Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

f10caner

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Game of Thrones 1x7
İlk sezonu biraz ağır geçiyor ki geçmek zorunda. Karakterleri tanımak ve kim neyin nesi çözmek gerek. Dizide bunu aktarıyor. Ned Stark'ın yavaş yavaş gideceğini bilmek üzüyor :/
(2. izleyişim baştan)

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
Heroes 2x5

Hikaye yavaş yavaş rayına oturuyor. Bu sezon gizem daha da çok ön planda. Karakterler yine dört bir tarafta olduğu için olaylar fazla ve yollarının kesişmesi için insanın bölümleri peş peşe izleyesi geliyor. Tek sıkıntı yeni gelen kararkterlere pek alışamamam.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
Heroes 2x10

Maya ve Mohinder ne sinir ya :A @xemrexxx

Maya'nın Sylar'a inanıp kardeşini öylece satması hiç hoş bir şey değildi, ya da senaristlerin hatası da diyebiliriz her şeyi bir anda oldu bittiye getirmişler. Bakalım Alijandro'yu Sylar'ın öldürdüğünü anlayınca ne yapacak.

Mohinder da şirkete inanıyor hadi hayırlısı ama hala şirketi çözemedim ben ya. Son bölümde inşallah her olayı güzelce toparlarlar. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
favorin bu mu :)
MV5BMjA4MDQ1MTk3M15BMl5BanBnXkFtZTgwNzM5NDAzNjM@._V1_UX214_CR0,0,214,317_AL_.jpg

Heroes 2x10

Maya ve Mohinder ne sinir ya :A @xemrexxx

Maya'nın Sylar'a inanıp kardeşini öylece satması hiç hoş bir şey değildi, ya da senaristlerin hatası da diyebiliriz her şeyi bir anda oldu bittiye getirmişler. Bakalım Alijandro'yu Sylar'ın öldürdüğünü anlayınca ne yapacak.

Mohinder da şirkete inanıyor hadi hayırlısı ama hala şirketi çözemedim ben ya. Son bölümde inşallah her olayı güzelce toparlarlar. :)
Medici masters of Florence 2. Sezonu başladı bu vesileyle da vinci's demons dizisini kinadim mediciler 2 sap kardeş değil 3 kardesmis bir de güzeller güzeli Bianca varmış resimde gözü cikasica @serhatt in göz koyduğu ortada oturan parlağın arkasındaki kırmızılı kız oluyor kendisi :X şu arkadaki 5 li yanciliktan başka rolleri yok gibi:X sean bean burada da 8 . Bolumdr ölecek herhalde:A @bazinga @yatutarsa
d0b9495c2a9fabiolovino_family.jpg

Bu da ölür herhalde @mrt-06 olsa yas tutardı severdi oğlanı ne de olsa parlakçi başı @Çiğdem- in kardeşi :A @Dosi @vadikızı @Yiğitt @Ahmed @ozmoturk @MasacRE- @MEnes @cookies @DarkLegenD @Billy Kane @Maskeli Fedai @turkuazz
Bradley-James-in-iZombie-Episode-1.08-150515-13.jpg
bradley-james.jpg
@ozgur2113

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
Medici masters of Florence 2. Sezonu başladı bu vesileyle da vinci's demons dizisini kinadim mediciler 2 sap kardeş değil 3 kardesmis bir de güzeller güzeli Bianca varmış resimde gözü cikasica @serhatt in göz koyduğu ortada oturan parlağın arkasındaki kırmızılı kız oluyor kendisi :X şu arkadaki 5 li yanciliktan başka rolleri yok gibi:X sean bean burada da 8 . Bolumdr ölecek herhalde:A @bazinga @yatutarsa
Ekli dosyayı görüntüle 62864

Bu da olur herhalde @mrt-06 olsa yaş tutardı severdi oğlanı ne de olsa parlakçi başı @Çiğdem- in kardeşi :A @Dosi @vadikızı @Yiğitt @Ahmed @ozmoturk @MasacRE- @MEnes @cookies @DarkLegenD @Billy Kane @Maskeli Fedai @turkuazz Ekli dosyayı görüntüle 62865 Ekli dosyayı görüntüle 62866 @ozgur2113
HEPSİ BİRBİRİNDEN BETER ÇİRKİN,HİÇ BEĞENMEDİM :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
Ekli dosyayı görüntüle 62864

Bu da ölür herhalde @mrt-06 olsa yas tutardı severdi oğlanı ne de olsa parlakçi başı @Çiğdem- in kardeşi :A @Dosi @vadikızı @Yiğitt @Ahmed @ozmoturk @MasacRE- @MEnes @cookies @DarkLegenD @Billy Kane @Maskeli Fedai @turkuazz Ekli dosyayı görüntüle 62865 Ekli dosyayı görüntüle 62866 @ozgur2113
Bu adamın Gwen’e aşık olduğu gerçeği...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Evet bi daha söylüyorum iğrenççç :A
kız medici masters of florence in ilk 6 bölümü bitti 2 bölüm kaldı senin devlet gibi adam dediğin oğlanın oyunculuğu @destere ile @Çiğdem- in bayıldığı Tuba büyüküstün seviyesinde :eek: sadece görüntü var .ss

tumblr_pgtnfwJBnG1vhiuzv_540.jpg

ay neyse bu sefer metresleri iyi seçmişler medicide özellikle şu ablamızpek bir asil :bhr:
daniel-sharman-alessandra-mastronardi-i-medici.jpg

ay neyse izleyicinin favorisi bu çift olmuş sarı sarı biz hiç sevmeyik zaten kız öldü herhalde bu oğlan için içe şeytan kaçmalı damien dizisini izleyen çiğdem in büyüleri.ss
tumblr_phfxpa4RmR1sv4q2po4_500.gif

veee sean bean klasiği 8.bölümde ölerek şaşırtmamış:A :A @cookies @Aserat @xBUGRAx @Ahmed @Yiğitt @Harunnn60 @Dosi @vadikızı @kerem @ozmoturk @mrt-06
Medici-s2_Bean-2.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
kız medici masters of florence in ilk 6 bölümü bitti 2 bölüm kaldı senin devlet gibi adam dediğin oğlanın oyunculuğu @destere ile @Çiğdem- in bayıldığı Tuba büyüküstün seviyesinde :eek: sadece görüntü var .ss

tumblr_pgtnfwJBnG1vhiuzv_540.jpg

ay neyse bu sefer metresleri iyi seçmişler medicide özellikle şu ablamızpek bir asil :bhr:
daniel-sharman-alessandra-mastronardi-i-medici.jpg

ay neyse izleyicinin favorisi bu çift olmuş sarı sarı biz hiç sevmeyik zaten kız öldü herhalde bu oğlan için içe şeytan kaçmalı damien dizisini izleyen çiğdem in büyüleri.ss
tumblr_phfxpa4RmR1sv4q2po4_500.gif

veee sean bean klasiği 8.bölümde ölerek şaşırtmamış:A :A @cookies @Aserat @xBUGRAx @Ahmed @Yiğitt @Harunnn60 @Dosi @vadikızı @kerem @ozmoturk @mrt-06
Medici-s2_Bean-2.jpg
tam görüntü lazım :A