Spor Toto Süper Lig 2018-2019 Sezonu Kuraları Çekildi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kadıköye gitmek istemiyor aynısı bir kere daha başına geldi Bursada ama o maç tatil edilmedi Trabzonla oynanan maçta yine tatil edilmedi @Çiğdem- o zaman başta başka kişiler vardı Mehmet Ali Aydınlar vardı @Çiğdem-
Aaa evet Fenerle maçta kavga çıkmıştı başını yarmıslardı adamın :(

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fenerbahçe güçlü diye biliyordum :A :A :A
Sadece Lanet diyorum buna Birileri yada Akhisara para veriyor galatasaraya karşı bilerek yenilen akhisar sizi bile yenemediler 0-0 beraberlikleri var Fenerbahçe- beşiktaşı durduğunda Akhisar yeniyor hemen feneri bence fikret orman yanlış takım almış Kocaeli birlik spor değil Bari Akhisarı satın alsaydı @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sadece Lanet diyorum buna Birileri yada Akhisara para veriyor galatasaraya karşı bilerek yenilen akhisar sizi bile yenemediler 0-0 beraberlikleri var Fenerbahçe- beşiktaşı durduğunda Akhisar yeniyor hemen feneri bence fikret orman yanlış takım almış Kocaeli birlik spor değil Bari Akhisarı satın alsaydı @Çiğdem-
Aaa vlla ben 4 büyük takım dısında güçlü takım oldunu bilmiyordum tuhaf tuhaf takımlar duydum forumda :A Eskiden 4 büyük herkesi yeniyordu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa Giresunluyuz sonucta onalrı daha çok tutuyoruz ama onlar neden Beşiktaşın oldu yere gelemiyorlar :A
Giresun gelemez beşiktaş Türkiye kupasında olamadığı için Budefa mayısta oynanacak Aralıkta İstanbulda istanbuldaki maçı seyredersin @xemrexxx e manşet olmada durum
Şenol güneş 6.Hafta kadıköye gitmek istemediği için bir şeyler olabilir @Çiğdem- o olaylar normal değildi fantastik sanki pakize geldi dedim @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Giresun gelemez beşiktaş Türkiye kupasında olamadığı için Budefa mayısta oynanacak Aralıkta İstanbulda istanbuldaki maçı seyredersin @xemrexxx e manşet olmada durum
Şenol güneş 6.Hafta kadıköye gitmek istemediği için bir şeyler olabilir @Çiğdem- o olaylar normal değildi fantastik sanki pakize geldi dedim @Çiğdem-
Hangi olaylar cnm :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fenerbahçe-Beşiktaş maçında olan olay 0-0 KEN fenerbahçe avantajlıydı aynı kumpasa siz düştünüz
galatasaray-Beşiktaş maçı
Buda fenerbahçe-Beşiktaş maçı
@Çiğdem-
vodafone parkta olan maç vardı patlıyan maç @Çiğdem-
Aaa keşke kavgalar olmasa dertleri ney bir de nasıl engelleyemiyorlar polisler :(

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
O maddeleri nasıl getiriyorlar arama olmuyor mu :A
10 aralıkta patlatmaya çalıştılar bursasporu geç kaldılar @Çiğdem- hedefi 1.cisi sizi buyüzden küme düşürmekten beceremediler yemek yemeye dalmış haberde duydum yanındada polis varmış @Çiğdem- mcdonalds ta yemek yiyormuş