Star'dan Yaza İki Dizi Geliyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

indir-2.jpg

Türkiye'nin başarılı kanallarından birisi olan Star Tv'den yaz aylarına iki dizi birden geliyor!

Kanalın ilk dizisi yaz ayında Show'da başlayacak olan 'Aşk Laftan Anlamaz' dizisinin yapımcılığını üstlenen Bi Yapım tarafından geliyor. Oyuncu seçimleri devam eden dizinin ismi ise ''Yüksek Sosyete'' olarak belirlendi.

Kanalın ikinci dizisi ise son olarak 'İnadına Aşk' dizisinin yapımcılığını üstlenen Sinegraf Yapım tarafından geliyor. Yine oyuncu seçimleri devam eden dizinin ismi ''Şahane Damat'' olarak belirlendi.

''Şahane Damat'' ve ''Yüksek Sosyete'' Temmuz ayında Star'da!
Orijinal formatta oku

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

indir-2.jpg

Türkiye'nin başarılı kanallarından birisi olan Star Tv'den yaz aylarına iki dizi birden geliyor!

Kanalın ilk dizisi yaz ayında Show'da başlayacak olan 'Aşk Laftan Anlamaz' dizisinin yapımcılığını üstlenen Bi Yapım tarafından geliyor. Oyuncu seçimleri devam eden dizinin ismi ise ''Yüksek Sosyete'' olarak belirlendi.

Kanalın ikinci dizisi ise son olarak 'İnadına Aşk' dizisinin yapımcılığını üstlenen Sinegraf Yapım tarafından geliyor. Yine oyuncu seçimleri devam eden dizinin ismi ''Şahane Damat'' olarak belirlendi.

''Şahane Damat'' ve ''Yüksek Sosyete'' Temmuz ayında Star'da!
Orijinal formatta oku

Ci7E83jXEAEoJTg.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Komedi dizi isimleri gibi.
Yuksek sosyete bir anda zengin olmus bir ailenin sosyete camiasindaki maceralari anlatacak gibi.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Star'ın yaz projeleri güzel oluyor, seviyorum ben. Merakla bekliyorum, umarım iyi oyuncu seçimleri yapılır. :) Bu iki diziden birinde GK oyunlarından birinin yer alacağını umuyorum. :A