A

Dizinin 80'lerde geçmesi güzel olmuş.

8.0

@MasacRE-

@Forumdash Diziay sitesinde var dublajlı, dublajsız. Bundan sonra tüm Netflix dizilerinde olur bence.

@Yiğitt Beğendim. :D

@destere @Çiğdem- fantastik seversiniz siz. Bir bakın. 8 bölüm zaten. :X :A
evet ilk başta biraz çocuk şeysi gibi gelsede içinde taşıdığı gizem sonuna kadar gitmemize neden oluyor :)

natalia dyer (nancy ) o tilki gibi surata rağmen nasıl lisenin favori kızı olmuştu anlamadım demekki lisede kıtlık var :))